ĮmonėsKą veikti per karantiną? Auginkite barzdą ar plaukus ir laimėkite prizą!

Donata Zabulionė Donata Zabulionė2020 26 kovo
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Psichologai sako, kad net 90% to, kas dabar vyksta yra ne patys įvykiai, o mūsų požiūris į juos. „Old town barbers“ kviečia karantiną pasitikti ne kaip nelaimę, o kaip puikią progą nemokamai pasigražinti jam pasibaigus! 

Karantino metu nedirba ne tik barberiai, bet ir visos kitos grožio paslaugas teikiančios įstaigos. Tad tai puikus metas auginti barzdą ir plaukus! Ir svarbiausia, tam nereikia nei papildomai laiko, nei pastangų. Auginti plaukus galite ir namuose, ir sodybose, miškuose ar kur tik dabar leidžiate laiką. O beje, barzda – šiuo metu itin madinga.

Tačiau tam, kad barzda netaptų virusams palankia terpe turite ją tinkamai prižiūrėti. Grįžę iš lauko nusiprauskite veidą ir barzdą. Ją galite patepti ir antibakterinių savybių turinčiu arbatmedžių aliejumi. Na, o jei nuspresite auginti ne barzdą, o plaukus, skustis patariame tik vakare. Nes skutimo metu gali atsirasti mikro žaizdelės, įbrėžimai, per kuriuos virusas gali dar lengviau pateikti į organizmą. 

Pasibaigus karantinui – kviesime vyrus pas mus nemokamai apsikirpti barzdą bei plaukus!

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Ką reikės padaryti ? Nufotografuoti savo karantino metu užaugintus plaukus ar barzdą ir nuotrauką patalpinti konkurso komentaruose čia.  

Net 5 daugiausia patiktukų sulaukusių nuotraukų autoriai pasibaigus karantinui bus palepinti ir apkirpti profesionalių barberių. Konkursas baigsis tada, kai baigsis karantinas, tad galite dar suskubti fotografuotis ir raginti draugus balsuoti už jus.

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
  • Prenumeruokite naujienas
  • Scroll Up
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x