Naujienos

Įrodyk, kad esi stipriausias! Dalyvauk „TOPsport Ghetto King“ 1×1 krepšinio turnyre ir laimėk kelionę į Milaną!

0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Naujiena Lietuvos krepšinio mėgėjams! Tapk „TOPsport Ghetto King“ 1×1 krepšinio turnyro nugalėtoju ir laimėk kelionę į Milaną, į svečius pas Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės žaidėją Mantą Kalnietį!

[/vc_column_text][vc_column_text]

Tu turėsi progą stebėti Manto atstovaujamos „Emporio Armani“ komandos rungtynes ir pavakarieniauti su pačiu Mantu Kalniečiu!

Ne paslaptis, kad krepšinį žaidžiame komandiškai, tačiau labai svarbu būti stipriu individualiai, ir tu turi puikią galimybę įrodyti kad esi pats geriausias iš visų varžovų. Tau tik tereikia užpildyti anketą laisva forma ir laukti burtų traukimo rezultatų. Varžybas planuojama vykdyti dviejų minusų sistema kad išvengti netikėtų rezultatų ir kad nugalėtų ištiesų pats geriausias krepšininkas-mėgėjas. Ši sistema unikali tuo, kad dalyvis, netgi vieną kartą pralošęs, vistiek turės šansą pasiekti finalą. Beje šis turnyras skirta tik krepšinio mėgėjams, žaidėjai iš RKL ar aukštesnės lygos turnyre dalyvauti negalės.

Plačiau:http://www.kkl.lt/visos-lygos/naujiena/a56e3c9b/irodyk-kad-esi-stipriausias-dalyvauk-topsport-ghetto-king-1×1-krepsinio-turnyre-ir-laimek-kelione-i-milana.

Papuošalų verslo idėja Remigijui gimė prekiaujant dėvėtais drabužiais

Taigi viskas priklauso tik nuo tavęs paties, įrodyk sau ir kitiems kad tu TAI GALI!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos