KultūraRenginiai

Į Kauną atvyksta pasaulinio lygio superžvaigždė – koncerte galės dalyvauti turintys Galimybių pasą

0

Pasaulinės žvaigždės BORIS BREJCHA pasirodymas Lietuvoje – jau šį penktadienį. Vienos dienos festivalis bus surengtas S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome Kaune, tad karantino apribojimai susibūrimams uždarose patalpose negalios. Renginyje galės dalyvauti pilnametystės sulaukę asmenys turintys Galimybių pasą. Norintys galės prisidėti prie tyrimo apie žmonių susibūrimų poveikį visuomenės sveikatai. Tai – pamatai rugpjūtį vyksiančiam tiriamajam šou Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Penktadienį – laikus prieš karantiną menantis festivalis Kaune
Šį penktadienį, birželio 11 d., surengtas šou, kurio priešaky plačiai žinomas vokiečių didžėjus Borisas Brejcha, vyks be griežtų apribojimų. Tai įmanoma dėka nuo pirmadienio įsigaliojusio Galimybių paso. Festivalis vyks Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome.


Anksčiau organizatorių planuoto tyrimo taisyklės nebėra privalomos. Jos tapo rekomendacijomis ir galios tik tiems žmonėms, kurie norės jų laikytis. Jie bus priskirti tiriamajai grupei, kuri prieš ir po renginio turės izoliuotis, tyrėjams pateikti duomenis apie Covid-19 testų rezultatus.

Visi lankytojai galės nevaržomai džiaugtis pilnavertiška festivalio patirtimi. Žmonių skaičius nebus ribojamas, bus galima nevaržomai klausytis muzikos, šokti, bendrauti vieniems su kitais, mėgautis gėrimais iš festivalyje vietą turinčių barų. Tikimasi, kad taip bus sugrąžintas laisvės pojūtis, prisiminta prieš pandemiją vykusių renginių atmosfera.

PADEDA AR ŽLUGDO VERSLĄ VYRIAUSYBĖS SPRENDIMAI EPIDEMIJOS METU Live

 • PADEDA
  15% 160 / 1k
 • NEPADEDA
  2% 23 / 1k
 • ŽLUGDO
  79% 820 / 1k
 • MAN NERŪPI VERSLO PROBLEMOS
  2% 29 / 1k

Organizatorių planuotas eksperimentinis renginys nukeliamas į rugpjūtį
Biomedicininis renginys, kuriuo bus tiriamas susibūrimų uždarose patalpose poveikis visuomenės sveikatai pandemijos metu, nukeltas į rugpjūtį. Eksperimento tikslas –atverti duris renginiams uždarose erdvėse, įsitikinti jų saugumu. Organizatoriai teigia, kad sprendimas priimtas po pasitarimo su partneriais ir teisininkais.


Panašūs socialiniai eksperimentai sėkmingai įvykdyti Amsterdame ir Barselonoje, kur laisve mėgautis muzika ir buvimu drauge su kitais žmonėmis džiaugėsi iki 5000 asmenų vienu metu. Tai pasiteisino: šalių vyriausybės tyrimų duomenimis naudojosi sprendžiant karantino apribojimų sušvelninimo klausimus. Lietuviškasis atitikmuo vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Ji bus pilnai paruošta žmonių srautui: erdvės dezinfekuotos, lankytojai instruktuoti, kaip saugiai linksmintis.

Paruoštas įspūdingas šou, jį rengti padeda pasaulyje pripažinti specialistai
Organizatoriai didžiuojasi, kad šis vienos dienos festivalis – didžiausias renginys Lietuvoje nuo pandemijos pradžios. „Džiaugiamės galimybe po truputį susigrąžinti išsiilgtą laisvės jausmą,“ teigia Vitalij Litvinenko, organizatoriaus „Sound Traffik“ įkūrėjas. Vitalij sako, kad bus padarytas toks šou, iš kurio galėtų pasimokyti ir pats Egidijus Dragūnas. Pašnekovas mirkteli: „Selą tikrai pakviesime – gal sutiks dalyvauti nemokamai.“

Išskirtinai koncertui kuriama kvapą gniaužianti scena su naujausių audiovizualinių sprendimų sinergija. Į talką atskuba apšvietimo specialistai iš Olandijos. Tai – asai, atsakingi už šviesą ir jos kuriamą įspūdį tokiuose visiems žinomuose festivaliuose kaip TOMORROWLAND, AWAKENINGS, DEFCON 1, Q DANCE ir daugelyje kitų. Lankytojų lauks 100 kW garso sistemos, galingos šviesos, lazeriai ir futuristinės dekoracijos.
Boris Brejcha – atlikėjas, sukūręs savo muzikos žanrą
Vakaro vinis – vokiečių didžėjus, atlikėjas Boris Brejcha. Dėl atlikėjo pasirodymo V. Litvinenko derėjosi 6 metus. Tai bus pirmas ir vienintelis Boris Brejcha pasirodymas Baltijos šalyse.


Berlyne iškilusi klubinės muzikos žvaigždė savo karjerą pradėjo dar 1981 metais. Nuolat ieškodamas naujų ir eksperimentinių muzikinių krypčių, Boris Brejcha sukūrė savo muzikos žanrą „High-Tech Minimal“, kuris dažnai vadinamas „protinga rytojaus muzika“ (angl. Intelligent Music of Tomorrow). Stiliumi Boris pademonstravo, koks įdomus minimalus techno – tai daug daugiau nei pasikartojančių ar vienodų muzikinių elementų junginys.

Boris su draugais 2015 m. įkūrė savo įrašų kompaniją „Fcking Serious“. 2017 m. ji buvo pirmoji elektroninės muzikos įrašų kompanija, surengusi du išparduotus turus autobusu per Europą, taip pat – 10 pasirodymų per 12 dienų. Be to, Boris Brejcha dalyvavęs tokiuose milžiniškuose festivaliuose kaip TOMORROWLAND, EXIT ir legendiniame TIME WARP, jo pasirodymai pritraukia daugiau pilnas arenas, kuriose telpa daugiau nei 15000 žmonių.
Per savo karjerą atlikėjas išleido 6 albumus, šimtus garso takelių, yra sudaręs sutartį su puikiai žinoma įrašų kompanija „Ultra Music“.

Renginio pradžia – šis penktadienis, 18 val.

Komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kultūra