Kačerginėje vykusioje šventėje “Futboliukas” vaikai ne tik žaidė futbolą, bet ir dalyvavo rungtyse „Spalvoti kamuoliukai“, „Kantrybė“, „Taiklumas“.

 Šį trečiadienį Kauno r. Kačerginės daugiafunkcio centro universalioje salėje praūžė futbolo šventė „Futboliukas“, kurioje dalyvavo gausus būrys vaikų. Renginio dalyviai  ne tik žaidė futbolą, bet ir dalyvavo rungtyse „Spalvoti kamuoliukai“, „Kantrybė“, „Taiklumas“.

Kačerginės daugiafunkcio centro ikimokyklinio amžiaus grupės vaikai išbandė jėgas varžydamiesi su Kačerginės pagrindinės mokyklos pirmų ir antrų klasių mokiniais  bei svečiais. Futbolo renginį organizavo pavaduotoja ugdymui-auklėtoja Dovilė Mikuckienė, mankštą vaikams vedė futbolo treneris Martynas Karpavičius.

Šis renginys – vienas iš Lietuvos futbolo federacijos inicijuojamų projektų vaikams, skirtas ikimokyklinio ugdymo vaikams. Šios įstaigos pavaduotoja ugdymui – auklėtoja D. Mikuckienė – kartu su kitų Lietuvos švietimo įstaigų darbuotojomis lapkričio 21-22 dienomis dalyvavo „Futboliuko“ kursuose Kaune įsikūrusioje Nacionalinėje futbolo akademijoje, kurioje vyko teoriniai ir praktiniai užsiėmimai.

« 1 5 »
« 1 11 »

Šventės dalyvius aplankė Lietuvos masinio futbolo asociacijos vadybininkas Ignas Marcinkevičius ir Lietuvos moterų futbolo asociacijos vadybininkė Milda Liužinaitė, kurie vaikams padovanojo įvairių suvenyrų.

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments