Naujienos

Interviu su Kauno krepšinio lygos prezidentu

0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kodėl nutariate bendrauti su nauju naujienų portalų www.kaunieciams.lt kas labiausiai paskatinto bendradarbiauti su naują įmonė?
Kadangi mūsų lygoje dalyvauja daugiausia kauniečių, todėl jiems pravartu žinoti apie aktualiausius savo miesto įvykius ir kauniečiams.lt internetinis portalas tam labai tinkamas.

Kiek laiko per diena skiriate naujienoms, kurios įvyko tik Kauno mieste?
Manau kad kiekvienas tikras kaunietis privalo žinoti apie svarbiausius gimtojo miesto įvykius. O juos būtent galima rasti jūsų portale. Beveik kiekvieną rytą būtinai perskaitau įdomiausią informaciją apie Kauną, tam skiriu mažiausiai pusę valandos.

Kokie šio bendradarbiavimo tikslai ir kokios naudos tikitės iš šio bendradarbiavimo?
Manau kad mūsų bendradarbiavimas tiek Jums tiek mums tikrai atneš naudos, mūsų įvykius galės sekti dar didesnis srautas interneto vartotojų.

Kaip Jūs vertinate toki internetini portalą, kuriame bus talpinama informacija ne tik apie naujienas, bet ir apie įmonės, kurios nori reklamuotis ir pritraukti dar daugiau klientu pas save?
Tai labai puiki mintis, kadangi patalpinus informaciją Jūsų puslapyje, ji bus prieinama dideliam interneto vartotojų skaičiui, kurių tarpe tikrai atsiras besireklamuojančios įmonės potencialių klientų.

Ko galėtumėte palinkėti visiškai naujai įmonei bei www.kaunieciams.lt puslapiui?
Jums palinkėčiau tapti pirmaujančiu Kauno regiono naujienų internetiniu portalu, o vėliau pateiktų naujienų skaičiumi ir lankomumu tapti lyderiais Lietuvoje.  

Centriniame Kauno turguje – tik natūralias uogas savo gaminiams naudojanti desertinė „Prisirpom“

Esmiraldas Sliežauskas
„Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos
prezidentas[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos