Sportas

Kaip išsirinkti tinkamus sportinius batelius?

0

Atkeliavus šaltesniems orams vis daugiau žmonių suskumba tobulinti savo kūno linijas, eina į sporto klubus, sporto maniežus. Dauguma krepšininkų taip pat skiria didelį dėmesį savo kūnui, gerina savo fizinę būklę sportuodami sporto klube ar manieže, atlikdami įvairius fizinius pratimus. Vienas iš svarbiausių niuansų sportuojant sporto klube – tinkami  treniruočių bateliai.

Tinkamas sportinės avalynės pasirinkimas – labai svarbus aspektas kiekvienoje sporto šakoje, ar tai būtų krepšinis, ar bėgimas, ar tiesiog įprastos treniruotės sporto klube ar salėje. Treniruočių bateliai skirti sportuoti sporto klube ar treniruoklių salėje turėtų būti patogūs, lengvi, gerai kvėpuojantys, kad pėda išliktų vėsi ir mažiau pavargtų. Dažniausiai treniruočių batelių padas būna lygus ir plonas, atsikratant papildomo svorio.

Sportinė avalynė sportuoti lauke, bėgioti bei atlikti įvairius kitokius fizinius pratimus, kur yra nelygūs paviršiai, įvairios oro sąlygos ir papildomi kliuviniai, turėtų būti stabili, gerai įtvirtinanti ir laikanti pėdą. Kadangi sportuojant parke, pušyne ar kitur yra daug nelygaus paviršiaus, jis gali turėti kliuvinių, gali būti slidus ar nestabilus (smėlis, žvyras), tad ši sportinė avalynė turėtų būti storesniu padu, kuris gerai amortizuotų ir sugertų smūgius bei tokiu būdu bereikalingai neapkrautų raumenų ir sąnarių.

Jeigu nežinote kokius sportinius batelius reikėtų rinktis, visada galite kreiptis į sportinių prekių parduotuvių kolektyvą ir drąsiai klausti. Sporto prekių parduotuvėse jums bus duoti atsakymai į jūsų rūpimus klausimus, bus pakonsultuojama kokie bateliai Jums labiausiai tiktų pagal Jūsų norus, galimybes ir užsiimamą sportą. Viena iš tokių sporto parduotuvių – el.parduotuvė krepsininkas.net. Čia treniruočių batelių ras tiek vyrai, tiek ir moterys. Kviečiame užsukti ir išsirinkti sau labiausiai patinkančius sportinius batelius!

[vc_gallery type=”image_grid” images=”2404,2405,2406″]

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Sportas