NaujienosJaunimas jaunimui – padėti augti galime kiekvienas

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Praėjusių metų gruodžio 16 dieną nuo pat ryto Kauno Rotušės aikštėje, šalia Kalėdų dvasią skleidžiančios pagrindinės Kauno eglutės rinkosi ne tik pasivaikščioti išsiruošę žmonės. Šventiškai pasipuošusioje aikštėje sekmadienį leido ir Kauno Tvirtovės Rotaract klubo nariai. Jaunimas čia kvietė prisidėti prie jau šeštus metus skaičiuojančios žiemiškos geros valios akcijos „Gerumas nieko nekainuoja“.

Jaunimo užimtumas – opi problema

Nuo dešimtos valandos ryto Rotaract klubo nariai energingai kvietė šventine nuotaika pasidabinusius praeivius užsukti į palapinę, kur garavo karšta arbata ir vilnijo šviežių bandelių kvapas. Pasivaišinti ir sušilti užsukę Kauno miesto gyventojai bei svečiai buvo supažindinti su akcijos tikslu, kuris šiemet išskirtinis, tačiau be galo svarbus – jaunimo užimtumo skatinimas.

Apsilankiusieji negailėjo gerų žodžių

Kauno Tvirtovės Rotaract klubo prezidentas Karolis Buika džiaugėsi apsilankiusiųjų aktyvumu: „Smagu, kad tiek Kauno gyventojai, tiek ir miesto svečiai, kurie atvyko aplankyti Kauno eglutės ir išpuoštos Rotušės aikštės, nepraėjo ir pro mūsų palapinę. Apsilankiusiųjų aukos padės ne vienam jaunuoliui praleisti laisvalaikį turiningai.“

„Džiaugiuosi šiuo adventiniu sekmadieniu, visų mus aplankiusių šypsenomis ir gerais žodžiais, kurie skatina ir toliau nenuleisti rankų.“, – sakė Kauno Tvirtovės Rotaract klubo narys Tomas Rimkus, kuris patikino, kad visos renginio metu surinktos lėšos pasieks tuos, kuriems jų reikia labiausiai.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Jaunimo skatinimui surinkta daugiau nei 500 eur.

Iki pat tamsa ėmusios gaubti pavakarės Rotaract jaunimui pavyko surinkti 533 eurus, kurie visi iki vieno nukeliaus jaunimo užimtumo didinimui. Šiuos pinigus planuojama skirti Kauno miesto vaikų dienos centrams. Skirtos lėšos padės jaunuoliams ne tik turiningiau praleisti laisvalaikį, bet ir supažindins juos su pasaulinėmis naujovėmis, skatins mokytis, lavinti jau turimus įgūdžius ar suformuoti naujus, jų ir Lietuvos ateičiai naudingus įpročius.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1013067252226495&type=1&l=44db0b1aa0

Dalinkitės su savo draugais

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up