ĮmonėsNaujienos

Automobilio privalomoji techninė apžiūra tapo nemaloniu iššūkiu? tam yra alternatyva!

0

Nors technine apžiūra rūpintis tenka tik kas porą metų, ji reikalauja nemažai laiko ir resursų. „Bero car service“ automobilių priežiūros ekspertas Kęstutis dalinasi patarimais, kaip šį procesą padaryti pigesnį ir paprastesnį, o taip pat papasakoja ir apie alternatyvą, padėsiančią pratęsti automobilio techninės apžiūros taloną, jums nevykstant į TAC.

Ką daryti, kad techninė apžiūra būtų sėkminga iš pirmo karto? 

„Labai dažnai klientai kreipiasi tada, kai sėkmingai praeiti techninės apžiūros nepavyksta. Tai reiškia, kad jiems teks dar kartą vykti į techninės apžiūros centrą (TAC) ir dar bent vieną kartą mokėti už apžiūrą. Geriausia būtų, jei automobilį į servisą patikrai atvarytumėte bent dvi savaites prieš numatytą techninės apžiūros datą. Tuomet būtų galima įvertinti, kokie gedimai turi būti pašalinti, kad pakaktų vos vieno apsilankymo TAC. 

Jei vairuotojas automobiliu rūpinasi atsakingai, tai vizitas autoservise prieš techninę apžiūrą tikrai netruks ilgiau nei vieną dieną. O įprastai užtenka vos poros valandų. Tačiau nedidelė dalis vairuotojų į servisą užsuka tik prieš pasibaigiant techninei apžiūrai. Tad jiems tenka ne tik ilgesniam laikui palikti automobilį remontui, bet ir kišenę pratuštinti. Netvarkomas gedimas gadina kitas toje sistemoje esančias detales. Tad ilgai delsiant reikės keisti ne vieną, bet jau keletą detalių. O blogiausiu atveju, net visą sistemą.“ – pasakoja ekspertas Kęstutis. 

Sąrašas, ką patikrinti prieš techninę apžiūrą

Kęstutis sako, kad patiems pakankamai atidžiai automobilio apžiūrėti, greičiausiai, nepavyks. Geriau kreiptis į specialistą, kuris turi apžiūrėti tokias dalis:

  • važiuoklę 
  • šviesų srautą
  • patikrinti ar veikia visos lemputės
  • stabdžių sistemą 
  • išmetimo sistemą 
  • kėbulą (ar nėra stipriai pažeistas korozijos)

Pasak eksperto, būtent išvardintos dalys tampa nesėkmingos techninės apžiūros priežastimi – „Reikia suprasti, kad techninė apžiūra nėra vien tik formalumas. Automobilis yra transporto priemonė, kurios prasta techninė būklė gali sukelti skaudžius eismo įvykius. Tad tikrai rekomenduoju į šį procesą pažiūrėti kaip į savo ir kitų eismo dalyvių saugumo užtikrinimą. Manau, kiekvienas vairuotojas turi pasirūpinti, kad ne tik techninės apžiūros metu, bet ir visu eksploatacijos laikotarpiu automobilis būtų techniškai tvarkingas ir saugiai dalyvautų eisme.“ 

Ypatingas pasiūlymas skubantiems ir tiems, kurie nenori ar negali patys vykti į techninės apžiūros centrą

Taupydami savo laiką šį darbą galite patikėti ir „Bero car service“ autoserviso meistrams – „Jums tereikia atvaryti automobilį, o mes jį patikrinsime, atliksime būtinuosius remonto darbus, už jus nuvyksime į TAC ir automobilį grąžinsime jau tvarkingą bei su pratęstu techninės apžiūros talonu. Didžiausias to pliusas yra tame, kad klientui nereikia gaišti laiko stovint eilėje ir rūpintis, išsiprašyti iš darbo, skubėti bei nerimauti. Automobilį palieka vienai dienai, o atsiima jau su pratęstu techninės apžiūros talonu.“

Kilus papildomiems klausimams, galite susisiekti su „Bero car service“ atstovais, adresu Kaunakiemio g. 5, Kaunas, taip pat tel. +37064747476 arba soc. tinklo Facebook žinute.

5 1 Balsuoti
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės