ĮmonėsVerslasVideo

Kaip „Saulėja SPA“ sekasi grįžti prie buvusios rutinos?

0

Kaip šis sudėtingas ir įtemptas laikotarpis paveikė grožio ir sveikatos procedūras atliekančias įmones? Apie savo patirtį laikinai uždarius sveikatingumo centrą sutiko papasakoti „Saulėja SPA“ vadovė Elena Bartnikienė. Taigi, kaip po tokios neįprasto pertraukos „Saulėja SPA“ darbuotojams sekasi grįžti prie buvusios rutinos?

Moteris teigia, kad erdvios patalpos SPA centre padeda užtikrinti saugų atstumą tarp specialistų ir klientų: kiekvienam lankytojui suteikiama daug asmeninės erdvės, naudojami individualūs kabinetai, todėl grožio ir sveikatingumo procedūros atliekamos laikantis visų saugumo reikalavimų.

Po kiekvieno kliento apsilankymo kabinetas išplaunamas ir dezinfekuojamas, tačiau kruopšti švara ir higiena čia buvo palaikoma visada, ne tik karantino metu. Kadangi centras turi medicininę licenciją, darbas su kaukėmis ir pirštinėmis specialistėms nebuvo naujiena.

„Paskutinė darbo diena buvo kovo 14. Man, kaip vadovei buvo šokas, nes reikėjo viską uždaryti per vieną naktį, o likusios kovo dienos juk jau buvo rezervuotos“ – prisimena E. Bartnikienė. Su kilusiu chaosu susitvarkyti nebuvo lengva, tačiau pavyko.

„Saulėja SPA“ vadovė džiaugiasi valstybės palaikymu šiuo sudėtingu laikotarpiu: „Visada sąžiningai mokėjome mokesčius, darbuotojai dirbo pagal sutartis, todėl viltis, kad valstybė mus parems, buvo tikrai didelė. Ir tikrai taip ir nutiko – gavome finansavimą už prastovas, buvome įvertinti. Jaučiuosi labai dėkinga už visą suteiktą pagalbą“.

Daugiau informacijos apie tai, kaip elgtis turint nepanaudotą dovanų kuponą ir atsakymus į visus kitus jums rūpimus klausimus išgirsite žiūrėdami vaizdo įrašą

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės