NaujienosRenginiaiĮsimylėjėlių diena Kaune: nuo meilės dirbtuvėlių iki ekskursijų po naktinį Kauną

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 11 vasario

Artėjant Įsimylėjėlių dienai, dažnas ima sukti galvą kaip šį kartą nustebinti savo antrąją pusę. Ne paslaptis, kad kartais visos idėjos baigiasi ir namuose prie televizoriaus su „čipsų” pakeliu. Tam, kad Valentino dieną netektų nuobodžiauti, siūlome pasidairyti, kokių renginių jūsų laukia vasario 14 d.

12:00 val. – vasario 14 dieną kviečiame aplankyti Zooparką! Čia laukiami visi mylintys, mylimi, norintys pamilti, svajojantys apie meilę ir jau ją radę.

Vyks mylimiausio gyvūno rinkimai, romantiškos tatuiruotės, meilės kupinos dirbtuvėlės ir dovanėlių gaminimas gyvūnams, 15:00 val speciali ekskursija apie gyvūnų meilę.

Vieta: Radvilėnų pl. 21, Kaunas

16:00 val.  – kviečiame švęsti Šv. Valentino dieną ir sužinoti savo meilės kalbą. Šio renginio metu bus išvardintos meilės kalbas, dalyviai atras, kuri kiekvienam yra svarbiausia, bus mokomasi šokio žingsnelių skambant klasikinei valso melodijai. Jūsų laukia malonios staigmenos, kvapni arbata ir jaukus vakaras galerijoje. Renginys N-16.

Vieta: M. ŽILINSKO DAILĖS GALERIJA, plačiau apie renginį čia.

« 1 3 »
« 1 3 »

18:00 val.   –  įvyks koncertas Kauno filharmonijoje – Chopin Meets The Blues. Peter Beets & Kaunas Big Band –  kviečia į romantišką ir užburiantį koncertą, kuriame su bliuzu susitiks Frederikas Chopinas.

Vieta: Kauno valstybinė filharmonija , L.Sapiegos g. 5, Kaunas, daugiau informacijos čia.

18:00 val.   – akustinis Gabrielės Vilkickytės koncertas. „Kviečiu jus skirti sau atokvėpio valandą mano akustiniame koncerte. Ten galėsite susmukti kėdėje, klausytis, kuo plaka jūsų širdis, o galbūt permąstyti, kuo norėtumėt, kad plaktų. Ar ateisite viena(s), ar su mama ar su savo Širdele – turėtų pavykti pasiekti neblogų rezultatų.“.

Vieta: Žalgirio arena , Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas, daugiau informacijos čia.

18:00 val. – degustacinė ekskursija MEILĖS ELIKSYRAS – MITAS AR TIESA? Būtina išankstinė registracija.

Vieta: Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejus, Rotušės a. 28, daugiau informacijos čia.

19:00 val. – romantiškas šv. Valentino vakaras Raudondvario pilyje su gyvo garso grupe. Po senoviniais skliautais, jūsų lauks žvakių šviesa, putojantis vynas ir gyva muzika – grupės „Rolling Box Band“ programa. Tai tobula aplinka Jai arba Jam pirmą kartą ištarti: „Myliu tave“. Įteikti iškalbingesnę už žodžius raudoną rožę. Arba – sužadėtuvių žiedą!

Vieta: Raudondvario dvaras, daugiau info čia. 

19:00 val. – ekskursija ,,Meilės istorijų naktis. Senamiesčio gatvelės, pastatai ir parkai mena begalę meilės istorijų. Vienos jų pikantiškos ir jausmingos, kitos- tragiškos. Vaikščiodami po vakarėjantį miestą, išgirsite ir širdį veriančių, ir juoką keliančių romanų.

Susitikimo vieta: prie Kauno pilies tiltelio, daugiau informacijos čia. 

20:00 val. – įvyks įspūdingas albumo pristatymo koncertas, kurio metu gerbėjai galės pirmieji išgirsti naujus kūrinius.. Sparčiai populiarėjantis reperis, hitų „Ieškau“ bei „Butas, Kuriame Gyvenom“ autorius Niko Barisas pristato debiutinį albumą pavadinimu „Ką Tu Man?“

Vieta: Gargaras , Raudondvario pl. 101, Kaunas, daugiau informacijos čia.

21:00 val. – grupės Bon Jeans koncertas. Įvyks dviejų dalių koncertą su nauju Gotthard tribute ir, kaip gerbėjams jau puikiai žinoma, džiugins žymiausiais Bon Jovi ir Def Leppard kūriniais. Grupė atvyksta pilna entuziazmo ir noro parodyti savo naujus darbus, tad laukia karštas vakarėlis, kurį praleisti būtų tiesiog gėda!

Vieta: Punto Jazz palėpė, daugiau informacijos čia. 

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up