Naujienos

„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus

0

Pirmadienį, sausio 16 dieną, Pilėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės komandų iš G pogrupio – vietos „Vėjų linija & Garliavos duona“ bei svečių „Hidraulinių sistemų“. Pirmajame kėlinyje komandos žaidė gana apylygiai, tačiau antrajame kėlinyje, T. Vasiliausko ir M. Kudako vedina svečių ekipa nutolo nuo savo varžovų ir ramiai artėjo pergalės link.

Pirmąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri kelis kartus paeiliui sėkmingai užpuolė ir įgijo poros atakų atstumą nuo savo varžovų. Vėliau taškus komandos rinko apylygiai, bet kėliniui perkopus į antrąją pusę, „Hidraulinėms sistemoms“ buvo pavykę įgyti jau šešių taškų pranašumą, bet tuomet septynis taškus be atsako pelnė aikštelės šeimininkai bei persvėrė rezultatą savo naudai. Kėlinį komandos užbaigė žaidimu taškas į tašką, o po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo svečiai – 19:20. Antrąjį kėlinį komandos pradėjo žaisdamos apylygiai ir keitėsi sėkmingomis atakomis. Taip pat pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Visgi, kėliniui įsibėgėjus, „Hidraulinės sistemos“ surengė 11:0 spurtą, kuris leido jiems įgyti jau dviženklį pranašumą. Jie šį pranašumą išlaikė iki pat kėlinio pabaigos, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:43.

Trečiasis ketvirtis buvo pats nerezultatyviausias. „Vėjų linija & Garliavos duona“ kėlinuką pradėjo gerai, kuomet pelnė septynis taškus paeiliui ir sumažino savo deficitą iki keturių taškų. Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o įpusėjus ketvirčiui, skirtumas tarp komandų tebuvo vos du taškai. Vis tik, per likusią kėlinio dalį aikštelės šeimininkai tesukrapštė vos tris taškus, o tai jiems pakišo koją. Tuo pasinaudojo svečių ekipa ir netrukus vėl atstatė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 46:57. Lemiamą ketvirtį kiek tvirčiau pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kurios ir toliau po truputį didino savo pranašumą. „Vėjų linija & Garliavos duona“ vis dar bandė grįžti į rungtynes ir mažinti savo atsilikimą, tačiau svečiai to jiems padaryti neleido ir išlaikė dviženklį pranašumą iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 67:82.

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 20 tšk., Andrius Raila – 15 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Vytautas Vaškevičius – 8 tšk. (11 atk. kam., 9 rezult. perd.)

PADEDA AR ŽLUGDO VERSLĄ VYRIAUSYBĖS SPRENDIMAI EPIDEMIJOS METU Live

 • PADEDA
  16% 140 / 836
 • NEPADEDA
  2% 20 / 836
 • ŽLUGDO
  77% 652 / 836
 • MAN NERŪPI VERSLO PROBLEMOS
  2% 24 / 836

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 33 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Kudakas – 29 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 7 tšk. (7 perimt. kam.)

Plačiau: http://www.kkl.lt/imoniu-lyga_242/rungtynes/9bdc6d09/veju-linija-garliavos-duona-vs-hidraulines-sistemos/aprasymas

Komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos