Olimpiečio Kęstučio Orento ir Kauno rajono mero Valerijaus Makūno taurės varžybos kiekvienais metais suburia šimtus jaunųjų bėgikų.

Praėjusį penktadienį didelis jų būrys susirinko Kulautuvos parke, tame pačiame, kur vasarą skamba populiarusis bardų festivalis „Akacijų alėja“.

Į renginį atvyko ne tik bėgikai, bet ir jų palaikymo komandos: mokytojai, tėčiai, mamos, artimieji, draugai. Visi bėgikai buvo suskirstyti į penkias amžiaus grupes – atskirai berniukai ir mergaitės. Varžyboms vadovavo teisėjų komanda, kurios priešakyje stojo vyr. teisėjas Alfonsas Kazlauskas.

Distancijos, atsižvelgiant į bėgikų amžiaus grupes, buvo parinktos trys: 300, 500 ir 1000 m.

« 1 5 »
« 1 11 »

Kiekvienos amžiaus grupės nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiais Lengvosios atletikos asociacijos (LAA)  įsteigtais prizais, medaliais ir dovanėlėmis.

Šiemet bėgime gausiausiai dalyvavo Raudondvario komanda, kuri buvo apdovanota specialiu „Stiklitos“ prizu. Raudondvariškių daugiausia buvo ir tarp nugalėtojų bei prizininkų.

Skaitlingi buvo ir turnyro šeimininkai – kulautuviečiai. Vyresniųju bėgikų grupėje šauniai pasirodė svečiai iš kaimyninio Kaišiadorių rajono. Be medalių neliko ir Garliavos mokyklų bėgikai.

« 1 5 »
« 1 11 »

Apdovanojimus jauniesiems sportininkams teikė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, jo pavaduotojas Paulius Visockas, LAA direktorius Algirdas Maldūnas, buvę žymūs sportininkai, rėmėjai.

„Džiaugiuosi, kad šis bėgimo turnyras kasmet įgauna pagreitį. Matydamas spindinčias vaikų akis manau, kad tokių renginių reikia daugiau“, – sakė V. Makūnas.

Bėgimą, kuris kasmet vyksta vis naujoje vietoje, organizuoja Kauno rajono savivaldybė ir Lengvosios atletikos asociacija.

 

« 1 5 »
« 1 11 »

https://www.kaunieciams.lt/jaunieji-begikai-ismegino-jegas-kulautuvos-parke/KRS inf.#Kaunorajonas #jauniejibegikai #sportas #Kulautuva

Posted by Kauniečiams on 2018 m. rugsėjo 23 d., sekmadienis