Kauniečiams redakcijaKultūraVideoJaunųjų fotografų paroda Kauno „POST galerijoje“

[youtube_embed]https://www.youtube.com/watch?v=iA7e30teyAo&feature=youtu.be[/youtube_embed] „POST galerija“ – gana atvira, jaunimo pamėgta meno erdvė, įsikūrusi Laisvės alėjoje nuo 2013 metų vasaros. Ši galerija yra jautri šiuolaikinėms meno tendencijoms, naujiems meniniams judėjimams ir šiuolaikinės meno problemoms, todėl joje ne tik eksponuojamos parodos, bet ir vyksta aktyvus kultūrinis, edukacinis bei socialinis gyvenimas. Šį kartą „POST galerija“ duris atvėrė jauniesiems Kauno kolegijos fotografams, eksponuojantiems čia savo baigiamuosius darbus. Daugiau renginio akimirkų: Gyvenimo būdas Kikbokso čempionas Sergej Maslobojev dalinasi savo vyriškumo ritualais 2020...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 20 birželio
[youtube_embed]https://www.youtube.com/watch?v=iA7e30teyAo&feature=youtu.be[/youtube_embed]

„POST galerija“ – gana atvira, jaunimo pamėgta meno erdvė, įsikūrusi Laisvės alėjoje nuo 2013 metų vasaros. Ši galerija yra jautri šiuolaikinėms meno tendencijoms, naujiems meniniams judėjimams ir šiuolaikinės meno problemoms, todėl joje ne tik eksponuojamos parodos, bet ir vyksta aktyvus kultūrinis, edukacinis bei socialinis gyvenimas.

Šį kartą „POST galerija“ duris atvėrė jauniesiems Kauno kolegijos fotografams, eksponuojantiems čia savo baigiamuosius darbus.

Daugiau renginio akimirkų:

Dalinkitės su savo draugais
Scroll Up