LietuvaIš Norvegijos lietuviai galės grįžti specialiu skrydžio reisu iš Oslo į Kauną

Susisiekimo ministerija informuoja, kad Norvegijoje esantiems lietuviams kovo 25 d. planuojamas užsakomasis skrydis iš Oslo į Kauną. Taip pat bus suteikta galimybė Norvegijoje savo gyvenamąją vietą deklaravusiems ir dirbantiems lietuviams skristi iš Kauno į Oslą.

DAT avialinijų duomenimis, pirmo užsakomojo skrydžio Oslas–Vilnius bilietai buvo išparduoti greičiau nei per 24 val., tad atsižvelgiant į didelį Lietuvos piliečių poreikį grįžti į Lietuvą, DAT avialinijos, bendradarbiaudamos su Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija ir Lietuvos ambasada Norvegijoje, vykdys papildomą skrydį ATR orlaiviu iš Oslo į Kauną.

Skrydis iš Oslo Gardermoen oro uosto vyks trečiadienį, kovo 25 d., 13.30 val. Norvegijos laiku, atvykimas į Kauną – 16.50 val. Lietuvos laiku.

Bilietus galima įsigyti svetainėje https://dat.dk/oslokaunas pasirinkus kryptį Oslas–Kaunas, kovo 25 d., bei sekant tolimesnius pateiktus nurodymus.

Bilieto kaina asmeniui: 390 Eur.

Bagažas: 8 kg rankinis bagažas + 15 kg registruotis (kiekis ribotas).

Taip pat bus suteikta galimybė Lietuvos piliečiams, deklaravusiems savo gyvenamąją vietą bei galintiems įrodyti, jog yra dirbantys Norvegijoje, kovo 25 d. vykti iš Kauno į Oslą. Skrydis iš Kauno į Oslo Gardermoen oro uostą vyks 11.40 val. Lietuvos laiku, atvykimas į Oslą 13.00 val. Norvegijos laiku.

DAT avialinijos informuoja, kad Lietuvos piliečiai, norintys vykti Kaunas–Oslas kryptimi, privalo pateikti dokumentus, įrodančius jų nuolatinę gyvenamąją vietą Norvegijoje arba darbo santykius patvirtinančius dokumentus. Nepateikę tokių dokumentų, jie bus deportuoti atgal į Lietuvos Respubliką.

Daugiau informacijos teikia DAT avialinijų klientų aptarnavimo centras:

pirmadienį–antradienį (08.00–17:00 val.) telefonu +45 76 92 30 40 arba el. paštu kundeservice@dat.dk.

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up