NaujienosJudesio seminaras „Kūno kalba“ su šokėja Agniete Lisičkinaite

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 10 sausio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Sausio 20 d. 17 val. ir 21 d. 11 val. Kauno menininkų namai (V. Putvisnkio g. 56) kviečia į judesio seminarą „Kūno kalba“ su šokėja Agniete Lisičkinaite.

Seminaro dalyvių amžius nuo 15 metų. Kaina: vienos dienos 15 Eur, dviejų – 25 Eur. Registracija – menas@kmn.lt.

*Seminaro dalyviams būtina bent 1 metų judėjimo patirtis.

Judesio seminaras paremtas šiuolaikinio šokio improvizacijos principais yra skirtas ne tik profesionaliems šokėjams, bet ir visiems, kuriems įdomus individualus jų kūno judėjimas. Seminaro metu tyrinėsime įvairias, kūnui pritaikomas, kokybes, ieškosime tos, kuri labiausiai atitiktų mūsų asmeninį, individualų judėjimą. Improvizacinių ir kūrybinių užduočių metu, kursime judesio monologus bei dialogus santykyje su savimi ir mus supančia aplinka. Taip pat Seminaro siekiamybė yra atrasti sau patogų, įdomų, nepatirtą judėjimo būdą, nes, kaip rašė Oskaras Vaildas, „Be yourself; everyone else is already taken“ (Būkite savime, nes visi kiti jau užimti).

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Agnietė Lisičkinaitė – šiuolaikinio šokio šokėja, choreografė ir pedagogė, baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos šiuolaikinio šokio atlikimo bei choreografijos bakalauro ir magistro studijas. Kūrybine improvizacija susidomėjo dar gerokai prieš studijas. Kaune gimusi ir augusi kūrėja šokti pradėjo pas buvusią ilgametę kolektyvo „Sonata“ šokėją ir itin garsią šokio teatro choreografę Aira Naginevičiūtę. Būtent ši kūrėja Agnietei ir įskiepijo neišdildomą meilę improvizacijai.

Šiuo metu A. Lisičkinaitė „kūnos kalbos“ discipliną dėsto ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos operinio dainavimo magistrantams, taip pat veda šiuolaikinio šokio pamokas „Low Air“ šokio mokykloje.

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x