SportasKaip protingai pasirinkti dviratį pagal ūgį?

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 10 gegužės
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Naujo dviračio įsigijimas visada atsakingas procesas. Neretai dviračio pasirinkimo procesas trunka kelis mėnesius analizuojant gamintojų asortimentą ir skaitant patarimus, kaip išsirinkti.

Tiesa, yra ir tokių žmonių, kurie tiesiog ateina į parduotuvę ar atsidaro internetinį puslapį ir susiaurinę paiešką iki savo norimo biudžeto greitai išsirenka sau dviratį. Koks būdas protingas? Iš tikrųjų abu, nes viskas priklauso nuo to, kokio dviračio ieškome. Pasak specialistų, tinkamą sau dviratį šiandien nesudėtinga išsirinkti internetu. Žinant savo ūgį ir kartais – vidinį kojos ilgį galima išsirinkti jums tinkamo rėmo dydžio dviratį. Tiesa, specialistai atkreipia dėmesį, kad renkantis dviratį vaikui, atsižvelgiama ne į rėmo, o rato dydį.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Tam, kad dviratį būtų išsirinkti paprasčiau neišeinaint iš namų, specialistai parengė populiariausių dviračių tipų pasirinkimo pagal ūgį lenteles. Lentelėse pateikta informacija leis pasirinkti tinkamo rėmo dydžio kalnų, plento, miesto, hibridinį ar vaikišką dviratį.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Daugiau informacijos:

Elektroninis paštas
alina@varle.lt
Tel. nr

Vardas, pavardė
Alina Kazakevič

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x