Sportas

Juodasis penktadienis

0

Hummel – tai gilias tradicijas turintis sporto prekės ženklas, kuris jau 18 metų džiugina savo klientus Lietuvoje. Tai nėra paprastas sporto prekės ženklas, kuriantis tik sportui pritaikytą sportinę aprangą. Šio gamintojo asortimente galite rasti prekių, skirtų profesionaliam sportui bei stilingam laisvalaikiui. Jei norite būti stilingas, jaustis išskirtinis ar tiesiog dėvėti aprangą su charakteriu, kuri būtų tiek pat komfortiška, kiek ir stilinga, tai Hummel kaip tik jums.

Hummel, skandinaviškas prekės ženklas, kuris kuria ir džiugina nuo 1923 metų, tad šio prekės ženklo patirties bagažas išties didelis, todėl jis gali pasiūlyti produkcijos, kuri puikiai išpildo ne tik suaugusių, bet ir mažųjų poreikius. Hummel vaikų kolekcija išsiskiria stilingumu, funkcionalumu ir nenurungiama kokybe. Tokios produktų savybės džiugina ne tik mažuosius, bet ir jų tėvelius, kurie gali būti užtikrinti, jog jų atžala tikrai nesušals žvarbią žiemos dieną, o jo pirmi žengti žingsniai bus taisyklingi, avint vaikams pritaikytą avalynę.

Ne tik mažieji gali džiaugtis puikiu avalynės asortimentu. Suaugę Hummel gerbėjai taip pat nėra nuskriausti, Hummel sau tinkamą avalynę gali rasti tiek fitneso salės entuziastas, tiek norintis išpildyti savo stilingą laisvalaikio derinį žmogus.

Tad šį penktadienį (2016.11.25) nepraleiskite progos ir pasinaudokite puikiu Hummel pasiūlymu – Hummel juoduoju penktadieniu ir http://www.e-hummel.lt/ su kodu: hummelblackfriday įsigykite norimą prekę 30 procentų pigiau!

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Sportas