Verslas

Įtempiamos lubos Vilniuje – kas įeina į kainą?

0

Šiais laikais įtempiamų lubų gamybos ir montavimo technologijos leidžia sukurti bet kokio sudėtingumo konstrukcijas kaip gyvenamosioms taip ir komercinės paskirties patalapoms. Be abėjo kiekvienas klientas turi teisę žinoti kiek ir už kurias medžiagas jis sumokėjo pinigus. Tai gi kas įeina į įtempiamų lubų sąmatą užsakant įtempiamas lubas Vilinaus mieste ir ar Vilniaus įkainiai skirasi nuo kitų miestų? Pabandykime išsiaiškinti.

 Kaip apskaičiuoti lubų kainą?

Vienas svarbiausių dalykų, kurį privaloma žinoti – tikslios lubų įrengimo kainos nustatyti telefonu arba internetu yra tiesiog neįmanoma. Todėl visada rekomenduojama išsikviesti įmonės atstovą į vietą išmatavimui atlikti. Tik išmatavimęs patalpas, inžinierius galės parengti realią Jūsų projekto sąmatą.

Svarbiausios sąmatos eilutės:

 • Plėvelės arba audinio kaina.
  Ji apskaičiuojama remiantis patalpų plotu, perimetru bei tekstūra ir pasirinktu atspalviu. Ne ką svarbiau plėvelės gamintojas. Pigiausias variantas – Kiniška premium plėvelė, vienas brangesnių – Vokiškos ir Prancūziškos plėvelės. Vilniuje esančios įmonės prekiauja kaip pigiomis taip ir brangiomis medžiagomis.
 • Profiolio kaina.
  Montuojant standartines konstrukcijas – tiekėjai naudoja įprastus profilius. Tačiau, pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujoviškų profilių, kurie iš esmės pakeičia įtempiamų lubų vaizdą. Vienį naujausių – šėšėliniai profiliai EuroKraab ir EuroSlott. Šiuos išskirtinius profilius.
 • Kampų skaičius.
  Kuo daugiau kampų tuo aukštesnė kaina. Projektams su didesniu kampų skaičiumi išbrangsta ir pati plėvelė gamybos metu, bei skiriama papildomo laiko montuojant profilus ir plėvelę. Pvz.: patalpose su 4 kampais sumontuoti plėvelę užtrunka apie 30-45 min., o tokio pačio ploto patalpose su 12 kampais apie 2 val.
 • Šviestuvai
  Vieni populiariausių apšvietimo būdų, naudojamų kartu su įtempiamomis lubomis – įleidžiami LED šviestuvai. Vietoje, kur pagal projektą yra numatytas šviestuvas yra montuojamas specialusis žiedas, kuris užtikrina plėvelės vientisumą ir patvarumą. Ne paslaptis, kad patalpoje dažnai naudojami 4-10 LED šviestuvų, todėl kiekvienam apšvietimo taškui reikia sutvarkyti elektros instaliaciją – visa tai reikalauja papildomo laiko, kas taip pat išdidina sąmatą.
 • Karnizas nišoje
  Dažnas kliento noras – lubinis karnizas nišoje. Pasirinkus ši malonumą, pasiruoškite sumokėti papildomai. Nišos kaina yra skaičiuojama bėginiais metrais, šiuo atveju yra montuojamas specialus profilis bei pats karnizas.
 • Kelių lygių lubos
  PVC plėvelės elastingumas leidžia kurti unikalias kelių lygių įtempiamų lubų konstrukcijas. Tačiau ne kiekvieną įmonė gali imtis šių darbų. Viena populiariausių įtempiamų lubų įmonė Vilniuje „Brilliance“ kaip tik tie, kas kuo puikiausiai atliks net gi pačius sudėtingiausius projektus Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose. Norint įrengti kelių lygių įtempiamas lubas pareikalaus daug papildomo laiko bei medžiagų. Kiekvienas tiekėjas turi savo išdirbtą konstrukciją, kas padeda greičiau atlikti šiuo darbus, suteikiant reikiamą garantiją klientui.

Apžvelgėme svarbiausius įtempiamų lubų montavimo aspektus, kurie labiausiai įtakoja lubų kainą Vilniaus mieste. Svarbu suprasti, kad kiekvienas projektas yra individualus ir vienareikšmiškai teigti, kad įtempiamų lubų kaina yra 13 € arba 15 € už kvadratinį metrą – tiesiog negalima. Pats protingiausias būdas sužinoti įtempiamų lubų kainą – išsikviesti įmonės atstovą, kuris dažniausiai atvyksta nemokamai. Atvykus, inžinierius išmatuos patalpas, suteiks visapusišką konsultaciją bei pateiks tikslų kainos pasiūlymą. Tik po šios procedūros (jeigu kaina yra Jums priimtina) galima drąsiai pasirašyti sutartį ir tartis dėl montavimo darbų.

Įtempiamų lubų rinka yra labai specifiška, galima likti apgautam arba be garantijos, todėl visada rekomenduojama kreiptis tik į įmones ir tik į tas, kurios yra registruotos Lietuvos teritorijoje.

Kaip sėkmingai išlaikyti matematikos egzaminą

 

 

 

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Verslas