MokslasJaunieji mokslininkai kviečiami vystyti idėjas pagal Kembridžo ekspertų programą

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 15 gegužės
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kauno technologijos universitetas (KTU) kartu su partneriais pristato Kembridžo universiteto ir Masačusetso technologijų instituto (MIT) ekspertų sukurtą programą „Ideas to Innovation“ (i2i). Į pirmą kartą Lietuvoje rengiamus 3 dienų mokymus inovatoriams paraiškas kviečiami teikti Lietuvos ir užsienio jaunieji mokslininkai ir doktorantai.

Ekspertų sukurta programa „Ideas to Innovation“ (i2i) paskatino sėkmingai vystyti ir komercializuoti turimas idėjas jau daugiau nei 1,5 tūkst. dalyvių, o rinką jos dėka išvydo tokie sprendimai kaip „Data Solver“ ir „Corrosion Radar“. Pavyzdžiui, Corrosion Radar“ yra patentuota speciali technologija, įgalinti ankstyvą metalų korozijos proceso identifikavimą, monitoringą ir „užslėptosios“ metalų korozijos prognozavimą.

Išskirtinė proga jauniesiems tyrėjams

Patirtiniu mokymu paremta programa suteikia dalyviams galimybę sustiprinti savo motyvaciją, įgyti pagrindinių verslo vystymo žinių bei idėjų komercializavimui būtinų įgūdžių, o gautas žinias ir kompetencijas pritaikyti mokslo sprendimus naudojant visuomenės poreikiams tenkinti ar kuriant savo startuolį.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Šiemet ypatingą progą sudalyvauti Lietuvoje vykstančiuose mokymuose turi jaunieji Lietuvos ir užsienio mokslininkai ir doktorantai – liepos 15-17 dienomis mokymai vyks KTU „Santakos“ slėnyje, Kaune.

Laukia praktiniai užsiėmimai

Konsultuodami inovatorius MITA ekspertai pastebi, kad Lietuvos mokslininkams ir tyrėjams nestinga idėjų, kurias komercializavus galima padėti spręsti opias visuomenės problemas, tačiau dažnai trūksta pristatymo įgūdžių bei verslo steigimo žingsnių išmanymo.

„Kembridžo ir MIT ekspertų sukurtos programos mokymai Lietuvoje organizuojami pirmą kartą. Ypač norime paraginti atrankoje aktyviai dalyvauti augančios gyvybės mokslų industrijos atstovus. Pasinaudokite proga įvertinti turimų idėjų potencialą, naudą visuomenei ir komercializavimo galimybes“, – skatina MITA l.e.p. direktorius Gintas Kimtys.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

 

Lietuvos ir užsienio jaunieji mokslininkai ir doktorantai, svarstantys apie idėjų komercializavimą ir norintys įgyti verslumo įgūdžių, iki birželio 15 d. kviečiami pildyti atrankos anketą. Jas vertins MITA ir KTU, KEEN ekspertai. Į 3 dienų intensyvius „Ideas to innovation: i2i“ mokymus birželio 30 d. bus pakviesti net 32 inovatoriai.

Registracija į atranką LT kalba: https://bit.ly/2WxSXDj

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Anglų kalba: https://bit.ly/2WXHHin

Mokymus organizuoja KTU, KEEN ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA).

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
  • Prenumeruokite naujienas
  • Scroll Up
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x