FotoMiestas

Išskirtinė padėka su pandemija kovojusiems Respublikinės Kauno ligoninės medikams (foto)

Per pastaruosius kelis mėnesius mediko profesija Lietuvoje iš mitais apipintos staiga tapo itin vertinama. Prie to prisidėjo ne tik pasaulį sudrebinusi pandemija, bet ir Lietuvos medikų požiūris kovojant su ja: jie neskaičiavo darbo krūvio, nestokojo dėmesio pacientams. Būtent todėl, ankstų antradienio rytą, Kaune įsikūrusio verslo parko „Aušra“ įmonės surengė išskirtinę staigmeną Respublikinės Kauno ligoninės medikams.

„Kuomet viskas pamažu grįžta į įprastą gyvenimo ritmą, labai nesunku pamiršti, ką šįmet jau spėjome patirti ir išgyventi. Pastarųjų kelių mėnesių išbandymai nublanks daugeliui, tik ne medikams. Todėl norime jiems parodyti, kad mums rūpi jų atliktas darbas, kad be galo vertiname jų pasiaukojimą, – teigia verslo parko „Aušra“ atstovė Milda Vaitkutė, – To, kas dėl kiekvieno iš mūsų padaryta, mes nepamiršime ir tariame „ačiū“ baseino ir pirčių erdvės Aušra SPA, REVÙ CLINIC, SportGates, DP60 bei Coffee One vardu. Medikams visi norime atsidėkoti taip, kaip galime – pakviesdami juos atsipalaiduoti tiek fiziškai, tiek emociškai.“

„Patys esame medicinos srities atstovai, todėl puikiai suprantame tą įtampą, kurią jautė valstybinių ligoninių personalas. Visi turime šeimas, žmones, kurie mums rūpi, o visa tai palikti už nugaros ir rūpintis nepažįstamaisiais, ypač tokiomis aplinkybėmis, buvo tikras Hipokrato priesaikos išbandymas. Būtent todėl net nedvejodami prisijungėme prie šios akcijos ir kviečiame medikus pačius atstatyti savo sveikatą bei bent trumpam atsipalaiduoti,“ – sako REVÙ CLINIC vadovė Vilma Viliūšienė.

Prie staigmenos prisidėjusių įmonių komentarai:

DP60:
„Pabėgimo kambario DP60 komanda supranta, kad visų pasaulio padėkų neužtektų medikų darbo įvertinimui, tačiau nuoširdžiai dėkoja už jūsų atliktus bei atliekamus žygdarbius ir taria garsų ačiū! Tikime, kad pastarieji mėnesiai dar labiau sustiprino jūsų komandos dvasią ir norime padovanoti  pakvietimus į DP60 pabėgimo kambarius, kad išbandytumėte komandinį darbą šiek tiek linksmesnėje, neįpareigojančioje ir autentiškoje aplinkoje!“

Aušra SPA:
„Jūsų nuoširdus atsidavimas darbui tuo metu buvo neįkainojama dovana mums – saugiai likusiems namuose. Dabar galime kiek lengviau atsikvėpti ir atsidėkoti Lietuvos medikams dovanodami poilsio akimirkas mūsų “Aušra“ – baseino ir pirčių erdvėje.”

SportGates:
“SportGates – sporto klubas, kurio tikslas sukurti jaukią sporto oazę, dirbančią visiems patogiu laiku. Mūsų bendruomenė jautriai išgyveno šį laikotarpį, todėl nori tarti didelį ačiū medikams, kurie aukojosi dėl kiekvieno iš mūsų sveikatos. Dovanojame kiekvienam medikui 1 mėn. narystę SportGates klube.”

Džiaugiasi palaikymu

„Karantino laikotarpis iš mūsų darbuotojų pareikalavo daug jėgų, drąsos, pasiaukojimo, operatyvumo. Reikėjo pertvarkyti ligoninės veiklą, dirbti nuolat kintančiomis sąlygomis, vaduoti kolegas, tuo pačiu metu ribojant gyvą bendravimą, dirbant pakaitinėmis pamainomis. Didžiuojamės savo darbuotojais, kurie atlaikė koronaviruso iššūkį, ir nuoširdžiai jiems dėkojame. Džiaugiamės, kad prie mūsų padėkų medikams nusprendė prisidėti verslo parko „Aušra“ įmonės. Gera jausti, kad ir pasibaigus karantinui mus vertina bei palaiko“, – už staigmeną dėkojo Respublikinės Kauno ligoninės generalinė direktorė doc. dr. Diana Žaliaduonytė.

Vaizdai iš padėkos susitikimo:

[Best_Wordpress_Gallery id=”37″ gal_title=”Kauno įmonių padėka su pandemija kovojusiems Respublikinės Kauno ligoninės medikams”]

Klaidinančios informacijos apie koronavirusą sumažėjo dvigubai, tačiau svarbu išlikti budriems

Previous article

Ekonominės raidos scenarijus: tikimasi laipsniško Lietuvos ekonomikos atsigavimo

Next article

Comments

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *