ĮmonėsKaip išsirinkti tinkamus kvepalus?

Kaip pasirinkti kvepalus mamai ar vyrui, nuo ko pradėti, jei norite tapti kvepalų ekspertu, bei apie ką kalbėti su pardavėju – konsultantu kvepalų parduotuvėje – sužinosite šiame straipsnyje. Geriausia pradėti uostyti kvepalus nuo šviežiausių ir lengviausių aromatų. Pirmiausia, citrusinių ar gėlių kvapų, taip pat vaisių aromatų. Toliau sekite prisotintais aromatais. Jei nežinote, kokie kvepalai yra labiau prisotinti, atkreipkite dėmesį į buteliuką ir skysčio spalvą. Paprastai tamsesni buteliukai turi sudėtingas bei turtingas kompozicijas. Rekomenduojame pabandyti dvejus...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 21 gruodžio

Kaip pasirinkti kvepalus mamai ar vyrui, nuo ko pradėti, jei norite tapti kvepalų ekspertu, bei apie ką kalbėti su pardavėju – konsultantu kvepalų parduotuvėje – sužinosite šiame straipsnyje.

Geriausia pradėti uostyti kvepalus nuo šviežiausių ir lengviausių aromatų. Pirmiausia, citrusinių ar gėlių kvapų, taip pat vaisių aromatų. Toliau sekite prisotintais aromatais. Jei nežinote, kokie kvepalai yra labiau prisotinti, atkreipkite dėmesį į buteliuką ir skysčio spalvą. Paprastai tamsesni buteliukai turi sudėtingas bei turtingas kompozicijas.

Rekomenduojame pabandyti dvejus kvapus ir nuspręsti, kuris iš jų jums patinka. Tada paprašykite konsultanto parodyti jums dar du panašius į juos tam,  kad nustatytumėte, kuris iš trijų ar keturių kvapų jums artimesnis.

Vienu metu neturėtumėte bandyti daugiau nei trijų kvapų, nes jūsų nosis „pavargs“ ir visi kvapai susilies į vieną visumą, o pasirinkimas šiuo atveju bus problemiškas.

Geriausia pardavėjui – konsultantui apibūdinti jūsų pasirinkimą asociacijomis. Pabandykite galvoti apie emocijas ir jas susiekite su parfumerija.

Jei nėra asociacijų, prisiminkite savo mėgstamiausius kvapus ir pasakykite: „Duokite man jazminą“. Nuspręskite, kokių kvapiųjų medžiagų tikrai nemėgstate ir pasakykite apie tai konsultantui. Pavyzdžiui, jei nemėgstate rožių kvapo, konsultantas jums pateiks priešingą rožiui kvapą. Parfumerijoje yra tam tikrų kvapų šeimų ar grupių ir visi kvapai yra suskirstyti į juos, nesvarbu, ar tai yra masiniai, prabangūs ar nišiniai kvepalai. Todėl nebijokite ir įvardinkite savo mėgstamą aromatą ir pardavėjas jums parinks tinkamus kvepalus, nes skaniausi kvepalai moterims yra būtent tie, kurie tinka.

Kompetentingas konsultantas pats užduos klausimų ir sužinos jūsų pageidavimus. Priklausomai nuo to, ką atsakysite, konsultantas pasiūlys vienokią ar kitokią kompoziciją. Jei pasakysite, kad jums patinka citrusiniai vaisiai, pardavėjas tikrai stengsis surasti tokį citrusinių vaisių derinį, kuris bus nestandartinis.

Remiantis klasikine sistema, vasaros aromatai turėtų būti gaivūs ir švieži, o žieminiai – šilti ir jaukūs. Bet mes turime suprasti, kad viskas yra labai individualu. Todėl pabandykite rasti savo idealų žiemos ir vasaros kvapą, kad ateityje jūs suprastumėte tai, kas jums patinka per tam tikrą sezoną.

Uostant kvepalus geriau pradėti nuo mažiau prisotintų aromatų, neleiskite receptoriams nedelsiant pavargti. Aromatų kompozicijos uostymo tvarka yra svarbi. Jei ją pakeisime, jūsų pojūtis taip pat pasikeis, nes toks pats aromatas atrodys kitoks.

Kava nėra pagalbinė priemonė „receptorių“ valymui, o priešingai – priešas, nes iškraipo tinkamą parfumerijos kompozicijos suvokimą. Kavos kvapas yra labai stiprus. Tokio intensyvaus aromato įkvėpimas negali padėti nosiai „pasiruošti“. Geriausias būdas yra išgerti vandens arba išeiti pasivaikščioti gryname ore, kitaip tariant, „perkrauti“ uoslės sistemą.

Jei norite įsigyti kvepalus dovanai, pirmiausia turėtumėte apibūdinti asmens, kuriam juos pasirinkote, įvaizdį. Konsultantas stengsis parinkti tuos kvepalus, kurie atitiks jūsų apibūdintą žmogų. Bet geriausia yra, kad kvepalai patiktų ir jums. Ir vis dėlto būtų malonu žinoti to asmens, kuriam jūs ketinate padovanoti kvepalus, mėgstamus pasirinkimus tam, kad neatsidurtumėte nepatogioje situacijoje. Vyriški kvepalai turėtų būti pasirenkami analogiškai.

Jei kalbėtume apie tai, kodėl tam tikru momentu parduotuvėse atsiranda daug panašių aromatų, atsakymas yra paprastas: vyrauja tokia mada. Taip atsitinka dėl tos pačios priežasties, kodėl tuo pačiu metu podiumuose atsiranda panašių idėjų. Kvepalų mados vyksta ciklais bei turi savo taisykles. Tendencijų formavimo klausimas yra sudėtingas, jis visada vyksta įvairiais būdais.

Taigi, jei nusprendėte įsigyti kvepalus, turėtumėte pradėti juos rinktis nuo lengvų bei šviežių aromatų. Renkantis tinkamą aromatą, svarbiausia yra išsiaiškinti, kas jums tinka ir patinka. Vyriškus ir moteriškus kvepalus galite įsigyti internetinėje parduotuvėje pigu.lt už prieinamą kainą.

Dalinkitės su savo draugais
Užsakomasis reklaminis straipsnis

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up