FutbolasIš Garliavos – į „Liverpool“

Du Kauno r. FK „Garliava“ auklėtiniai Marius Barila ir Nedas Taletavičius dalyvavo dvi savaites trukusioje legendinio Anglijos „Liverpool“ stovykloje. Anglijoje garliaviečiai liejo prakaitą kartu su vaikinais iš viso pasaulio – Italijos, Kanados, Amerikos, Nigerijos, Kinijos, Rusijos, Prancūzijos, Vokietijos, Anglijos, Airijos, Rumunijos, Senegalo, Filipinų ir kitų šalių. Marius ir Nedas perėjo daugiausia TopYa įgūdžių lygių tobulinimo programoje ir laimėjo prizus – originalius LFC kamuolius su žaidėjų parašais. Marius tapo grupės “įgūdžių iššūkio” varžybų nugalėtoju, atlikęs driblingo,...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 rugpjūčio 8

Du Kauno r. FK „Garliava“ auklėtiniai Marius Barila ir Nedas Taletavičius dalyvavo dvi savaites trukusioje legendinio Anglijos „Liverpool“ stovykloje.

Anglijoje garliaviečiai liejo prakaitą kartu su vaikinais iš viso pasaulio – Italijos, Kanados, Amerikos, Nigerijos, Kinijos, Rusijos, Prancūzijos, Vokietijos, Anglijos, Airijos, Rumunijos, Senegalo, Filipinų ir kitų šalių.
Marius ir Nedas perėjo daugiausia TopYa įgūdžių lygių tobulinimo programoje ir laimėjo prizus – originalius LFC kamuolius su žaidėjų parašais.
Marius tapo grupės “įgūdžių iššūkio” varžybų nugalėtoju, atlikęs driblingo, perdavimų, smūgiavimo ir kamuolio kontrolės rungtis.
šaltinis: fkgarliava.lt

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up