Verslas

Kaip išsirinkti geriausias laidojimo paslaugas Kaune?

0

 

Tuštuma, širdgėla, vienišumas – šie jausmai aplanko mirus brangiam žmogui. Tai laikotarpis, kai norisi sustoti, o kartais – ir užsisklęsti savyje, tačiau skaudų praradimą lydi pareiga pasirūpinti, kad artimo žmogaus paskutinė kelionė praeitų oriai ir sklandžiai. Į ką atkreipti dėmesį renkantis laidojimo paslaugas?

Svarbu pasidalinti naštą

Susidūrus su netektimi, už šermenis, laidotuves ir kitus atsisveikinimo rūpesčius atsakingi velionio artimieji. Natūralu, kad iškilus laidotuvių organizavimo klausimams, jaučiama sumaištis. Ypač, jeigu stokojama patirties šioje srityje. Užklupus netekties skausmui, norisi išsikalbėti ir pasidalinti iššūkiais, todėl organizuojant laidotuves ypač svarbi draugų, giminių, artimųjų emocinė parama.

Ne paslaptis, kad orus žmogaus išlydėjimas kelia ne tik psichologinius, bet ir finansinius sunkumus. Tokiu atveju taip pat reikalinga kuo platesnė pagalba ir parama. Pasidalinus piniginę ir emocinę naštą, atsisveikinimas su velioniu praeina gerokai ramiau.

Siekiant palaidoti Jums brangų žmogų be papildomo streso ir nesklandumų, į pagalbą ateina UAB „Ceremina“ laidojimo paslaugos Kauno mieste – tai patikimas ir praktiškas pasirinkimas. Laidojimo paslaugas teikiame palankiomis kainomis, padedame išspręsti kylančius klausimus ir visada užtikriname itin aukštą paslaugų kokybę.

Centriniame Kauno turguje – tik natūralias uogas savo gaminiams naudojanti desertinė „Prisirpom“

Atlikite paiešką

Ruošiantis mirusiojo išlydėjimui ir renkantis laidojimo paslaugas teikiančią įmonę, svarbu atlikti kuo nuodugnesnę paiešką ir iš anksto apsvarstyti kelis skirtingus, tačiau be galo svarbius veiksnius. Aptarkime juos:

  • Vieta – išlydint velionį, labai svarbu patogumas ir susisiekimas. Todėl ieškodami geriausio varianto, būtinai įvertinkite atstumą iki laidojimo paslaugas teikiančios įmonės: kad į šarvojimo vietą galėtumėte nuvykti pakankamai greitai ir nekomplikuotai.
  • Laidojimo būdas – kuo skubiau nutarkite, kaip pasirūpinti palaikais, koks metodas Jums priimtiniausias – šarvojimas ar kremavimas. Atkreipkite dėmesį, kad palaikų kremavimu pasirūpina ne visos įmonės. Kartais kremavimo klausimus tenka spręsti savarankiškai.
  • Aptarnavimas – šiltas, korektiškas aptarnavimas šiandien yra būtinybė visose sferose. Natūralu, kad netektį išgyvenančiai šeimai reikalingas kuo profesionalesnis darbuotojų bendravimas, todėl rinkdamiesi laidojimo paslaugas, atkreipkite dėmesį, kaip įmonės atstovai komunikuoja telefonu. Kilus dvejonėms dėl bendravimo ar aptarnavimo profesionalumo, tokios įmonės nesirinkite.
  • Paslaugos – nutarkite, kiek ir kokių paslaugų pageidaujate. Daugelis laidojimo įmonių siūlo įvairius paslaugų paketus. Pilnas paketas gali tapti tikru išsigelbėjimu organizuojant laidotuves, ypač, jei stokojate patirties šioje srityje. Pasirinkus minėtą variantą, visus laidojimo rūpesčius (mirusiojo pašarvojimą, įkapes, karsto nešimą, duobės kasimą ir palaidojimą ir t.t.) apgalvos laidojimo paslaugų įmonės atstovai, o Jums neteks papildomai gaišti ir nerimauti organizuojant laidotuves vien tik savo jėgomis. Tokiu būdu pavyks net sutaupyti – statistika rodo, kad viskuo rūpinantis savarankiškai, dažnai išleidžiama daugiau.
  • Patalpos – laidojimo namų patalpos turi būti pakankamai erdvios, komfortiškos ir pilnai atlieptų dalyvių poreikius. Patalpų plotas, vėdinimas ir dezinfekcija kaip niekad svarbūs pandemijos laikotarpiu. Visais su patalpomis susijusiais niuansais Jus pakonsultuoti galės pasirinkta laidojimo paslaugų įmonė.

 

UAB „Ceremina“ laidojimo paslaugos Kauno mieste – tai profesionali ir atsakinga komanda. Turime daug patirties laidotuvių organizavimo srityje, todėl sunkiomis netekties akimirkomis galite atsiremti į mus. Greitai ir profesionaliai išsprendžiame visus kylančius klausimus ir iššūkius. Organizuojant šarvojimo ir laidojimo paslaugas, viskuo pasirūpiname mes: kad galėtumėte atsisveikinti su artimu žmogumi be papildomų sunkumų.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Verslas