ApklausaGyvenimo būdasKaunas linksmaiKultūraMokslasPolitika

Ką Kaunui žada žvaigždės? Ką Visvaldui Matijošaičiui?

1

Kadangi gyvename įdomiais laikais, kai mokslu oficialiai raginama tikėti, o pranašų ir politinių išganytojų neatsižadama, verta pagalvoti, kuo visas šis jovalas susijęs su būsima Kauno mero kandidatūra? Čia, mes pažadame, bus linksma miesto politinės ateities tyrimo pradžia.

Mums būtų, kaip visada, įdomu, kad savo nuomonę išsakytų ir kauniečiai, ir rajono gyventojai, nes visi čia šalia vienas kito. O ir miesto svečių nuomonės įdomios bei svarbios. Kuo daugiau, tuo geriau. Norite to paties mero trečią kartą? O gal lemsite ne Jūs?

Niekaip nesuprantama – didieji portalai ir televizijos ragina tikėti mokslu ir kasdien skelbia horoskopus. Palmira seniai akademikė? O Vanga? Tikėjimas mokslu šiuo metu dažniausiai akcentuojamas kalbant apie skiepus. Galima ir apie kitas sritis, net finansus, tačiau pradėkime nuo skiepų.

Kam nacionalinio transliuotojo arba didelio portalo horoskopininkai šiandien patartų skiepytis ir kuo, o kam padelsti? Pavyzdžiui: Koks nors minučių penkiolika viso pasaulio analizei randąs portalas sakys, kad šiandien Jaučiui tiks Moderna, Avinui geriau Pfizer, o Vėžiui – Janssen. Rytoj arba kitą savaitę gali būti juk kitaip, nes iš Oriono žvaigždyno kažkas pasislinks arčiau Grįžulo Ratų.

Kitas, delfinais astrologijoje nardantis, įžvalgininkas nurodys priešingai ir ožiaragiams lieps palaukti bei skiepytis tik įkandin liūtų ir mergelių. Instrukcijos turi būti stebimos atidžiai. Tikintys mokslu (kuris tikėjimais remiasi retokai) piliečiai juk turi tikėti portalais, kurie tiki mokslu, kaip Dievu ir priesaikomis bei nemato jokio skirtumo?

Pereikime į politiką ir gausime tą patį. Tarkime, Vanga Vanga pasakyk – verta Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui dar kartą bandyti laimę rinkimuose arba mėginti skirti įpėdinį? O ką jam daryti, jei Palmira pasakys kitaip? O ką daryti, jei kokia kita ragana arba raganius pasakys dar priešingai? Gresia nemigos naktys ir blaškymasis.  O kur dar kiti astrologai… Turėtų būti sunku.

Apie tai mes netrukus turėsime ir ne vien vangų bei palmirų nuomones. Kauniečių, ne tik politikų nuomonė bus svarbi. Juolab, nenustebkite, prieš rinkimus galima dėl rezultatų lažintis ir bukmekerių kontorose. Taigi, laukite. Politologai, sociologai ir astrologai bus pašaukti prognozei. Žvaigždės juk vis tiek žvaigždės. Tiek estradoje, tiek danguje, tiek politikoje, tiek statistikoje. Netgi Kaune. Apie tai netrukus kalbėsime be horoskopų ir žynių.

3.7 3 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
1 Komentaras
Naujausi
Seniausi Labiausiai reitinguoti
Inline Feedbacks
Visi komentarai
Bor

Matijošius galėt čigonę pasisamdyt 🙂

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Apklausa