Rugsėjo 2 d. Lietuvos sveikatos mokslų universitete ir Kauno klinikose viešėjo Japonijos bioindustrijos asociacijos delegacija, kurią sudarė įmonės tokios kaip: „Chugai Pharmaceutical Co“, „Daiichi Sankyo Co“, „Astellas Pharma Inc“, „Mitsubishi Chemical Corporation“ ir „JTB Communication Design“ ir kt.. Vizito tikslas – ieškoti bendradarbiavimo galimybių,  kurti naujus produktus ir inovacijas, panaudojant Universiteto turimas kompetencijas ir potencialą biomedicinos mokslų ir pramonės srityse..

Delegaciją, vadovaujamą Japonijos bioindustrijos asociacijos prezidento p. Osamu Nagayama, pasitiko Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius, LSMU prorektorė mokslui prof. habil dr. Vaiva Lesauskaitė, LSMU Tarptautinių ryšių ir studijų centro dekanė prof. Ingrida Janulevičienė, LSMU ir Kauno klinikų administracijų atstovai ir mokslininkai.

Japonijos bioindustrijos asociacija atstovauja apie 200 įvairių biomedicinos srities įmonių.  Japonijos bioindustrijos asociacijos vykdantysis direktorius p. Yoshiaki Tsukamoto Universitete viešėjo nebe pirmą kartą: 2016 m. jis lankėsi LSMU ir Kauno klinikose bei vadovavo tuometei mokslininkų ir verslininkų delegacijai.

Šį kartą Japonijos bioindustrijos asociacijos narių labiau domėjosi farmacijos sritimi: juos domino bendradarbiavimo perspektyva kuriant vaistus ir įvairius naujus produktus farmacijos ir chemijos pramonės produkcijai.

« 1 5 »
« 1 11 »

LSMU prorektorė mokslui prof. Vaiva Lesauskaitė svečiams iš Japonijos pristatė LSMU struktūrą, prioritetinę veiklą ir perspektyvas, supažindino su Universitete vykdomais moksliniais tyrimais, kuriamomis inovacijomis. Kauno klinikų generalinis direktorius prof. Renaldas Jurkevičius pristatė didžiausios Baltijos šalyse ligoninės veiklą ir akcentavo vieną prioritetinių veiklos sričių – retų ligų gydymą: šioje srityje bendradarbiavimas su Japonijos mokslininkais ir gydytojais plėtojamas itin sėkmingai.

Informacija paimta iš: lsmuni.lt

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments