Naujienos

Kaip išsirinkti tinkamus krepšinio batelius?

0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Krepšinio aikštelėje norint pasiekti maksimalių rezultatų labai svarbu ne tik talentas, darbas, bet labai didelį vaidmenį atlieka ir tinkamas krepšinio batelių pasirinkimas. Žinoma, naujausi krepšinio batai pristatomi itin efektingai, bet faktas lieka faktu: nėra batų poros, kuri galėtų padaryti jus puikiu krepšininku. Visgi, specialūs krepšinio bateliai gali sumažinti riziką susižeisti, patirti traumą. Taip pat, tinkamai pasirinkti krepšinio kedai gali maksimaliai padidinti tam tikrus jūsų veiksmus (šuolį, greitį) krepšinio aikštelėje. Štai keletas patarimų ir pasiūlymų, kuriuos reiktų įsiminti, jeigu norite įsigyti tinkamus krepšinio batelius.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Išmatuokite savo pėdos ilgį

Perkant avalynę labai svarbu pasirinkti tinkamą avalynės dydį, tik išsirinkę batelius pagal savo pėdos dydį galėsite pajusti visus avalynės privalumus – lengvumą, patvarumą, tvirtumą, stabilumą. Pėdų forma ir dydis gali pasikeisti per metus (net jei jūsų pėda yra sustojusi augti). Geriausias pėdos matavimo būdas – ant balto popieriaus lapo uždėti koją (vertėtų pėdą matuoti ne basą, o su kojine), ją apibrėžti tušinuku (ar bet kuria kita rašomąja priemone) ir išmatuoti tolimiausių pėdos kraštų ilgį (nuo kulno iki ilgiausio piršto galo) centimetrais. Tuomet dydžių lentelės pagalba bus nesunku išsirinkti jums reikalingą dydį (reikia žiūrėti į dydį centimetrais). Žinoma, nereikia pamiršti, kad krepšinio bateliai turi būti bent šiek tiek didesni tam, kad “neatmuštumėte” pirštų į bato priekį atliekant staigius judesius, todėl rekomenduojama prie jūsų pėdos ilgio pridėti dar bent 0,5 cm.

[/vc_column_text][vc_gallery interval=”3″ images=”1284,1285″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Papuošalų verslo idėja Remigijui gimė prekiaujant dėvėtais drabužiais

Krepšinio batelių profilis

Krepšinio avalynė yra trijų stilių: aukšto, vidutinio bei žemo profilio. Arba, kitaip tariant, aukštu, vidutiniu arba žemu auliuku.

Aukštas profilis. Aukšto profilio krepšinio batai siūlo suteikia maksimalią apsaugą ir stabilumą čiurnai. Tačiau aukšti kedai paprastai yra sunkiausias modelis, nes juose yra naudojama daugiau papildomų medžiagų. Be to, jie iš visų trijų krepšinio batelių stilių yra labiausiai suvaržantys, kas reiškia mažesnę čiurnos amplitudę atliekant staigius judesius. Tokią avalynę dažniausiai renkasi aukšti krepšininkai, daugiausia žaidžiantys po krepšiu, kur reikalingas maksimalus stabilumas ir apsauga.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1288″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

Vidutinis profilis. Vidutinio profilio krepšinio bateliai yra populiariausias stilius ir yra geriausias pasirinkimas universaliems žaidėjams, kuriems tenka ne tik kovoti dėl kamuolio, bet ir bėgti į greitą puolimą. Tokie bateliai suteikia didesnę judesių laisvę, ne taip stipriai suvaržo čiurną, tačiau tuo pačiu metu ir suteikia stabilumo bei saugumo jausmą.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1289″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

Žemas profilis. Didžiausias žemo profilio batelių privalumas yra tas, kad jie paprastai būna lengviausi ir mažiausiai suvaržantys krepšinio bateliai. Tai reiškia, kad čiurna nėra suvaržyta, todėl žaidėjas gali atlikti staigius, greitus judesius laisvai, nejausdamas jokio pasipriešinimo. Su tokio profilio bateliais greičiau išvystomas greitis, atliekami staigūs judesiai. Pastaruoju metu itin populiarėjantys žemo profilio krepšinio bateliai yra nesuvaržantys, tačiau stabilūs, naudojamos specialios technologijos neleidžia čiurnai lengvai krypinėti. Žemo profilio kedus dažniausiai renkasi žemi, greiti, vikrūs žaidėjai.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1290″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

Taigi, batai yra svarbiausia įranga jūsų žaidime, todėl būtina, kad krepšinio bateliai atitiktų jūsų žaidimo stilių, poziciją, pėdos dydį. Pirkdami krepšinio batelius internetu, visuomet galite kreiptis į tos parduotuvės administraciją, kurie visada patars ir pasiūlys Jums tinkamus krepšinio batelius!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos