Connect with us

Neofit

Kaip 20 min. trukmės treniruotės metu įdarbinti 90% raumenų?

Paskelbta

Treniruotės sėkmė priklauso ne tik nuo jūsų fizinio pasirengimo, bet ir įdedamų pastangų, teisingai parinkto krūvio ir pratimų. Kai kuriais atvejais tinkamiausias pasirinkimas yra sportuoti naudojant tik savo kūno svorį, gulimoje ar sėdimoje padėtyje. Sporto studijos Neofit trenerės dalinasi patarimais, kaip su sportu susidraugauti tiems, kuriems judėjimą lydi skausmas.

Daugelis mano, kad sportuoja tik liekni, tvirti ir ištvermingi žmonės. Tačiau sportas yra kur kas daugiau, nei tik būdas turėti gražų kūno vaizdą. Jis daug svarbesnis tiems, kurie kenčia nuo skausmų, stengiasi atsigauti po operacijų, traumų. Arba jaučiasi persitempę, išsekę ir stokoja ištvermės.

 

Ką daryti, jei jaučiatės silpni ir nežinote kaip sutvirtėti?

Jei sportuoti dar tik pradedate arba prie sporto grįžtate po ilgesnės pertraukos dėl ligos, traumos, operacijos ar po nėštumo ir gimdymo, trenerės rekomenduoja neapkrauti nusilpusio kūno. Jei žmogaus raumenų tonusas labai silpnas arba yra problemų su sąnariais, nugara, širdies ir kraujagyslių sistema, sutrikusi koordinacija, tuomet parenkami lengvi pratimai, kuriuos rekomenduojama atlikti su EMS įranga. Ji sukelia raumens susitraukimus ir taip efektyvina treniruotę. Tokiu būdu neapkraunami sąnariai, stuburas, širdis, tačiau įdarbinami raumenys. Sustiprėjus galima įvesti ir sudėtingesnių pratimų.

Neatsisakyti sporto trenerės rekomenduoja ir tiems, kuriems dėl sveikatos problemų atlikti fizinius pratimus atrodo beveik neįmanoma. Moderni bevielė EMS įranga leidžia sustiprėti net pačios prasčiausios būklės žmonėms. Tuomet parenkami nesudėtingi pratimai. Tačiau papildomas stimuliavimas vis tiek stiprina raumenis, geriną tonusą ir kraujotaką. Ilgainiui pavyksta sustiprėti tiek, kad žmogus galėtų lengviau ir neskausmingai judėti.

9 sporto naudos

Ne veltui sveikstant po įvairiausių ligų, operacijų, traumų pacientai siunčiami reabilituotis. Tinkamas fizinis krūvis turi daug naudų. Pirmiausia, suaktyvina kraujotaką, dėl to pagreitėja žaizdų gijimas. Taip pat stiprina širdį, didina ištvermę, todėl jaučiatės energingesni, stipresni. Po treniruotės pagerėja miego kokybė, jis tampa ramesnis ir gilesnis. Sporto metu kraujotaka suaktyvėja ne tik raumenyse, bet ir smegenyse. Tad smegenų ląstelės apsaugomos nuo sunykimo, o tai padeda atitolinti silpnaprotystę bei Alzheimerio ligą.

Sportuojant su Neofit EMS (elektro raumenų stimuliacinė) įranga galima tos pačios treniruotės metu gauti dar keletą papildomų naudų. Įprastos treniruotės metu pavyksta įdarbinti apie 30% raumenų skaidulų. Tad norint išjudinti visus raumenis reikėtų bent trijų treniruočių. O pasitelkiant elektrostimuliaciją galima vienos treniruotės metu įdarbinti iki 90% raumenų skaidulų, taip taupant laiką ir tausojant sąnarius. Elektrostimuliacija gerina ir limfos tekėjimą, neleidžia jai užsistovėti. Todėl po treniruotės su Neofit EMS įranga mažėja skysčių kaupimasis. Pagerinama ir odos būklė, nes impulsai suaktyvina giliųjų odos sluoksnių kraujotaką. Ji greičiau atsinaujina, stangrėja ir mažėja celiulitas.

Naujoji bevielė Neofit EMS įranga leidžia parinkti skirtingą sitmuliacijos stiprumą įvairioms raumenų grupėms. Tai ypač naudinga turint raumenų disbalansą. Nes taip efektyviau suvienodinamas abiejų kūno pusių raumenų stiprumas. Dingsta pertempimai ir skausmai. Inovatyvi bevielė įranga leidžia pasimėgauti sportu. Judesiai nevaržomi, galima atlikti įvairiausių pratimų, todėl sportuodami ne tik sutvirtėsite, bet ir pajusite tikrą judesio malonumą.

Kaip medicinos pažanga integruojama treniruotėje?

Kineziterapijoje plačiai naudojama raumenų elektrostimuliacija. Tai papildoma pagalba siekiant atsigauti po sunkių traumų ar net atkuriant galūnių judrumą. Neofit EMS studijoje naudojama sertifikuota medicininė įranga tinka ne tik sunkių ligonių būklei gerinti, bet ir sveiko žmogaus raumenynui stiprinti. Moderni įranga leidžia prisitaikyti prie individualių žmogaus poreikių. Tai, kas anksčiau buvo naudojama tik padedant sveikti po sunkių ligų, dabar gelbėja bet kuriam, siekiančiam pagerinti raumenų būklę.

Trenerės stebi savo klientus ir matydamos jų progresą patvirtina, jog pakanka vos 20 minučių treniruotės du ar tris kartus per savaitę, kad pasiektumėte akivaizdžių rezultatų. Pasirinkus tokią trukmę pratimai neapsunkina organizmo, tad pagreitėja atsistatymas ir sveikimas.

Kalėdinis trenerių palinkėjimas

Artėjant Kalėdoms sporto studijos Neofit trenerės ne tik dalinasi patarimais, bet ir linki šventes pasitikti sveikesniems. Jos paruošė ir ypatingą pasiūlymą. Pirkdami bet kurį treniruočių abonementą, papildomą 160 eurų vertės kuponą 8-ioms treniruotėms gaunate dovanų! Pasirūpinkite savo kūnu ir padovanokite tokią galimybę artimam žmogui.

Norėdami gauti išsamesnę informaciją sekite nuorodą www.neofit.lt arba apsilankykite studijos Facebook paskyroje Neofit Lietuva.

Skaityti toliau

Neofit

Pirma bandomoji treniruotė 10 Eur!

Paskelbta

EMS įrangos veikimo principas

Belaidė NEOFIT EMS įranga leidžia saugiai, dinamiškai, greitai ir įdomiai treniruotis su asmeniniu treneriu. Rezultatus galima pasiekti jau po 4rių – 6ių dvidešimties minučių trukmės nuoseklių treniruočių. EMS įranga generuoja specialius žemo ir vidutinio dažnio impulsus, sukeliančius raumenų susitraukimus. Būtent dėka priverstinio raumenų susitraukimo EMS įtraukiama į darbą daug daugiau raumeninių skaidulų pluoštų, negu klasikinės treniruotės metu – vienu metu dirba 90% raumenų – kas ir leidžia pasiekti fantastiškai greitų rezultatų.

NEOFIT EMS treniruotės tinka įvairios būklės ir amžiaus žmonėms, kadangi:

  • Neapkrauna nugaros bei sąnarių;
  • Pratimus galima atlikti naudojant tik savo kūno svorį, svarmenys nėra būtini;
  • Pratimus galima atlikti gulimoje ar sėdimoje padėtyje;
  • Treniruojantis su asmeniniu treneriu, kuris parenka tinkamus jums pratimus, prižiūri treniruotės intencyvumą, bei atliekamų pratimų techniką, nėra rizikos susižeisti.
  • Elektros impulsų pagalba įdarbinama 90% raumenų. Pasiekiami net gilieji raumenys.

Treniruotės gali būti yra taikomos asmenims nuo 18 metų amžiaus. Paprastai treniruotės trunka 20 minučių, po kurių seka 10 minučių elektrostimuliacinis masažas.

Į treniruotę nereikia nieko atsinešti: jūsų patogumui aprūpiname apranga, dušo reikmenimis ir vaišiname filtruotu vandeniu.

Aukšto intensyvumo EMS treniruotės

maksimaliai efektyviai degina kalorijas,

Padeda palaikyti gerą viso kūno raumenų tonusą ir juos stiprinti.

Efektyviai lygina raumenų disbalansą

Pažangi technologija leidžia pasiekti akivaizdžių rezultatų treniruojantis tik du kartus per savaitę.

Skaityti toliau

Neofit

,,Neofit“ – moderni sporto studija, siūlanti inovatyvias individualias treniruotes su EMS įranga

Paskelbta

Ar įmanoma dviejų valandų trukmės treniruotės efektą pasiekti per 20 minučių? Taip, įmanoma. Bet kaip? Atsako „Neofit EMS“ sporto studijos trenerės Edita ir Indrė. Moterys kauniečiams pristato Europą užkariavusią modernią treniravimosi sistemą, pagrįstą raumenų elektrostimuliacija, kuri ne tik naudinga kūnui, bet ir taupo laiką, kadangi treniruotės metu įdarbinama net 90% viso kūno raumenų. Pakanka skirti vos 20 minučių 2 kartus per savaitę!  

Metė samdomą darbą ir sukūrė sporto ir sveikatingumo verslą 

Trenerės prisipažįsta, kad prieš keletą metų nemažai teko dirbti su komercija pagrįstu sveikatingumu.

„Ten įgijome ir nemažai patirties. Tačiau visą laiką galvoje vis kirbėjo mintis: tiek daug dėmesio skiriama komerciniams dalykams, o ne pačiam – natūraliam ir nuoširdžiam sveikatos puoselėjimui. Kiekvienam žmogui norėjosi skirti individualų laiką, įsigilinti į jo problemą. Nes tik užmezgant ryšį tu gali padėti spręsti kažkokią problemą. 

O turėjome dirbti su tokia koncepcija, kuri mums neatrodė tinkama ir teisinga. 

Sukaupusios ryžtą – metėme tuos darbus ir pradėjome mūsų filosofija pagrįstą darbą. Tai individualios treniruotės naudojant EMS įrangą, kurios padeda žmonėms ne tik palaikyti fizinę formą, padailinti kūno linijas, atsikratyti celiulito, gerinti laikyseną, įgyti ištvermės, bet ir atsistatyti po traumų, gimdymo, skausmų ir kitokių problemų.

„Neofit EMS“ koncepcija – mes rūpinamės klientais, kad jie jaustųsi gerai ir galėtų mumis pasitikėti.“

Galimybė į treniruotę ateiti kada nori 

„Neofit EMS“ sporto studija atsirado iš asmeninės trenerių patirties – daugelis klientų nori greito rezultato, o būdami sporto salėje ir nuolat lydimi smalsių žvilgsnių jaučiasi nejaukiai. Moterys sukūrė jaukią aplinką, kur yra tik klientas ir treneris – nėra pašalinių žvilgsnių ir kiekvienas judesys atliekamas sąmoningai, su trenerio priežiūra. Tai yra individualios treniruotės naudojant EMS įrangą. Programa yra pritaikoma pagal kiekvieno žmogaus fizinį pajėgumą, siekiamą tikslą. 

Klientas gali pasirinkti jam patogų treniruotės laiką – ryte, per pietus ar vakare – kada tik patogu!  

Gražėja klientai – džiaugiasi trenerės 

„Labai malonu matyti, kad po keleto treniruočių pradeda keistis ne tik klientų apimtys, bet svarbiausia – jų savijauta, pasikeičia net laikysena, ji tampa tiesesnė, taisyklingesnė.” – džiaugiasi Indrė.

“Ilgai kalbinau vieną moterį ateiti, mačiau, kad jai sunku valdyti rankas, negali pilnai lankstyti pirštų. 

Niekada nepamiršiu to vaizdo, kai sėdim mudvi po treniruotės, geriame vandenį, o ji žiūri į savo rankas ir valingai pradeda lankstyti pirštus! Vėl atlenkė, ir vėl sulenkė. Tada dar kartą įsitikinau, kokia yra stipri sporto galia.

Dažnai sulaukiame mamų po gimdymų, kurios jaučiasi nualintos, nori sutvirtėti. Vienas iš puikių pavyzdžių – per mėnesį klientei pavyko numesti 4 kilogramus, liemens apimtį sumažinti 3 centimetrais, o šlaunų apimtis sumažėjo net 4 centimetrais. 

Kitos mamos kūnas akivaizdžiai sulieknėjo ir sutvirtėjo. Jai pavyko šlaunų ir liemens apimtis sumažinti po 3 centimetrus, o klubai sumažėjo 2 centimetrais. 

Kitas gražus rezultatas – obuolio figūros vyras, per mėnesį sustiprino kojų raumenis, liemens ir klubų apimtis sumažėjo 3 centimetrais.
Žinoma, negalima pamiršti, jog mityba yra visa ko pagrindas. Matuojame progresą ir sekame kas mėnesį.“ – klientų pasiekimais džiaugiasi Indrė. 

Pas trenerę į svečius

Indrė ir Edita stengiasi ne tik padėti žmonėms teisingai ir efektyviai sportuoti. Jų tikslas – sukurti jaukią aplinką, padėti žmogui pamilti sportą ir pagerinti sveikatos būklę. Jos kiekvieną atėjusį pasitinka su plačia šypsena, o pirmojo susitikimo metu užsimezga dėmesiu bei supratingumu grįsta draugystė – „Betarpiškai bendraujame su klientais, nes labai svarbu yra pajausti žmogų, jo poreikį, emociją. Pasitaiko, kad ateina į treniruotę ir matosi, jog žmogui kažkas negerai. Visada pasiteiraujame, kas nutiko. O jei yra fizinių negalavimų – koreguojame treniruotę. Visada skatiname ateiti, nes mažesnio intensyvumo treniruotė yra daug geriau, nei jokios treniruotės.“ 

Pradėti nuo pačių pradžių

Pirmo apsilankymo metu klientai atsako į būtinus su sveikata susijusius klausimus, atliekama kūno sudėties analizė, užfiksuojamas svoris, išmatuojamos apimtys. Išsiaiškinama ar yra sveikatos problemų, ligų bei išsigryninama, koks yra tikslas. Tai gali būti raumenų sustiprinimas, svorio metimas, atsistatymas po traumos ir t.t. 

Ir tik atlikusios detalią analizę Edita su Indre imasi darbo – sudaro ilgalaikį treniruočių planą tikslui pasiekti bei aptaria treniruočių intensyvumą.

Mitais apipintos technologijos

Deja, tenka susidurti su neigiama nuomone apie  raumenų elektrostimuliaciją. Daugeliui ši sąvoka asocijuojasi su televizijoje matytais asmeniniam naudojimui skirtais prietaisais, kurie pritvirtinus prie kūno stimuliuoja vieną raumenų grupę ir tai neva padeda stiprinti ar net auginti raumenis. Tačiau Neofit EMS sistemos veikimas kitoks. Pirmiausia,  įranga generuoja vidutinio ir žemo dažnio impulsus, jų stiprumas didinamas palaipsniui ir po to reguliuojamas stimuliacijos intensyvumas kiekvienai raumenų grupei, nes skirtingose vietose žmogaus raumenų stiprumas skiriasi. Antra, raumenis stiprina jų elektrostimuliacijos bei tinkamo fizinio krūvio sinerginis efektas. Elektrostimuliacija padeda įdarbinti didesnę raumenų dalį, efektyvinti treniruotę ir  tausoti sąnarius. 

Laukiami visi – ir atletiški ir niekada nesportavę

Kasdieniame moterų darbe pasitaiko ir kurioziškų situacijų.

 „Pirmo vizito metu pasakojasi, kad vaikšto į sporto klubą ir pageidauja intensyvių treniruočių. Tačiau treniruotės metu paaiškėja, kad visgi intensyvumą reikia mažinti. Pasirodo, kad vaikščioti į sporto klubą nėra tas pats, kas sportuoti. Pas mus tos 20 minučių iki paskutinės sekundės išnaudojamos intensyviai dirbant. Netgi su tais, kurių raumenų tonusas labai prastas, kuomet žmonės bando atsigauti po traumų, insultų. Parenkame lengvą programą, tačiau raumuo vis tiek stiprinamas, kad ir nedideliu tempu, tačiau ilgainiui rezultatai akivaizdūs.“ 

 

 

Blogiausia treniruotė ta, kuri neįvyko

Klientams garantuojamas visiškas privatumas ir konfidencialumas, todėl jie gali jaustis saugūs, neįsitempti dėl įkyrių žvilgsnių ar komentarų. 

Treniruotė trunka 20 minučių, o po jos seka 10 minučių masažas, todėl po treniruotės žmogus pilnai atsistato, gali grįžti į įprastą veiklą. Tokia koncepcija leidžia suplanuoti sportą kad ir pietų petraukos metu ar prieš susitikimą su draugais 

Treniruotė yra trumpa ir itin efektyvi, tausojami sąnariai, elektrostimuliacija teigiamai veikia odą, todėl gaunama ir papildoma grožio procedūra.

Čia nereikia atsinešti aprangos. Sportiniu kostiumu, dušo reikmenimis ir net geriamuoju vandeniu pasirūpina trenerės Edita ir Indrė. 

Norėdami gauti išsamesnę informaciją arbe rezervuoti laiką sekite nuorodą neofit.lt arba apsilankykite studijos Facebook paskyroje Neofit Lietuva

Skaityti toliau

Skaitomiausi