Naujienos

Interaktyvus socialinis vyksmas „Man ne *X“ Kauno kameriniame teatre

0

Sausio 22 d. 18 val. Kauno miesto kamerinio teatro projektas „Kaitos platforma“ ir aktorius Vytautas Gasiliūnas kviečia į premjerą – interaktyvų socialinį vyksmą „Man ne *X“. Tai edukacinis projektas, grįstas žymiojo Augusto Boalio Forumo teatro metodika, padėsiančia žiūrovams spręsti jiems aktualias problemas.

Socialinio vyksmo metu žiūrovai kviečiami aktyviai dalyvauti veiksme, susipažinti su Augusto Boalio metodika, leidžiančia žiūrovui būti ne tik pasyviu stebėtoju, bet spektaklio kūrėju, lygiavertiškai su aktoriais įsitraukiančiu į diskusijas, vaidybines situacijas, vienaip ar kitaip keičiančias tolimesnę vyksmo eigą.

Renginio metu bus analizuojamos opiausios nūdienos problemos (emigracija, psichologinis ir/ar fizinis smurtas, socialinė nelygybė, rasizmas ir kt.). Spektaklio metu profesionalių aktorių simuliuojamos situacijos padės žiūrovams suprasti, jog jie patys gali spręsti juos supančias problemas bei skatins nelikti abejingais gyvenimo žiūrovais. Žiūrovai turės galimybę reflektuoti savo asmeninius bruožus simuliuojamoje situacijoje bei įvertinti juos bendrame kontekste.

Režisierius – Vytautas Gasiliūnas, vaidina – V. Gasiliūnas ir VDU vaidybos studentai.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos