ĮmonėsRS Holistinis masažas – atgaiva šiuolaikinio aktyvaus žmogaus kūnui, protui ir sielai

Avatar Marija Bliuvaitė2019 16 spalio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Turbūt kiekvienas esame patyrę, ką reiškia kūne susikaupusi įtampa ir nuovargis. Dėl intensyvaus gyvenimo tempo, rūpesčių ar aktyvios rutinos organizmas pradeda siųsti signalus, kviesdamas sustoti, įsiklausyti į save ir skirti dėmesio sau. Vienas iš efektyvių būdų tai padaryti – gydomasis RS holistinis masažas. Jo dėka kūnas kur reikia atpalaiduojamas, kur reikia tonizuojamas, efektyviai šalinami susikaupę skysčiai bei riebalai. Tokie masažai grąžina kūną i normalų tonusą, suteikia energijos bei laisvės pojūtį.

RS Holistinio masažo pagrindinė idėja – kūnas yra nedalomas, darniai veikiantis mechanizmas. Todėl gydymas atliekamas ne tik tose vietose, kur žmogui skauda ar jaučiama įtampa, bet sujudinami ir reikiami taškai, paveikiant visas organizmo sistemas. Tai lyg nuvilnijantis vanduo, palietus jį ranka. Kaune holistinio gydomojo masažo paslaugas teikianti Jolita Puidokienė pasakoja, kad RS holistinė masažo mokykla žmogaus kūną laiko vieninga sistema. Tai reiškia, kad vardan norimo rezultato (pavyzdžiui, sveika nugara ar kaklas, lengvos kojos) žmogų siekiama paveikti per minties ir rankos 7 prisilietimus, per visus jo pojūčius: uoslę, regą, skonį, garsą, lytėjimą (kitaip tariant atitinkamą masažo metodiką), intuiciją ir savęs priėmimą. Tokiu būdu efektyviai stimuliuojama jo psichosomatika, kraujotaka, limfotaka, fascijos, raiščiai, sausgyslės, sąnariai bei raumenys. Žmogus yra vientisas kūrinys, kur viskas yra labai tampriai susiję ir nedaloma. Masažas atliekamas su tam tikrais akcentais reikalingai kūno vietai bei sujungiant visą kūną į vieną vientisą harmoningą visumą.

O kaip vis dėlto sužinoti, ko reikia žmogui, atėjusiam į masažą? Jolita įsitikinusi, jog geriausias būdas pradėti tokią procedūrą – atviras pokalbis: „Su žmogumi prie arbatos puodelio išsiaiškiname jo būseną, motyvaciją masažui bei lūkesčius. Tuomet prasideda preliudija arba pasisveikinimas, vadinamas Kūno laisve. Jo metu renku anamnezę, „išsiskleidžiu“ žmogų į jo ergonominę padėtį, siekiu įgauti kūno pasitikėjimą, atlaisvinu pagrindinius limfmazgius ir paruošiu kūną masažui. Tuomet yra atliekama atitinkama metodika (tai gali būti švediškas masažas ar antistresinis, veido, stuburo (nugaros) ar moterų figūros modeliavimo, pėdų refleksoterapinis. Masažas apjungiamas su mankšta (pasyvūs judesiai), presūra, kas labai primena tajų masažą. Po kiekvieno gilesnio judesio kūnas glostomas. Atliekami raumenų virpesiai. Vėliau kūnas kelioms minutėms paliekamas nurimti ir tik tada prasideda pažadinimo ritualas. Vėliau aptariame su žmogumi situaciją, priimame sprendimus, kad mūsų tandemas duotų norimus rezultatus.“

Tokios paslaugos, pasak Jolitos, tinka tiek suaugusiems, tiek paaugliams. Per savo praktiką ji tikina išmasažavusi per 700 žmonių: „Kiekvienas ateina su individualiomis, specifinėmis problemomis, visi esame labai skirtingi. Net ir tas pats žmogus kitą kartą atsineša visai kitas įtampas. Tad kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių“ – šmaikštavo Jolita. Baigusi magistrantūros studijas verslo sektoriuje, ji įstojo į Karaliaus Mindaugo profesinę mokyklą masažuotojo kvalifikacijai įgyti. Po dviejų metų mokslų Jolita baigė ISPADO SPA specialisto programą, o dabar yra RS Holistinės masažo mokyklos mokinė bei būsima meistrė.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Norėdami užsirašyti į RS holistinį masažą ar sužinoti daugiau apie procedūras, kreipkitės telefonu +370 698 74535 arba Facebook puslapyje Jolitos masažo terapija.

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x