Šiltuoju metų laiku vis dažniau norisi atverti langus ir įsileisti šviežio oro. Tačiau daugelis norinčių gero namiškiams ir sau susiduria su problemomis: pro atvirus langus ima plūsti ne tik saulės spinduliai, bet ir įvairūs mašalai. Deja, bet tokie svečiai ne tik erzina savo zyzimu. Kai kurie ir skaudžiai gelia ar sukelia alergines reakcijas. Kaip apsaugoti namus ir jų gyventojus nuo vabzdžių pasakoja UAB „Justigna“ vadovas Justinas Šimkevičius.

Lengviausias kelias – neįsileisti

Savaime suprantama, kad vabzdžius išvaryti iš namų yra labai sudėtinga. Dažniausiai tam reikia pasitelkti chemikalus, kurie kenkia žmonėms, gyvūnams, o kartais net ir interjerui. Todėl geriausia ką galite padaryti – įkyrių gyvių neįsileisti.

„Vis dažniau klientai supranta, kad norint išvengti kasymosi ir plojimų, reikėtų pagalvoti ne tik apie chemines medžiagas po, bet ir apie prevencines priemones nekenkiančias nei jiems nei aplinkai. Todėl šylant orams pastebime akivaizdų įvairių tinklelių populiarumo padidėjimą.“, – patirtimi dalinasi „Justigna“ vadovas.

Interjero dalis

Langų ir jų tinklelių ekspertas teigia, kad prevenciniai vabzdžių tinkleliai gali būti pritaikomi ne tik prie įvairių langų ar durų rėmų, bet net ir prie interjero.

« 1 5 »
« 1 11 »

Taip pat įmonės vadovas pastebi, kad tinkleliai gali būti gaminami ypač ploni – tokie, kuriuos sunku pastebėti, todėl čia jie vadinami „nematomais“. Tinklelių rėmeliai taip pat gali būti pritaikomi ir spalviškai.

Visiems poreikiams

Ne paslaptis, kad kiekvienas žmogus ir kiekvieni namai turi savų poreikių, todėl labai svarbu išsirinkti tai, kas tikrai atitiks konkrečius norus. Tam, kad netektų nusivilti pirkiniu, konsultacija su specialistu – viena reikalingiausių procedūrų.

„Kadangi galime pasiūlyti ne tik paprastus tinklelius-rėmelius, bet ir tinklelius-duris ar tinklelius-roletus. Tai geriausia ką galite padaryti, kad jūsų investicija nenueitų perniek – pasikonsultuoti su mūsų specialistai. Ekspertai patars, kurio tipo apsaugos jums bus pačios patogiausios, atitinkančios visus norus ir pritaikytos būtent jūsų namams. Kviečiame susisiekti ir aptarti jūsų ramios vasaros receptą.“, – sako UAB „Justigna“ vadovas Justinas Šimkevičius.

« 1 5 »
« 1 11 »

Norėdami apsaugoti savo namus nuo mašalų susisiekite telefonu +370 618 86091 ar el. paštu info@justigna.com ir „Justigna“ padės išsirinkti tai, kas geriausia Jums.