MiestasRajonasJEI VĖL ATVĖSTŲ ORAI…

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 4 gegužės
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Po pirmojo didesnio atšilimo pasibaigus šildymo sezonui, beveik kasmet lauko oro temperatūra vėl atvėsta. Šiemet, antrąją gegužės savaitę meteorologai taip pat prognozuoja orus atvėsiant iki 1 – 7 OC, tad ir pastatų viduje bus ganėtinai šalta.

Kad netektų kentėti šalčio, AB „Kauno energija“ maloniai primena, kad, esant poreikiui, gyventojai savo pastatus gali šildyti ir pasibaigus šildymo sezonui.

Tam tereikia gyventojų daugumos balsais nuspręsti vėl įjungti šildymą pastate ir apie tai pranešti savo namo šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojui. Savo namo sistemų prižiūrėtojo kontaktus galite rasti čia: http://www.kaunoenergija.lt/gyventojams/silumos-suvartojimas-jusu-name/.

Savo ruožtu, sistemų prižiūrėtojas arba namą administruojanti įmonė (ar bendrijos pirmininkas) apie gyventojų sprendimą toliau šildytis turi informuoti šilumos tiekėją.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Svarbu žinoti, kad kompensacijos už šildymui suvartotą šilumą nuo oficialios šildymo sezono baigimo datos nėra skaičiuojamos. Jos skaičiuojamos tik už šilumą, sunaudotą karštam vandeniui ruošti.

Saugų pastatų šildymo sistemų įjungimą užtikrina pastatų savininkai, daugiabučių namų valdytojai (administratoriai) ir/ar pastatų šildymo ir (ar) karšto vandens sistemų prižiūrėtojai.

Šaltinis: kaunoenergija.lt

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Dalinkitės su savo draugais
  • Prenumeruokite naujienas
  • Scroll Up