Neofit

Kaip 20 min. trukmės treniruotės metu įdarbinti 90% raumenų?

0

Treniruotės sėkmė priklauso ne tik nuo jūsų fizinio pasirengimo, bet ir įdedamų pastangų, teisingai parinkto krūvio ir pratimų. Kai kuriais atvejais tinkamiausias pasirinkimas yra sportuoti naudojant tik savo kūno svorį, gulimoje ar sėdimoje padėtyje. Sporto studijos Neofit trenerės dalinasi patarimais, kaip su sportu susidraugauti tiems, kuriems judėjimą lydi skausmas.

Daugelis mano, kad sportuoja tik liekni, tvirti ir ištvermingi žmonės. Tačiau sportas yra kur kas daugiau, nei tik būdas turėti gražų kūno vaizdą. Jis daug svarbesnis tiems, kurie kenčia nuo skausmų, stengiasi atsigauti po operacijų, traumų. Arba jaučiasi persitempę, išsekę ir stokoja ištvermės.

 

Ką daryti, jei jaučiatės silpni ir nežinote kaip sutvirtėti?

Jei sportuoti dar tik pradedate arba prie sporto grįžtate po ilgesnės pertraukos dėl ligos, traumos, operacijos ar po nėštumo ir gimdymo, trenerės rekomenduoja neapkrauti nusilpusio kūno. Jei žmogaus raumenų tonusas labai silpnas arba yra problemų su sąnariais, nugara, širdies ir kraujagyslių sistema, sutrikusi koordinacija, tuomet parenkami lengvi pratimai, kuriuos rekomenduojama atlikti su EMS įranga. Ji sukelia raumens susitraukimus ir taip efektyvina treniruotę. Tokiu būdu neapkraunami sąnariai, stuburas, širdis, tačiau įdarbinami raumenys. Sustiprėjus galima įvesti ir sudėtingesnių pratimų.

Neatsisakyti sporto trenerės rekomenduoja ir tiems, kuriems dėl sveikatos problemų atlikti fizinius pratimus atrodo beveik neįmanoma. Moderni bevielė EMS įranga leidžia sustiprėti net pačios prasčiausios būklės žmonėms. Tuomet parenkami nesudėtingi pratimai. Tačiau papildomas stimuliavimas vis tiek stiprina raumenis, geriną tonusą ir kraujotaką. Ilgainiui pavyksta sustiprėti tiek, kad žmogus galėtų lengviau ir neskausmingai judėti.

Kauniečių pamėgta „Kolegų“ užeiga dabar vilioja ir gardžiais grilio patiekalais

9 sporto naudos

Ne veltui sveikstant po įvairiausių ligų, operacijų, traumų pacientai siunčiami reabilituotis. Tinkamas fizinis krūvis turi daug naudų. Pirmiausia, suaktyvina kraujotaką, dėl to pagreitėja žaizdų gijimas. Taip pat stiprina širdį, didina ištvermę, todėl jaučiatės energingesni, stipresni. Po treniruotės pagerėja miego kokybė, jis tampa ramesnis ir gilesnis. Sporto metu kraujotaka suaktyvėja ne tik raumenyse, bet ir smegenyse. Tad smegenų ląstelės apsaugomos nuo sunykimo, o tai padeda atitolinti silpnaprotystę bei Alzheimerio ligą.

Sportuojant su Neofit EMS (elektro raumenų stimuliacinė) įranga galima tos pačios treniruotės metu gauti dar keletą papildomų naudų. Įprastos treniruotės metu pavyksta įdarbinti apie 30% raumenų skaidulų. Tad norint išjudinti visus raumenis reikėtų bent trijų treniruočių. O pasitelkiant elektrostimuliaciją galima vienos treniruotės metu įdarbinti iki 90% raumenų skaidulų, taip taupant laiką ir tausojant sąnarius. Elektrostimuliacija gerina ir limfos tekėjimą, neleidžia jai užsistovėti. Todėl po treniruotės su Neofit EMS įranga mažėja skysčių kaupimasis. Pagerinama ir odos būklė, nes impulsai suaktyvina giliųjų odos sluoksnių kraujotaką. Ji greičiau atsinaujina, stangrėja ir mažėja celiulitas.

Naujoji bevielė Neofit EMS įranga leidžia parinkti skirtingą sitmuliacijos stiprumą įvairioms raumenų grupėms. Tai ypač naudinga turint raumenų disbalansą. Nes taip efektyviau suvienodinamas abiejų kūno pusių raumenų stiprumas. Dingsta pertempimai ir skausmai. Inovatyvi bevielė įranga leidžia pasimėgauti sportu. Judesiai nevaržomi, galima atlikti įvairiausių pratimų, todėl sportuodami ne tik sutvirtėsite, bet ir pajusite tikrą judesio malonumą.

Kaip medicinos pažanga integruojama treniruotėje?

Kineziterapijoje plačiai naudojama raumenų elektrostimuliacija. Tai papildoma pagalba siekiant atsigauti po sunkių traumų ar net atkuriant galūnių judrumą. Neofit EMS studijoje naudojama sertifikuota medicininė įranga tinka ne tik sunkių ligonių būklei gerinti, bet ir sveiko žmogaus raumenynui stiprinti. Moderni įranga leidžia prisitaikyti prie individualių žmogaus poreikių. Tai, kas anksčiau buvo naudojama tik padedant sveikti po sunkių ligų, dabar gelbėja bet kuriam, siekiančiam pagerinti raumenų būklę.

Trenerės stebi savo klientus ir matydamos jų progresą patvirtina, jog pakanka vos 20 minučių treniruotės du ar tris kartus per savaitę, kad pasiektumėte akivaizdžių rezultatų. Pasirinkus tokią trukmę pratimai neapsunkina organizmo, tad pagreitėja atsistatymas ir sveikimas.

Kalėdinis trenerių palinkėjimas

Artėjant Kalėdoms sporto studijos Neofit trenerės ne tik dalinasi patarimais, bet ir linki šventes pasitikti sveikesniems. Jos paruošė ir ypatingą pasiūlymą. Pirkdami bet kurį treniruočių abonementą, papildomą 160 eurų vertės kuponą 8-ioms treniruotėms gaunate dovanų! Pasirūpinkite savo kūnu ir padovanokite tokią galimybę artimam žmogui.

Norėdami gauti išsamesnę informaciją sekite nuorodą www.neofit.lt arba apsilankykite studijos Facebook paskyroje Neofit Lietuva.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Neofit