Naujienos

Kaip pasirinkti švarką rudens sezonui?

0

Ruduo yra toks laikas, kad trumpomis rankovėmis būti lauke per vėsu, o dėtis storą striukę – per karštą. Šiuo atveju ieškomos įvairios aprangos alternatyvos, kurios suteikia ne tik komfortiškumą, bet ir atrodo stilingai. Vienas iš šių variantų yra švarkas. Tiesa, švarkas yra tokia stiliaus detalė, kurią nėra itin lengva priderinti, todėl reikia žinoti keletą aspektų, kaip juos tinkamai derinti.

Džinsiniai švarkai

Šie švarkai moterims arba vyrams atrodo niekada neišeis iš mados – džinsas jau daug metų laikomas viena iš populiariausių medžiagų. Šiuolaikinės mados byloja, kad labiau vyrauja neilgi, klasikiniai, tiesūs ir su kišenėmis švarkai. Tokio tipo džinsiniai švarkai puikiai tinka laisvalaikiui, dėvimas su tokios pačios spalvos šortais arba džinsais. Tinka ir įvairiaspalvės kelnės, kurių ta ryškumą šiek tiek supastelina džinsas.

Vienas iš džinsinių švarkų privalumų yra toks, jog jie dera ir su klasikinėmis kelnėmis, ir lengvo audinio suknelėmis, todėl jeigu norite sukurti lengva, vėjavaikiška ir jaunatviška įvaizdį – šie deriniai kaip tik jums!

Klasikinis džinsinis švarkas ypač tinka toms, kurios turi plačius pečius arba didelę krūtinę.

Ilgesni ir languoti švarkai

Įliemenuotas ilgesnis švarkas, kuris yra apjuostas tos pačios arba kontrastingos spalvos diržu patenka į TOP rudens aprangos viršūnę. Šis švarkas gali būti tokio paties ilgio, kaip ir jūsų viena iš suknelių, todėl po švarku – nebūtinai reikia kažką dėvėti. Žinoma, jeigu nėra drąsu dėvėti vien švarko, po apačią galite užsidėti klasikines kelnes, kurios yra laisvos ir ilgos arba siauros ir prigludusios, o jeigu mėgstate šortus – rinktis kostiuminio audinio.

Švarko ilgį reikėtų rinktis pagal ūgį – itin žemo ūgio žmonėms, ilgi švarkai nelabai tinka. Diržo plotis priklauso nuo pilvo ir liemens srities. Jeigu ji nėra natūraliai išryškinta, nerekomenduojama rinktis kontrastingo ir plataus diržo.

Languotų švarkų privalumas yra toks, jog jie gali būti įvairiausių formų. Jis yra patogus tuo, kad jį galite dėvėti, kaip laisvalaikio drabužį, kurį lengvai galima derinti su grubiais kedais, džinsais, argi net tos pačios (ar kito) audinio kelnėmis ir sijonu. Svarbu tik atkreipti dėmesį, kad stambesni langeliai platina siluetą.

Laisvo pasiuvimo švarkai

Platesnis, tiesus, platesnių rankovių ir ilgas švarkas derinamas su tokio pat stiliaus bei audinio kostiuminėmis kelnėmis, bet jį drąsiai galima dėvėti ir prie prigludusių suknelių ir džinsų.

Laisvesnio pasiuvimo švarko nerekomenduojama rinktis nei smulkiems, nei stambesniems žmonėms, nes tokio tipo švarkai nesuteikia jokios formos, todėl sulieja bendrai į vieną vaizdą. Jie turi būti dideli, bet taip pat turi išryškinti ir kūno formas. Tokio stiliaus švarkus reikėtų rinktis pagal ūgį, o tiems, kas yra žemo ūgio reikėtų vengti ilgų švarkų.

 

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos