FutbolasMiestasKAUNO „STUMBRAS“ BENDRADARBIAUS SU LIETUVOS KARIUOMENE

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas pradeda bendradarbiavimą su Lietuvos kariuomene. Simbolinę sutartį ketvirtadienį Kaune pasirašė „Stumbro“ prezidentas Sergejus Slyva ir kapitonas Mindaugas Tocionis. Kauno „Stumbras“ ir Lietuvos kariuomenė nuo šiol sieks kartu ugdyti pilietinę visuomenę, nacionalines vertybes ir pilietiškumą, taip pat kartu vykdys bendrus švietėjiškus projektus. Lietuvos ir sąjungininkų kariams „Stumbro“ futbolo klubas suteiks galimybę nemokamai lankytis visose komandos namų rungtynėse. Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, Naujienos TOP 10 kalėdinių dovanų vaikams 2019 2019 11 gruodžio Baldai,...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 2 balandžio

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas pradeda bendradarbiavimą su Lietuvos kariuomene. Simbolinę sutartį ketvirtadienį Kaune pasirašė „Stumbro“ prezidentas Sergejus Slyva ir kapitonas Mindaugas Tocionis.

Kauno „Stumbras“ ir Lietuvos kariuomenė nuo šiol sieks kartu ugdyti pilietinę visuomenę, nacionalines vertybes ir pilietiškumą, taip pat kartu vykdys bendrus švietėjiškus projektus.

Lietuvos ir sąjungininkų kariams „Stumbro“ futbolo klubas suteiks galimybę nemokamai lankytis visose komandos namų rungtynėse.

„Neabejoju, jog ši sutartis naudinga tiek mūsų futbolo klubui, tiek ir Lietuvos kariuomenei. Mes futbolo aikštėje visada kovojame už Kauno ir Lietuvos garbę, siekiame ugdyti pilietiškumą ir patriotiškumą. Panašūs yra ir Lietuvos kariuomenės tikslai“, – fcstumbras.lt kalbėjo S. Slyva.

Tuo tarpu Lietuvos kariuomenė suteiks galimybę „Stumbro“ futbolo klubo atstovams apsilankyti kariniuose daliniuose pažintiniams vizitams, dalyvaus bendruose renginiuose ir socialinėse iniciatyvose.

2016 m. Kauno „Stumbro“ futbolo klubas artimai draugavo su Portugalijos rotacinių pajėgų kariais, kurie dalyvavo pratybose Lietuvoje. Su NATO kariais iš Portugalijos „Stumbras“ sužaidė keletą draugiškų rungtynių, apsilankė Rukloje, savo ruožtu portugalų kariai ne kartą gausiai lankėsi „Stumbro“ namų rungtynėse.

fcstumbras.lt informacija ir nuotraukos

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up