MiestasNaujienosRenginiaiKaip ant lėkštutės: dalinamės artėjančio savaitgalio renginių Kaune sąrašu

Jeigu nusprendėte artėjantį savaitgalį praleisti Kauno mieste ar jo rajone turėtumėt nudžiugti, kai pamatysite įdomiausių renginių sąrašą. Kviečiame pasižvalgyti. PENKTADIENIS Nuo 18:00 val. „Romuvos“ kino teatre prasideda 13-asis tarptautinis trumpųjų filmų festivalis, kuriame daugiau kaip 60 rinktinių trumpametražių filmų iš viso pasaulio. Festivalio organizatoriai pristatys jau tradiciją tapusį seansą šeimai ir pirmą kartą – siaubo filmų programą. Daugiau informacijos sekite čia. Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, Naujienos Šilti ir jaukūs namai šaltuoju sezonu – misija įmanoma...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 15 sausio

Jeigu nusprendėte artėjantį savaitgalį praleisti Kauno mieste ar jo rajone turėtumėt nudžiugti, kai pamatysite įdomiausių renginių sąrašą. Kviečiame pasižvalgyti.

PENKTADIENIS

Nuo 18:00 val. „Romuvos“ kino teatre prasideda 13-asis tarptautinis trumpųjų filmų festivalis, kuriame daugiau kaip 60 rinktinių trumpametražių filmų iš viso pasaulio. Festivalio organizatoriai pristatys jau tradiciją tapusį seansą šeimai ir pirmą kartą – siaubo filmų programą. Daugiau informacijos sekite čia.

Seansų laikai:

18:00 val. Tarptautinė konkursinė programa | AUKŠTOS ĮTAMPOS ZONA (99 min.)
20:15 val.  SIAUBINGAI BAISIOS ISTORIJOS (N-18) (75 min.)

19:00 val. – Kauno menininkų namuose įvyks Meno gimtadienis 2020.

„Vieną sausio 17-tąją, gimė Menas. Ta progra Kauno menininkų namuose, įvyks garso ir vaizdo performansų vakaras. Arturas Bumšteinas pristatys šiai šventei sukurtą muzikinį performansą, kurio metu penki vokalistai, pritariant fortepijonui, atliks prancūzų Fluxus menininko Robert Filliou 1963-tų metų tekstą „Sušnabždėta meno istorija“ – nuo kurio pamažu ir prasidėjo meno gimtadienio minėjimai visame pasaulyje.

Vieta – Kauno menininkų namai. Daugiau čia.

ŠEŠTADIENIS

10:00 val. – įvyks paroda “PET SHOW Lietuva” 2020. Profesionali paukščių ir gyvūnų paroda, kurioje vyks konkursai, įvairios edukacijos, gyvūnų pasirodymai scenoje, pramogos. Visi kviečiami ne tik turiningai praleisti savaitgalį, bet ir sužinoti daugiau informacijos apie paukščius, gyvūnus, jų veisles, auginimą Lietuvoje.

Paroda ypač įdomi šeimoms su vaikais.

Vieta: VDU Žemės ūkio akademija parodų paviljonas Nr. 3, Universiteto g. 10B, Akademija. Daugiau informacijos čia.

11:00 val. bus atidaroma paroda: „Agilės Mažonaitės paroda „Laisvė“ galerijoje „Meno parkas“.

Galerijos „Meno parkas“ pirmojo aukšto ekspozicinėje erdvėje vyks Agilės Mažonaitės parodos „Laisvė“ atidarymas. Tai fotoprojektas apie architektūrinę renovaciją, lyg viso žmogaus gyvenimo kelio alegoriją, atspindinčią nepertraukiamus pokyčius, sociumo raidą. Kviečiame apsilankyti!

Adresas: Rotušės a. 27. Daugiau informacijos čia.

Nuo 14:00 val. kino teatre „Romuva“ tęsiasi tarptatunis trumpųjų filmų festivalis:

Seansų laikai:

14:00 ANIMACINIS PASAULIS VAIKAMS (52 min.)
15:45 Tarptautinė konkursinė programa | PRIEŠ SROVĘ (93 min.)
18:00 Tarptautinė konkursinė programa | KITOKS PASAULIS (N-18) (89 min.)
20:00 Tarptautinė konkursinė programa | JAUNYSTĖS ERROR’AI (92 min.)

17:00 val. – Šokiai „Kam virš trisdešimt ir daugiau“. Visą vakarą jums gros „RE-TRIO“ grupė. ADRESAS: Kaunas, Studentų g. 50, KTU salė, bilieto kaina 3 eurai.

21:00 val.  – Jau beveik tradicine tapusi, sausio mėsmalė Kaune. Pasirodys lenkų grupė Straight Hate. Į Kauną šie lenkai pagaliau grįžta po keturių metų pertraukos, nešini naujuoju savo albumu „Black Sheep Parade“, išleistu per Deformeathing Production.

Vieta: Klubas „Lemmy“ , Girstupio g. 1, Kaunas

SEKMADIENIS

14:00 val. – muzikinė popietė visai šeimai Kauno valstybinėje filharmonijoje. Skambės neužmirštamos ir jau klasika tapusios The Beatles, Elton John, Barbara Streisand ir kt. žymių užsienio bei Lietuvos grupių, pop atlikėjų melodijos.

O kad būtų linksmiau ir smagiau jas atlikti, kvartetas pasikvietė pianistą Motiejų Bazarą bei Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos estradinio dainavimo grupę „Dangi“, kurios vadovė Danguolė Beinarytė.

Vieta – Kauno valstybinė filharmonija. Bilieto kaina 4 eurai.

Nuo 14:00 val. kino teatre „Romuva“ tęsiasi tarptatunis trumpųjų filmų festivalis:

Seansų laikai:

14:00 Tarptautinė konkursinė programa | KRAUJO RYŠIAI (87 min.)
16:00 ANIMADOK (82 min.)
18:00 Tarptautinė konkursinė programa | ILGAI IR LAIMINGAI? (84 min.)
17:00 – Krepšinio rungtynės – „Žalgiris“ – Šiaulių „Šiauliai“

17:00 val. – Šokiai „Kam virš trisdešimt ir daugiau“. Visą vakarą jums gros „RE-TRIO“ grupė. ADRESAS: Laisvės al. 13, KTU III rūmai.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up