Kompiuterinė technika, ryšiai, ITKaip išsirinkti tinkamą dulkių siurblį? Klausimai, padėsiantys lengviau rasti atsakymą

Kad namų ruoša neužimtų viso laisvo laiko, buitinės technikos gamintojai svajas verčia realybe ir kuria prietaisus, palengvinančius kasdienybę. Ne išimtis ir dulkių siurblys. Jie darosi vis lengvesni, manevringesni ir patogesni įvairiapusiškam naudojimui. Vis dėlto, kadangi siurblių pasiūla auga, darosi vis sunkiau suprasti, kuris dulkių siurblys atitiks jūsų kasdienius poreikius. Norintiems išsirinkti tinkamiausią opciją, vertėtų sau atsakyti į keletą išties svarbių, bet paprastų klausimų, leisiančių atlikti tinkamą pasirinkimą. 1.      Kokio dydžio yra jūsų namai? 2.      Kokio...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 gegužės 22

Kad namų ruoša neužimtų viso laisvo laiko, buitinės technikos gamintojai svajas verčia realybe ir kuria prietaisus, palengvinančius kasdienybę. Ne išimtis ir dulkių siurblys. Jie darosi vis lengvesni, manevringesni ir patogesni įvairiapusiškam naudojimui. Vis dėlto, kadangi siurblių pasiūla auga, darosi vis sunkiau suprasti, kuris dulkių siurblys atitiks jūsų kasdienius poreikius.

Norintiems išsirinkti tinkamiausią opciją, vertėtų sau atsakyti į keletą išties svarbių, bet paprastų klausimų, leisiančių atlikti tinkamą pasirinkimą.

1.      Kokio dydžio yra jūsų namai?

2.      Kokio tipo paviršių daugiausia jūsų namuose?

3.      Ar jums svarbus dulkiu siurblio svoris?

4.      Ar turite alergijų?

5.      Ar turite nugaros problemų?

6.      Ar auginate gyvūnų?

7.      Ar jūsų būste yra laiptai?

8.      Kiek pinigų galite skirti dulkiu siurblio įsigijimui?

Dulkių siurblys – robotas

Tai išties efektyvi namų tvarkymo priemonė, nereikalaujanti daug laiko ir papildomų pastangų. Toks siurbimo būdas – saugus, patogus ir išmanus, ypač tinkantis žmonėms, gyvenantiems nedidelio ploto būste ir turintiems mažą besipūkuojantį gyvūną. Galingesnio tipo dulkių siurblys-robotas bus pajėgus palaikyti švarą ir didesniuose namuose, tačiau tokio siurblio įsigijimui reikės didesnio biudžeto.

Dulkių siurblys – šluota

Siurblys tinkantis namuose, kuriuose reikia manevringumo, pavyzdžiui – nusiurbti laiptus, surinkti dulkes iš siaurų ertmių, kartas nuo karto išsiurbti prieškambarį, vonią ar virtuvę. Patogu, nes siurblys – be laido, todėl namų tvarkymasis tampa daug patogesnis. Ypatingai palengvina namų tvarkymąsi senyvo amžiaus žmonėms, kadangi siurbdamas, žmogus nėra priverstas susilenkti. Tai puikūs dulkių siurbliai namams, kuriuose būtina palaikyti nuolatinę tvarką ir švarą.

Sauso valymo su vandens filtru

shutterstock_373127392-minTai siurbliai, tinkantys kiekvienam, kuris tikisi maksimalios švaros ir gaivaus oro namuose. Nors, atrodo, jog sauso valymo siurbliai nieko nebenustebins, vandens filtras čia žaidžia pagrindinį vaidmenį. Visos sukauptos dulkės, plaukai ir kitos šiukšlės tiesiog nusėda vandenyje ir nuteikia namams gaivos pojūtį. Galėsite būti ramūs, jog į filtrą patekę nešvarumai iš siurblio tikrai nebeišlįs. Tokio tipo dulkių siurblys puikiai tiks norint palaikyti švarą dideliame būste. Siurbliu su vandens filtru džiaugsis alergijos kankinami būsto savininkai. Tokie dulkių siurbliai rekomenduojami ir kirpykloms, veterinarijos klinikoms ar erdvėms, kuriose gausu kilimų ar kiliminės dangos.

Gariniai dulkių siurbliai

Tai dulkių siurblys, kuris ypatingai padės alergiškiems žmonėms, kadangi sukuria galimybę dažnai sterilizuoti ir dezinfekuoti aplinką. Taip pat tokio tipo siurbliai tinka namams, kuriuose gausu kilimų ar gyvena naminiai gyvūnai. Kilimuose dažniausiai kaupiasi dulkės ir nusėda įvairiausios dulkių erkutės ir kiti nepageidaujami mikroorganizmai, sukeliantys alergija, todėl dažna dezinfekcija tiesiog būtina. Gariniai dulkių siurbliai puikiai tinka minkštų baldų, kiliminių dangų, įvairių patalpų, langų valymui ir plovimui.

Plaunantys dulkių siurbliai

Nepakeičiamas pasirinkimas tiems, kuriems rūpi nepriekaištinga būsto švara. Nusipirkę drėgno valymo dulkių siurblį galėsite mėgautis tiek drėgnu, tiek sausu valymu ir plovimu, išsipylusio vandens susiurbimu, specialiais šepečiais ir antialerginiais filtrais. Plaunantys dulkių siurbliai – neatsiejamas pagalbininkas pretenzinguose namuose: ten, kur gausu kilimų, auginami naminiai gyvūnai, auga vaikai, ar gyvena alergiški žmonės.

Išsirinkti dulkių siurblį bus daug lengviau, jei nuoširdžiai atsakysite sau į aukščiau pateiktus klausimus. Turintiems nugaros problemų, nepakeičiamu namų pagalbininku taps dulkių siurblys-šluota, alergiškiems žmonėms teks rinktis tarp plaunančio-garinio dulkių siurblio, o negalintys namų ruošai skirti laiko mėgausis siurblio-roboto draugija. Pigu.lt parduodama buitinė technika akcijas medžiojantiems pirkėjams taps puikiu laimikiu – čia rasite visų tipų dulkių siurblius, kuriuos galėsite įsigyti be vargo ir su pristatymu iki namų durų.

Scroll Up