NaujienosITALIJA – nuostabi šalis atostogoms !

RIMINIS išsidėstęs Emilijos-Romanijos regione, dažnai vadinamas Adrijos jūros perlu. Ilgi smėlėti paplūdimiai, nuostabus Viduržemio jūros klimatas, skanus mai…stas, turtinga kultūra ir draugiška atmosfera į šį Italijos kurortą kasmet privilioja tūkstančius turistų.Riminio kurortas, gimtasis Federiko Felinio miestas, – ideali vieta tiems, kurie norėtų suderinti poilsį paplūdimyje su naktinėmis pramogomis ir pažintinėmis ekskursijomis po istorines Italijos vietas. Švelnus klimatas ir beveik 20 km auksinio smėlio paplūdimių pavertė Riminį vienu populiariausių Adrijos pakrantės kurortų. Dėl lygios ir smėlėtos...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 25 sausio

RIMINIS išsidėstęs Emilijos-Romanijos regione, dažnai vadinamas Adrijos jūros perlu. Ilgi smėlėti paplūdimiai, nuostabus Viduržemio jūros klimatas, skanus mai…stas, turtinga kultūra ir draugiška atmosfera į šį Italijos kurortą kasmet privilioja tūkstančius turistų.Riminio kurortas, gimtasis Federiko Felinio miestas, – ideali vieta tiems, kurie norėtų suderinti poilsį paplūdimyje su naktinėmis pramogomis ir pažintinėmis ekskursijomis po istorines Italijos vietas. Švelnus klimatas ir beveik 20 km auksinio smėlio paplūdimių pavertė Riminį vienu populiariausių Adrijos pakrantės kurortų. Dėl lygios ir smėlėtos pakrantės jį mėgsta šeimos su vaikais. Aktyvaus poilsio mėgėjams tai tikras sporto aikštynas po atviru dangumi. Įrengtos aikštelės paplūdimio tinkliniui ir krepšiniui, sudarytos sąlygos plaukioti, nardyti, buriuoti, plaukioti banglentėmis. Čia netrūksta vandens motociklų, vandens slidžių ir kanojų.
Patogi miesto geografinė padėtis leidžia nuvykti vienai dienai į Romą, Veneciją, Florenciją ir kitus garsius šios šalies miestus.

*skrydžiai iš Vilniaus tik birželio 7,14,21,28 d/7 n

O kainos dabar tik nuo 330 eur !!!
*pilnas keliones paketas!

ITALIJA žemėlapyje panaši į aulinį batą, kuris savo smailia nosimi spiria į akmenį. Tas akmuo – tikras aukso grynuolis. Tai nuostabioji SICILIJA didžiausia Viduržemio jūros sala. Salą nuo žemyninės Italijos skiria Mesinos sąsiauris, pakrantes skalauja Jonijos, Tirėnų ir Viduržemio jūros. Beveik visą regiono teritoriją užima kalvos ir kalnai (Apeninai), o rytuose verdanti Etna (3329 m) yra aukščiausia salos vieta. Sostinėje Palerme – daugiau nei 700 tūkst. gyventojų.

Daugeliui iki šiol Sicilija asocijuojasi su mafija, serialu „Aštuonkojis“ ir trilogija „Krikštatėvis“. Mafija iš tiesų čia atsirado prieš pusantro šimto metų, tačiau dabar Sicilijoje ramiau nei bet kada.
Maždaug 1 500 km ilgio Sicilijos pakrantėje tikrai rasite sau patinkantį paplūdimį. Geriausi Sicilijos paplūdimiai įsikūrę kiekviename salos kampe, t. y. šiaurės rytuose aplink Mesiną (Messina), šiaurės vakaruose aplink Trapanį (Trapani) ir pietuose, kiek žemiau Sirakūzų (Siracusa). Šiaurės rytuose poilsiautojų ypač mėgiamas Mortelės (Mortelle) kurorto pajūris
Šiaurės vakarinės Sicilijos dalies puošmena yra San Vito lo Kapo (San Vito Lo Capo) miestelis ir jo paplūdimys.
Sicilijoje nemažai įspūdingų miestų. Verta aplankyti sostinę Palermą, Taorminą, Sirakūzus, Kataniją, Agridžentą, Marsalą, Cefalu , Raguza , Noto ir kt.
Etnos ugnikalnis vienas didžiausių pasaulyje dar veikiančių ugnikalnių, aukščiausias Europoje ugnikalnis (3320 m). Etna verda rytinėje Sicilijos dalyje, netoli Katanijos miesto. Norint apžiūrėti ugnikalnį iš arčiau, galima leistis į kelionę traukiniu aplink Etną, kuris kursuoja tarp Katanijos ir Ripostos.

*skrydžiai iš Vilniaus tik geguzes 10,17,24,31 d/7 n

O kainos dabar tik nuo 399 eur !!!
*pilnas keliones paketas!

SARDINIJA –  labiausiai garsėja įspūdingomis pakrantėmis ir gamta. Ši sala – tai atgaiva sielai …Paslaptingieji nuragai mena milžinų laikus. Iki šių dienų pasakojama graži legenda apie kadaise šioje, antroje pagal dydį Viduržemio jūros saloje, gyvenusius milžinus, nusileidusius iš žvaigždžių. Ir šiandien beklaidžiojant po salą galima aptikti mistines milžinų kapavietes (Tomba di Giganti) bei neįprastus kūgio formos statinius iš didžiulių akmens luitų, vadinamus nuragais, kurių tikrąją paskirtį gaubia paslaptis. Apie Sardinijos milžinus savo poemose yra rašęs ir vienas žymiausių Antikos autorių Homeras. Be to, ir Biblijos Pradžios knygoje yra minimi kadaise Žemėje gyvenę milžinai. Vietiniai salos gyventojai sardai nuoširdžiai tiki, kad ta vieta yra būtent Sardinijos sala.Į Unesco pasaulio paveldo sąrašą yra įtrauktos tradicinės sardų dainos – tai polifoninės liaudies dainos, cantu a tenore.

*skrydžiai iš Vilniaus rugpjūčio 29 d, rugsėjo 5,12,19,26 d, spalio 3 d /7n

Kainos tik nuo 320 eur !

*pilnas keliones paketas

Italija, Kampanija, Amalfis, Iskija, Sorento, Cilentas

Čilento pakrantė įsikūrusi pietinėje Salerno provincijos dalyje ir dar vadinama „žaliąja Kampanijos širdimi“. Nuo 1990 metų didžiąją pakrantės dalį užima Čilento ir Vallo di Diano nacionalinis parkas, kuris yra antras pagal dydį Italijoje. Čilentas garsėja ilgais smėlio paplūdimiais, kurių didžioji dalis turi Mėlynos vėliavos statusą, uolėtais peizažais, grotomis ir įlankomis. Manoma, kad kažkur čia ir yra sirenų sala iš epo „Odisėjas“, o pro šią vietą praplaukė argonautai ieškodami auksinių runų. Stebuklingieji Petrosos urvai slepia nepakartojamo grožio galerijas, laiptus, krioklius ir požemines upes, iki kurių galima nuplaukti valtimi. Šiems stulbinantiems dariniams jau daugiau nei 35 milijonai metų. Istorijos mylėtojus sudomins ikiistorinės neandertaliečių gyvenvietės kasinėjimai, antikinio graikų miesto Velijos griuvėsiai, graikiškos Pestumo tvirtovės, įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, Saracėnų gynybiniai bokštai, kartūzų vienuolynas PadulojeIskija yra Italijos vulkaninė sala Tirėnų jūroje, šiauriniame Neapolio įlankos pakraštyje.Iskija yra didžiausia sala Neapolio įlankoje. Iskija nuo Neapolio nutolusi apie 30 km. Išskirtinio grožio gamta apdovanota sala pelnytai vadinama žaliąja. Derlinga jos žemė duoda ne tik pripažinimą įgyjančių vynų, bet ir milijonus įvairiaspalvių gėlių žiedų. Svaiginantys slėniai ir kalvos, uolos ir paplūdimiai, miškai ir kalnų vaizdai – štai dėl ko šią salą itin vertina aktyvaus poilsio šalininkai. Be įspūdingų vaizdų, sala garsėja ir terminėmis maudyklėmis, SPA centrais ir terminių vandenų parkais, įkurtais pačiose gražiausiose salos vietose. Salos terminiai ir mineralinis vanduo gydymui naudojami šimtmečius, todėl visas pasaulis jau spėjo įsitikinti jų veiksmingumu.Sorento – Neapolio įlankoje, esantis kurortinis miestelis, įsikūręs ant uolos. Važiuojant į pietus nuo Sorento, prasideda vaizdingas maršrutas Amalfio pakrante, kurioje išsidėstę jaukūs miestukai ir įspūdingi paplūdimiai. Amalfis – žavingas Pietų Italijos krantas, kur susilieja Adrijos ir Jonijos jūrų vandenys. Amalfio pakrantėje – puiki vieta atostogoms Italijoje

Skrydžiai iš Vilniaus rugsėjo 4,11,18,25 d, spalio 2,9,16 d /7 n!

kainos dabar tik nuo 320 eur

*pilnas keliones paketas!

 


 Sudomino kuris nors pasiūlymas? Parašykite mums el. paštu ir gaukite išsamų asmeninį pasiūlymą su viešbucių aprašymais bei kita reikalinga informacija!

 VISADA TURIME PASIŪLYTI GERŲ KAINŲ ! STEBĖKITE MUS : www.holiday-travel.lt

 MES UŽ TOBULAS ATOSTOGAS !


Holiday Travel Service kelionių agentūra

 K.Donelaičio g. 62-103 (BLC Verslo lyderių centras), Kaunas, Lietuva/Lithuania

 Mob. Tel. 8 698 26848 (+370 69826848);

 E.p.: loreta@holiday-travel.lt

 www.holiday-travel.lt

 Draugaukime FACEBOOK: junkitės FB į grupę KELIAUK SU HOLIDAY TRAVEL SERVICE

 KELIONĖS IŠSIMOKĖTINAI BE PABRANGIMO !

SPEC.KAINOS automobilių aikštelėms prie Vilniaus/Kauno oro uostų !

 

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up