Italijos, Italijos prieskoniai atnaujintame Kauno žemėlapyje, Kaunieciams.lt

Italijos prieskoniai atnaujintame Kauno žemėlapyje

0
35

Itališkąjį Kauną kviečiama atrasti per architektūrą, diplomatiją, religiją ir gastronomiją.

Italijos, Italijos prieskoniai atnaujintame Kauno žemėlapyje, Kaunieciams.lt

visit.kaunas.lt nuotr.

Teminių žemėlapių seriją „It’s Kaunastic” papildė leidinys „Ciao, Kaunas“, išleistas dviem kalbomis – itališkai ir lietuviškai. Tai – atnaujintas maršrutas, kurio pirmąją versiją agentūra „Kaunas IN“ sukūrė didelio pasisekimo sulaukusioms Italijos dienoms Kaune.

Kodėl būtent Italija? Juk sako, visi keliai veda į Romą. Kas sako – neklysta, nes net Kaune, nuo Italijos sostinės nutolusiame per 2200 kilometrų, yra ne vienas ir ne du itališkosios kultūros pėdsakai. Nuo XVI a. iki šių dienų, nuo renesanso iki modernistinės architektūros, nuo religijos iki automobilizmo, nuo gastronomijos iki diplomatijos. Pasivaikščiojimą pradėję nuo seniausio miesto pastato, Kauno pilies, ar vizito pas seseris benediktines, baigti jį galite šiuolaikinėje bendradarbystės erdvėje gilinantis į dizaino principus ar klausantis džiazo improvizacijos Kauno menininkų namuose. Atsipūsti bet kuriuo metu rekomenduojame vienoje iš daugelio itališką virtuvę siūlančių vietų.


Daugiau nei dvi dešimtys į maršrutą „Ciao, Kaunas“ įtrauktų objektų žemėlapyje pateikiami iliustruoti, su išsamiais aprašymais. Šis leidinys gali tapti pasivaikščiojimo vadovu, įkvėpimu ilgam savaitgaliui Kaune ar nedideliu suvenyru, tilpsiančiu net į mažiausią kuprinę.

„Ciao, Kaunas“ lietuvių ir italų kalbomis rasite „Kaunas IN“ turizmo informacijos centre (Rotušės a. 15). Skaitmeninę žemėlapio versiją galite parsisiųsti čia.

„Kaunas IN“ inf.

Facebook Comments