Atsižvelgiant į lankytojų poreikius, ilginamas bibliotekos Z. Kuzmickio padalinio šeštadienio darbo laikas. Nuo šiol skaitytojai bus aptarnaujami nuo pirmadienio iki šeštadienio 10–18 val. Z. Kuzmickio padalinys įsikūręs Žaliakalnyje, Raseinių g. 26. Jame veikia pirmoji Kaune Žaisloteka ir nemokamas Šerloko Holmso pabėgimo kambarys.

Žaisloteka suteikia galimybę išmėginti naujus žaislus ir stalo žaidimus jų neperkant. Žaislais arba stalo žaidimais galima naudotis bibliotekoje arba skolintis juos į namus dviejų savaičių laikotarpiui. Žaislotekoje veikia ir žaislų mainykla, į kurią atnešus panaudotą, tačiau geros kokybės žaislą, iš mainyklos galima nemokamai pasiimti kitą patikusį žaislą. Daugiau informacijos apie Žaisloteką čia.

Profesionalių kūrėjų „Break Free“ įrengtas Šerloko Holmso užduočių kambarys tiks tiek pirmą kartą norintiems išbandyti šią pramogą, tiek patyrusiems pabėgimo kambarių ekspertams. Kambarys puikiai tinka šeimoms ir yra nemokamas. Norint jame apsilankyti, reikia suburti 4–5 žmonių komandą ir registruotis telefonu (8 37) 22 56 47. Daugiau informacijos apie pabėgimo kambarį čia.

Lankytojai taip pat kviečiami groti Z. Kuzmickio padalinyje esančiu pianinu. Registracija telefonu (8 37) 22 56 47.

« 1 5 »
« 1 11 »

Daugiau informacijos padalinio telefonu (8 37) 22 56 47 darbo valandomis.

kaunas.mvb.lt inf.