KultūraRenginiaiJūsų dėmesiui – savaitgalio renginiai Kaune

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 28 vasario
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Nors panika dėl koronaviruso vis didėja, ir daugelis vis labiau bijo laiką leisti viešose vietose, užsidaryti namuose tikrai neverta. Jeigu tik laikotės higienos taisyklių ir esate atsargūs, drąsiai ženkite iš namų ir smagiai praleiskite laiką! Tam, kad nereikėtų per daug sukti galvos, ką gi čia nuveikus, mes pateikiame jums įdomiausius savaitgalio renginius:

Šeštadienis (02-29)

Jūrų kiaulyčių paroda

10 val. Zoopark


Parodoje galėsite pamatyti 10 skirtingų jūrų kiaulyčių veislių ir sudalyvauti specialiose edukacijose, kurių metu bus galima sužinoti, kas yra jūrų kiaulytė? Kodėl jos toks pavadinimas? Ką reikia žinoti auginant jūrų kiaulytę? Taip pat galėsite įsigyti augintinį.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Į parodą patekti galėsite įsigiję Zoopark lankytojo bilietą.

Daugiau informacijos rasite čia.

PODIUMAS 2020

12 val. PLC „Mega“
Vaikų, jaunimo ir visos šeimos mados mugė – drabužiai, aksesuarai, kvapai, skoniai, žaislai, laisvalaikio praleidimo būdai! Renginio metu vyks ir modelių konkursas bei kūrybinės dirbtuvės, skirtos vaikams, jaunimui ir visai šeimai! Renginio vedėja – Ineta Stasiulytė.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Ekskursija S. Nėries namuose

14 val. S. Nėries memorialinis muziejus Palemone
Šeštadienis – pati tinkamiausia diena keliauti į svečius. Todėl lankytojai kviečiami aplankyti ypatingus namus. Gidai laukia Jūsų su smulkiausių detalių ir nepaprastų nutikimų kupinais pasakojimais apie Salomėją Nėrį.

Ekskursijos – nemokama, tačiau reikia įsigyti muziejaus lankytojo bilietą.

Daugiau informacijos rasite čia.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Festivalis „Tarpušvenčiu“

16 val. Kauno kultūros centre
Nurimus Dainų švenčių šurmuliui ir belaukiant naujų progų susieiti su kitais kolektyvais, šokių ir dainų ansamblis „Ratava“ nusprendė pasikviesti savo draugus iš Vilniaus į Kauną ir surengti koncertą-festivalį „Tarpušvenčiu“.

Festivalyje bus galima pamatyti šiuos kolektyvus: Kauno liaudiškų šokių ir dainų ansamblis Ratava, Vilniaus liaudies šokių grupė – Joris, Vilniaus universiteto alumni dainų ir šokių ansamblis – Jievaras, Vilniaus m. savivaldybės Kirtimų kultūros centro tautinių šokių ansamblis – Vilniaus Pynimėlis.

Daugiau informacijos rasite čia.

MUZIKA ne tik PUČIAmiesiems

17 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje
Penktą kartą klausytojų laukia susitikimas su projektu MUZIKA ne tik PUČIAmiesiems, kuris muzikos klausytojus pasitiks spalvinga ir netikėta programa. Kokie netikėti šios programos akcentai? Tai – efektingi ir melodingi kūriniai, kurie skambės netradicine sudėtimi.

Tai Friedricho Guldos koncerto violončelei ir pučiamųjų orkestrui fragmentai – skambantys su roko prieskoniais, švelni Edwardo Elgaro meilės daina (Salut d’amour), kurios melodiją ves smuikų ansamblis, ugningas Manuelio de Falla „Ispaniškas šokis“ ar visai netikėtas birbynės ir pučiamųjų instrumentų orkestro aljansas, kuris išskleis Alvydo Remesos „Melodiją“.

Daugiau informacijos rasite čia.

Sekmadienis (03-01)

Naujas muziejuje: istoriniai medaliai

10 val. Kauno miesto muziejuje
Paskutinė galimybė apžiūrėti naujausius ir įdomiausius muziejaus eksponatus – molinius medalius. Pirmasis, kuriame vaizduojamas Lietuvos karalius Mindaugas bei didieji kunigaikščiai Jogaila ir Vytautas, yra skulptoriaus Vytauto Kašubos kurto medalio kopija. Jis buvo skirtas Lietuvos krikščionybės jubiliejui paminėti 1987 m.

Antrasis medalis skirtas Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Steigiamajam suvažiavimui, vykusiam 1988 m. spalio 22 d. Šio suvažiavimo metu buvo išreikštas reikalavimas lietuvių kalbą paskelbti valstybine. Jau lapkričio 18 d. Aukščiausioji Taryba priėmė Konstitucijos pataisą, kuri gražino lietuvių kalbai valstybinės kalbos statusą.

Daugiau informacijos rasite čia.

Žaislų mainytuvės

11 val. Aurum Luna užimtumo studijoje

„Turbūt didžioji dalis sutiksime, jog mūsų vaikai turi žaislų, kurie jau pabodę ir nebedomina, tačiau kitam vaikui tai gali būti naujas, dar neištyrinėtas žaislas, kuris suteiks daug gerų emocijų ir akimirkų. Todėl kviečiame su vaikučiu išsirinkti pabodusius žaislus, knygutes ir pavasario pirmą dieną atvykti pas mus, kur sau atrasite naujų žaislų bei savuosius prikelsite antrajam gyvenimui naujuose namuose.“ – taip renginį pristato organizatoriai.

Būtina išankstinė registracija. Renginio kaina – 5eur.

Daugiau informacijos rasite čia.

Muzikinis spektaklis vaikams „PYP PYP“

12 val. Kauno kultūros centre

Su jaunų aktorių komanda režisierius – Aidas Giniotis bandys kiek netikėtas D. Bisseto pasakas paversti nepamirštamų nuotykių muzikine kelione, į kurią galės leistis tiek vaikai, tiek suaugę. Juk visi kartais pasiilgstame stebuklų ar dainų, visi slepiamės nuo keistų baimių arba ieškome naujų draugų.

Aktoriai: Judita Urnikytė, Danas Kamarauskas, Mantas Zemleckas, Jonas Šarkus, Jurgis Marčėnas, Gelminė Glemžaitė.

Spektaklio kaina – 6-8 eur.

Daugiau informacijos rasite čia.

Drabužių mainytuvės. Pasitik pavasarį atsinaujinusi!

14 val. Saviugdos studijoje YIN-YANG

Atsineškite drabužių, kurie morališkai pabodę, nors vis dar tinkami nešioti, ir išmainykite į tai, kas jums labiausiai patiktų.

„Per pastaruosius dešimt metų matyti trigubas drabužių pirkimo padidėjimas. Dėl šios priežasties kasmet į sąvartynus išmetama daugiau nei 1 mln. tonų tekstilės. Suteikime šansą pabodusiam drabužiui pradėti gyvenimą iš naujo ir kartu pasinaudokime galimybe tokiu būdu atrasti kažką gražaus sau!“ – sako renginio organizatoriai.

Renginio kaina – 5 eur.

Daugiau informacijos rasite čia.

Frankofonijos mėnuo

16 val. A. Mickevičiaus g. 37, Didžiojoje Auloje

Vyks poetinis muzikinis Frankofonijos mėnesio atidarymas. Skaitys aktorė Inesa PALIULYTĖ, prancūzų kompozitorių kūrinius atliks Makštučių šeimos nariai: Stasys ir Rokas (klarnetas), Jolita (fortepijonas).

Daugiau informacijos rasite čia.

Smagaus ir įdomaus savaitgalio!

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x