KoncertaiNaujienosPramogosRenginiaiĮ Lietuvą atvyksta legendinis techno duetas – Pig&Dan

Lietuvos šokių muzikos gerbėjams šie metai itin dosnūs – per Velykas Vilnių aplankys legendinis techno didžėjų ir prodiuserių duetas – Pig&Dan . Jie pasirodys Profsąjungų rūmuose vyksiančiame „Grand Velykos 2019“ renginyje, tai bus vienas paskutiniųjų vakarėlių pastate, kurį šiemet planuojama nugriauti. Atlikėjų pasirodymą galima vadinti simbolišku – lygiai prieš penkis metus Velykų naktį duetas sudrebino Kauno „Gargarą“, į kurį tuo metu plūdo klausytojai iš visos Lietuvos. Šįkart organizatoriai nusprendė surinkti kur kas didesnę gerbėjų minią...

Lietuvos šokių muzikos gerbėjams šie metai itin dosnūs – per Velykas Vilnių aplankys legendinis techno didžėjų ir prodiuserių duetas – Pig&Dan . Jie pasirodys Profsąjungų rūmuose vyksiančiame „Grand Velykos 2019“ renginyje, tai bus vienas paskutiniųjų vakarėlių pastate, kurį šiemet planuojama nugriauti.

Atlikėjų pasirodymą galima vadinti simbolišku – lygiai prieš penkis metus Velykų naktį duetas sudrebino Kauno „Gargarą“, į kurį tuo metu plūdo klausytojai iš visos Lietuvos. Šįkart organizatoriai nusprendė surinkti kur kas didesnę gerbėjų minią ir atidaryti visas Profsąjungų rūmų patalpas: nuo klubo „Pelėda“ iki „Metro Club“ ar kolonų salės.

Pig&Dan duetas susikūrė 1999-aisiais, kuomet lemtingo skrydžio į Ispaniją metu muzikos kūrėjai susitiko ir suprato, kad juos vienija požiūris į muzikos stilius bei jų skambesį. Vos išleidus pirmuosius singlus, duetą pamilo ne tik klubinės muzikos klausytojai, bet ir tokie techno gigantai kaip Sven Väth, Loco Dice ar Tiefshwarz.

Šiandien Pig&Dan didžėjai kasmet groja prestižiniuose, daugiatūkstantines minias sutraukiančiuose festivaliuose ir klubuose, tarp kurių ir „Tomorrowland“, „Amsterdam Dance Event (ADE)“, „Amnesia“, „Crobar“ bei kt.

Unikaliu braižu išsiskiriančio dueto šiemet laukia daugybė pasirodymų visame pasaulyje, tarp kurių turai JAV, Pietų Amerikoje, Australijoje ir Ibizoje, kur jie scena dalinsis su Eric Prydz. Planuojama, kad Vilniuje vyksiančiame „Grand Velykos 2019“ renginyje veiks net šešios scenos, kuriose Pig&Dan apšildys „Sound Traffik“ rezidentai Rubin, Ingredient ir kiti. Netrukus organizatoriai žada paskelbti ir daugiau atlikėjų, kurie turėtų nudžiuginti šokių muzikos gerbėjų gretas.

Scroll Up