NaujienosVerslasIT įmonės iš Prancūzijos domisi galimybe įsikurti Kaune

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 11 gegužės
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kauno mokslo ir technologijų parke lankėsi dviejų IT įmonių iš Prancūzijos atstovai. Kartu su „Kaunas IN“ agentūros atstovais svečiai susipažino su „Santakos“ slėnyje įsikūrusia KTU išmaniųjų namų laboratorija, Kauno MTP atviros prieigos IT verslo laboratorijoje galimais atlikti tyrimais. Prancūzai domėjosi verslo aplinka inovatyvaus verslo plėtrai.

„Kiekvienas iš mūsų Paryžiuje turime atskiras savo IT įmones ir vieną bendrą. Viliamės savo verslą plėsti ir atrasti naujų galimybių pritraukiant Lietuvos technologinio verslo potencialą“, – sakė Kauno MTP viešėję prancūzų verslininkai.

Su savo patirtimi ir bendradarbiavimo galimybėmis supažindino Kauno MTP įsikūrę debesų kompiuterijos sprendimus ir verslo sistemas kurianti UAB „Sonaro“, IT verslą plėtojanti UAB „Amidus“, „OM Consulting“ ir daiktų dalijimosi platformos kūrėjai „Dalinuosi.lt“. Po susitikimo įmonių atstovai apsikeitė kontaktais ir įvertino biurų aplinką.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

„Sulaukėme puikių atsiliepimų. Inovacijų bendruomenę papildančios užsienio įmonės – ypač svarbus partneris kuriant naujoves tiek IT, tiek kituose sektoriuose. Džiaugiamės, kad prancūzų verslininkai atranda Kauno patrauklumą ir yra atviri įvairioms bendradarbiavimo formoms“, – pastebi Kauno MTP Inovacijų ir verslumo departamento direktorius Paulius Nezabitauskas.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Šiuo metu Kauno MTP veikia daugiau nei veikia 90 informacinių technologijų, inžinerijos, sveikatos medicinos, socialinių inovacijų, ateities energetikos, darniosios chemijos krypties įmonių. Savo padalinius čia įkūrė italų biotechnologijų įmonė „Gruppo FOS“, amerikiečių debesų kompiuterijos paslaugas teikiantis „Virtustream“; kitos užsienio kapitalo turinčios įmonės: „B2B.lt“, „Mundia“, „Inherent Simplicity Baltic“, „Sems Technologies“.

Šaltinis: http://kaunomtp.lt

Dalinkitės su savo draugais

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up