MiestasNaujienosVerslasJau greitai Kaune duris atvers išskirtinė baseino ir pirčių erdvė

Dar viena puiki naujiena neatpažįstamai atsinaujinusiame Vytauto prospekte. Jau netrukus kauniečiams duris atvers nauja išskirtinė baseino ir pirčių erdvė. Aktyvaus poilsio oazėje lankytojų lauks plaukimo baseinas, trijų skirtingų tipų pirtys, masažinis baseinas, sūkurinės vonios ir atskiras baseinas vaikams. Beveik 850 kv. metrų erdvėje, įsikursianti vandens ir pirčių zona sukurta sveiką gyvenseną bei aktyvų poilsį vertinantiems kauniečiams. „Ne paslaptis, jog Kaune iki šiol jaučiamas kasdieniniams sveikatingumo poreikiams pritaikytų vandens zonų stygius. Ypač – galinčių pasiūlyti subtilią,...

Dar viena puiki naujiena neatpažįstamai atsinaujinusiame Vytauto prospekte. Jau netrukus kauniečiams duris atvers nauja išskirtinė baseino ir pirčių erdvė. Aktyvaus poilsio oazėje lankytojų lauks plaukimo baseinas, trijų skirtingų tipų pirtys, masažinis baseinas, sūkurinės vonios ir atskiras baseinas vaikams.

Beveik 850 kv. metrų erdvėje, įsikursianti vandens ir pirčių zona sukurta sveiką gyvenseną bei aktyvų poilsį vertinantiems kauniečiams.

„Ne paslaptis, jog Kaune iki šiol jaučiamas kasdieniniams sveikatingumo poreikiams pritaikytų vandens zonų stygius. Ypač – galinčių pasiūlyti subtilią, raminančią aplinką. Dėl šių priežasčių naujojoje vandens ir pirčių erdvėje didelį dėmesį skirsime ne tik sveikos gyvensenos temoms, bet ir jaukumo bei lankytojų privatumo užtikrinimui. Tikime, kad ši erdvė taps aktyvaus ir kokybiška kauniečių poilsio vieta“, – sako baseino ir pirčių erdvės atstovė Milda.

Pažangūs sveikatingumo sprendimai

Atkurtuose istorinės Kauno spaustuvės pastatuose įsikūrusi baseino ir pirčių erdvė išsiskirs interjeru ir pažangiais technologiniais sprendimais. Dėka inovatyvios filtravimo sistemos, vandens zonoje bus naudojamas itin mažas chloro kiekis. Jis filtravimo sistemose bus pakeičiamas stiklo ir kvarco veikliosiomis savybėms, taip išvengiant nemalonaus kvapo bei neigiamo poveikio jautriai odai.

Naujojoje aktyvaus poilsio erdvėje kauniečiai ir miesto svečiai ras 25 metrų ilgio plaukimo baseiną, atskirą baseiną vaikams, dvi sūkurines vonias su specialia, masažine gultų zona. Taip pat, pažangų masažinį baseiną, atpalaiduosiantį visą, įtampos, streso ar sporto paveiktą, kūną – nuo pėdų iki pečių linijos.

Sveikos gyvensenos oazėje įrengtos ir trys klasikinės, tačiau moderniais bei sveikatai naudingais sprendimais išsiskirsiančios pirtys. Tai lietuviška, su kūno gyvybinę galią bei regeneraciją aktyvinančio onikso akmens elementais, suomiška, su kvėpavimo takus teigiamai veikiančia Himalajų druskos sienele, bei visų mėgstama, raminanti ir atpalaiduojanti garinė pirtis.

Aktyvių miestiečių kasdieniniams poreikiams

Greta duris atversiančios vandens ir pirčių erdvės, verslo parke jau veikia sveikatingumo ir laisvalaikio zona, kurioje lankytojai ras visą parą dirbantį sporto klubą. Taip pat, grožio ir sveikatingumo centrą, integralios estetikos kliniką  bei stuburo ir sveikatingumo centrą.

Išalkę baseino ir pirčių erdvės klientai galės papusryčiauti arba papietauti neišeidami iš verslo parko teritorijos – čia įsikūrusioje bistro. Pritrūkus energijos ar nespėjus išgerti rytinio kavos puodelio, tai padaryti bus galima pirmajame verslo parko aukšte veikiančioje kavinėje.

„Lankytojų patogumui naujinama ir gražinama verslo parko aplinka, sukurtos sąlygos patogiai atvykti tiek automobiliu, tiek dviračiu, tiek viešuoju transportu. Verslo parko vidaus erdvėse nuolat rengiamos Lietuvos kūrėjų meno parodos ir ekspozicijos, baseino ir pirčių erdvės lankytojams leisiančios ne tik pagerinti fizinę bei emocinę būklę, bet ir praplėsti kultūrinį kontekstą“, – sako verslo parko „Aušra“ atstovė Milda.

21
Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
17 Komentaro gijos
4 Atsakymų į komentarus
0 Siekėjų
 
Naujausi komentarai
Karščiausi komentaro gija
20 Komentaro autorius
EgidijusDovileRomaTen kur geraRegina Naujausias komentaro autorius
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Naujausi Seniausi Labiausiai balsuojami
Informuoti apie
Dovile
Svečias
Dovile

Aisku fainai bet druskininku aqua parko deja nepakeis o ten fainiausia.

Roma
Svečias
Roma

Nuostabu, arčiau namųbūtinai apsilankysiu….

Ten kur gera
Svečias

Puiku! Tikimės teisingų pirtelių!

Regina
Svečias
Regina

Labai džiaugiuosi, reikės apsilankyti

Bavaria
Svečias
Bavaria

Ar ši pirtis bus tikra pirtis, ar eilinė tekstiline pramoginė?

Ruta
Svečias
Ruta

Ar bus vasaros metu organizuojama vaiku savaitine stovykla?

I.P.
Svečias
I.P.

Nuostabi naujiena! Kad tik butu laikomasi svaros!

Lina
Svečias
Lina

Nekantriai laukiu

Bacila
Svečias
Bacila

O pirtis bus prižiūrimos, kad buduliai su šlepetėm ir be rankšluoščių sausose pirtyse ant gultų neliptų? nes Girstutyje tai bentvarkė. Druskinikuose šiek tiek prižiūri ir pravaiko.

Loreta
Svečias
Loreta

Labai laukiama.gerai būtų kad būtų atskirta vaikų erdvė kad nebūtų darželio ir durų varstymo pirtyse su klykiančiais tėvais ir vaikais:)

Pjotras
Svečias
Pjotras

Važiuokite į “pirties namus” Jonavos gatvėj ir nebus jokių varstymų.

aura
Svečias
aura

įdomu kokios bus kainos, turbut kosminės

Zigfridas
Svečias
Zigfridas

Kada atidarimas

Rūta
Svečias
Rūta

Vasario 1

Rita
Svečias

Laukiame nekantraudami šio komplekso atidarymo.

Rima
Svečias
Rima

Super as uz tokias pramogas,laukiu kada galesim apsilankyti

inesa
Svečias
inesa

wau ,wau..superr superr nuostabu..puiku..

Grazina
Svečias
Grazina

Nuostabu nes salia guvenu ‘Labai laukiu atifarymo

Martynas
Svečias
Martynas

Koks adresas sito baseino ?

Rūta
Svečias
Rūta

Baseino ir pirčių erdvė „Aušra SPA“ Vytauto pr. 23, Kaunas

Egidijus
Svečias
Egidijus

O kada atsidarys ta pirtis baseina

Scroll Up