VerslasInterneto svetainių kūrimas: į ką atkreipti dėmesį kuriant naują puslapį?

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Reta įmonė šiandien gali išsiversti be savo internetinės svetainės, tad tuomet, jei vis dar neturite savo virtualaus puslapio, dabar pats laikas tai ištaisyti. Nors kartais interneto svetainių kūrimas yra atliekamas savarankiškai, tačiau toks sprendimas pasiteisina tikrai ne visais atvejais. Jei siekiate susikurti tikrai profesionalią svetainę, geriausia šiuos darbus patikėti savo srities specialistams. Vis dėlto, bet kuriuo atveju yra svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų, kurie tikrai padės pasiekti pačių geriausių rezultatų. Taigi, į ką derėtų atsižvelgti?

Svetainės pritaikymas paieškos sistemoms

Kad ir koks būtų puikus svetainės dizainas, jis negalės užtikrinti, kad internetinis puslapis bus pakankamai greitai ir paprastai randamas. Būtent todėl ypatingai svarbu naujas ir atnaujinamas internetines svetaines pritaikyti paieškos sistemoms – tai padės kur kas greičiau iškilti į pakankamai aukštas Google ir kitų paieškos įrankių pozicijas. Natūralu, kad didžioji dalis interneto vartotojų įprastai renkasi tas internetines svetaines, kurias pavyksta rasti pirmiausia, taigi, jei atsidursite pakankamai aukštose pozicijose, tai galės garantuoti didesnį internetinės svetainės lankomumą.

Internetinės svetainės dizainas

Be jokios abejonės, kuriant internetines svetaines taip pat labai svarbu pakankamai dėmesio skirti dizainui – jei puslapis lankytojams bus patrauklus, tikėtina, kad jame bus praleidžiama ganėtinai daug laiko, o tai teigiamai atsilieps ir internetinio puslapio reitingui. Jei interneto svetainių kūrimas bus patikėtas profesionalams, galite būti užtikrinti, kad jie pasirūpins tinkamo dizaino parinkimu ir galės garantuoti, kad puslapis vartotojams bus tikrai patrauklus, o jo navigacija bus aiški ir patogi. Kartais tam tikros internetinės svetainės yra paliekamos vien dėl to, kad jose buvo ganėtinai sudėtinga rasti dominančią informaciją, taigi, pasirūpinkite, kad taip nenutiktų.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Internetinės svetainės pritaikymas išmaniesiems įrenginiams

Internetu naršoma  naudojantis ne tik kompiuteriu, bet taip pat ir planšete arba išmaniuoju telefonu. Deja, ne visada yra garantuojama, kad internetinė svetainė bus puikiai pritaikyta šiems įrenginiams,  todėl kuriant naujas internetines svetaines vertėtų į tai atsižvelgti. Maždaug penktadalis interneto vartotojų juos dominančios informacijos ieško naudodamiesi šiais išmaniaisiais įrenginiais, taigi, interneto svetainių kūrimas turėtų būti atliekamas atsižvelgiant ir į šią savybę. Kai internetinė svetainė prisitaiko prie bet kokio dydžio ekrano, rasti dominančią informaciją ar tam tikras prekes galima gerokai paprasčiau, taigi, šis kriterijus neabejotinai gali sukurti svetainės pridėtinę vertę.

Internetinės svetainės galimybės

Taip pat vertėtų pagalvoti ir apie tai, kokios svetainės galimybės jums bus pačios svarbiausios: galbūt svetainėje norėsite talpinti straipsnius ar vaizdinę medžiagą, galbūt bus aktualu čia talpinti skelbimus, diskutuoti, ir t.t. Įvertinę, kokios internetinės svetainės galimybės jums bus pačios svarbiausios, priimti tam tikrus sprendimus galėsite gerokai paprasčiau, taigi, beliks tik aptarti kitas detales. Žinoma, itin funkcionalių interneto svetainių kūrimas įprastai kainuoja brangiau, tad pagalvokite, kokios galimybės yra tikrai būtinos, ir tai jums leis sutaupyti pinigų.

Bendradarbiaukite su specialistais

Interneto svetainių kūrimas visuomet yra atliekamas atsižvelgiant į svarbiausius kliento pageidavimus, todėl labai svarbu bendradarbiauti: kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo didesnė tikimybė, kad sukurta svetainė bus būtent tokia, kokios ir tikitės. Specialistams atlikti reikalingus darbus kur kas paprasčiau, jei pateiksite tam tikrų pavyzdžių: galite susirasti jums patinkančių internetinių svetainių, ir specialistai galės pasirūpinti, kad galutinis rezultatas būtų toks pat ar labai panašus. Specialistai visada gali išsakyti įvairias pastabas, taigi, kartu nutarsite, ką galima patobulinti, ar kokių funkcijų jums paprasčiausiai nereikės.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

 

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
  • Prenumeruokite naujienas
  • Scroll Up
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x