Naujienos

Helovino renginiai Kaune – geriausių vietų sąrašas!

0

Šis sąrašas skirtas tiems, kurie nusiteikę šiurpianaktį praleisti įsimintinai ir įspūdingai! Kaunas šiandien tiesiog dūzgia nuo įvairiausių renginių – įdomių veiklų ras ir vaikai ir suaugę. Belieka peržiūrėti sąrašą ir išsirinkti, kur švęsti vakarą. 

Renginiai suaugusiems: 

 1. Helovynas. Vilko siaubo ratai 666 – Vilko Kartodrome vyks Helovyno išvakarės su specialia, dar niekur nematyta pramoga „Vilko siaubo ratai 666“ – 6 pojūčiai, 6 siaubo ratai,  o kaina tik 6 eurai! Atvyks meistrai iš Barber Kaunas 2018, kurie sukurs patį pačiausią grimą ir šukuoseną!
 2. Halloween with Glossarium Džem’pub – Pragaringa muzika ir užnuodytas vanduo, pašėlusi puota neduos ramybės Laisvės alėjoje klaidžiojančioms sieloms. Į vakarėlį chaosą įneš sataniška skustagalvių gauja – trankys būgnus, rėks visa gerkle ir žvangins gitaromis. Negali to praleisti!
 3. Halloween party in Galera – Šią ypatingą naktį  “Galeroje” bus laukiami visi! Su šiltais ir šaltais gėrimais, gera muzika, malonia kompanija ir žinoma prizais patiems kraupiausiems ir originaliausiems vakaro velniams ir raganoms!
 4. Šiurpanakčio patrepsynė – 2½ obuolio grįš laiku atgal ir pasakys Mumble repui “No, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no” (kaip sakydavo “2 Unlimited”). Patrepsynę su savo rimtais užves ML Giesha, o už baro jums gėrimus ir tėvelio bajerius serviruos Mindžiukas su Ignelio.
 5. Helouvynas!Helouvynas!Helouvynas! – prieš ilgąjį savaitgalį “Sandėlys”  nusprendė pasiausti kartu su Red Hot Chilli Papers Tribute! Vaikinai pažadėjo pakurti gerą šokių vakarėlį, o “Sandėlio” kompanija, trumpam virtusi mielomis baidyklėmis, pasistengs, kad svečiams nieko netruktų.
 6. Helou-vyno vakarėlis “Niekšai” – Ar kada nors svajojai nors akimirkai tapti sėkmingu nuomonės formuotoju, kurį myli visi bankai? Ar kada nors norėjai papostringauti, kaip puikiai veikia laisva rinka? O gal visada galvojai, kas būtų, jei įsikūnytum į beprotį stipriai oranžine odos spalva pritaikyta prie trumpų jo pirštų? Šis vakaras “Emmoje” bus skirtas kaip tik tokių viso pasaulio niekš(i)ų imitacijoms.
 7. „Juodųjų dėžių“ paslaptys – Lietuvos aviacijos muziejus kviečia į helovino programą „Juodųjų dėžių paslaptys“, kurios metu vyks teminės ekskursijos apie lemtingus muziejaus eksponatų skrydžius, šviečiančių piešinių paroda, orientavimosi žaidimas, vaišės. Turėti žibintuvėlį!
 8. Nekro Disko: Halloween at Lemmy – Bare šventiniai spalvoti šotukai, specialus vakaro alus, šokių aikštelėje jungtinė Nekro Disko komanda pagros savo rinktinius setus. Nuo post–punk, goth rock, darkwave, industrial rock iki dabar itin populiaraus synthwave. Pasipuošk, ateik, atšvęsk!
 9. Halloween 2019 | Lenktynės su 69 Danguje – “Mojo Lounge Kaunas” velniškos lenktynės jau spalio 31d. Iš proto vedančios “69 danguje merginos”, muzikinių variklių griausmas ir degantys gėrimai pačioje miesto širdyje. Svilins padangas ir pasieks Halloween finišą!
 10. Halloween’o nuotykiai Kaune – Specialus orientacinis žaidimas automobiliais Helovino proga! Jūsų laukia tematiką atitinkantys galvosūkiai bei nejaukios vietos, kuriuose reiks apsilankyti. Suburk 2–5 draugų komandą, kiekvienas pasiimkite pakrautą telefoną su internetu, 20 eurų startinį mokestį nuo komandos ir pasinerkite į tikrą nuotykį!
 11. VS-Fitness Helloween Party – Į ką šį vakarą transformuosis mūsų treneriai? Atvykite ir pamatykite!
 12. Šmėklų šnabždesiai – 2019 metų spalio 31 d. 18 ir 19 valandą vyks šiurpą keliančios ekskursijos „Šmėklų šnabždesiai“.  Ekskursijos metu išgirsite istorijas ir legendas, kurias muziejininkai vengia pasakoti ir sužinosite kodėl tamsiais rudens vakarais prisibijo pavieniui leistis į senojo pirklio namo rūsius… Per daugiau nei 500 metų namas matė visko, akmeninės sienos saugo ne vieną paslaptį, o žvakių šviesoje jos prabyla… Galbūt sutiksite tuos, kurie amžinai klaidžioja tarp muziejaus sienų ir išgirsite jų šnabždesį… Lankytojų drąsą stiprinsime stebuklingu eliksyru.

Renginiai vaikams: 

 1. Moliūgiška šventė – Kviečiame smalsiai ir linksmai praleisti vakarą su 1.5–3 metų vaikais. Pasitelksime kūrybą, pojūčius ir ne tik visapusiškai susipažinsime jo didenybe Moliūgu, bet ir pasiliksminsime šia moliūgiška–šiurpiška proga! Registracija būtina – noriu@tartum.lt.
 2. Šiurpnaktičio vakarėlis! – Laukiame visų vaikučių norinčių linksmai ir žaismingai praleisti laiką! Atvykusius pasitiks ne tik linksmos dekoracijos bet ir nuotaikingos pramogos! Rezervacija būtina, todėl norint dalyvauti prašoma susisiekti nr. 861800433.
 3. Helovinas Zooparke! ŪūŪ! – Spalio 31 d. Zooparke Kaune (Megos prekybos centras, II aukštas) kviečiame švęsti baisiai smagų Heloviną–Šiurpnaktį! Šikšnosparniai, neaiškius planus rezgančios avys ir ožkos, nuolat baisiai klykiančios patarškos… Pasiruošk – bus įdomu!

 

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos