NaujienosIeškomi eismo įvykio liudininkai

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai atlieka tyrimą dėl eismo įvykio. Rugpjūčio 27 d. apie 19.45 val. Kaune, Girčiupio g., automobilis „Toyota“ kliudė kitą transporto priemonę „Mercedes-Benz“ ir iš įvykio vietos pasišalino. Gyventojus, mačiusius eismo įvykį, ar mačiusius pilkos spalvos apgadintą „Toyota“ automobilį (priekinis dešinės pusės sparnas ir bamperis), ar turinčius bet kokius reikšmingos informacijos prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 644 88. Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, Naujienos Praktiški...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 12 rugsėjo

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai atlieka tyrimą dėl eismo įvykio. Rugpjūčio 27 d. apie 19.45 val. Kaune, Girčiupio g., automobilis „Toyota“ kliudė kitą transporto priemonę „Mercedes-Benz“ ir iš įvykio vietos pasišalino.

Gyventojus, mačiusius eismo įvykį, ar mačiusius pilkos spalvos apgadintą „Toyota“ automobilį (priekinis dešinės pusės sparnas ir bamperis), ar turinčius bet kokius reikšmingos informacijos prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 644 88.

 

kaunas.policija.lrv.lt

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up