KultūraMiestasNaujienosHelovino nakties tamsoje Lietuvos aviacijos muziejaus lankytojus sutiks „juodųjų dėžių“ paslaptys

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 27 spalio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Ketvirtadienį, spalio 31 d. nuo 19 val. Lietuvos aviacijos muziejus kviečia į helovino programą „Juodųjų dėžių paslaptys“, kurios metu vyks teminės ekskursijos apie lemtingus muziejaus eksponatų skrydžius, šviečiančių piešinių paroda, orientavimosi žaidimas, vaišės. Šia proga įėjimo bilieto kaina – tik 2 EUR. Programos trukmė – iki 22 val. Turėti žibintuvėlį!

„Juodoji dėžė“ – šiuolaikiniuose keleiviniuose, transportiniuose ir kariniuose orlaiviuose montuojamas įrenginys, įrašantis pokalbius tarp įgulos narių ir oro eismo vadovų, ir skrydžio parametrus. Šis įrenginys aviakatastrofų atveju neretai lieka vienas iš nedaugelio informacijos apie nelaimės aplinkybes šaltinių. Nežiūrint savo pavadinimo, „juodosios dėžės“ yra helovino moliūgų spalvos – oranžinės, kad gelbėtojams būtų lengviau aptinkamos. Kartais „juodosios dėžės“ – nerandamos arba jose informacija tampa nepasiekiama, todėl aviacijos istorija – pilna paslapčių.
Helovinas – šventė, vykstanti spalio 31 d.. JAV šios šventės metu vaikai įprastai dėvi specialius kostiumus ir vaikšto po žmonių namus, sakydami: „Pokštas arba saldainis“. Helovinas švenčiamas daugelyje Vakarų šalių, o mūsų šalyje ši šventė sparčiai populiarėja.

Lietuvos aviacijos muziejaus Helovyno programoje:

• Šiurpą keliančiu ir tamsoje šviečiančių Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos mokinių piešinių bei figūrų paroda;
• Šviečiantys moliūgai;
• Ekskursijos po muziejų „Juodųjų dėžių paslaptys“, pasakosiančios apie muziejuje saugojamus eksponatus ir jų lemtingas istorijas. Ką veikti Helovino vakarą? Išsiskaptuoti didžiulį moliūgą, pasipuošti kraują stingdančiu kostiumu ir klausytis šiurpių istorijų, viena už kitą baisesnių. O jei paslaptingąją „vaiduoklių naktį“ atvyksite į Lietuvos aviacijos muziejų – net ir neturint moliūgo ar kostiumo, šiurpių istorijų netrūks, nes kviečiame visus kauniečius ir miesto svečius į ekskursiją „Juodųjų dėžių paslaptys“. Prisidengę vakaro sutemomis muziejuje klausysimės kraują stingdančių istorijų, kurios pakels paslapties šydą bei sužinosite apie orlaivius persekiojančias nelaimes.
• Lankysime nelabųjų ir vaiduoklių pamėgtus muziejaus kampelius.
• Helovino alkis ir noras skaniai užkąsti veda tik į aviacijos muziejų. Kad neliktumėte alkani vaiduoklišką naktį, vaišinsime jus helovino blynais.
• Visi nebijantys tamsos, galės dalyvauti naktiniame orientaciniame žaidime po muziejų. Teisingiausiai atsakiusių, laukia saldūs prizai.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kelionę šiurpiųjų istorijų pėdsakais pradedame 19 val.
Šio renginio metu įėjimo bilietų kainos sumažinamos iki 2 eurų.

Pasiteiravimui:
edukacijos@lam.lt
+370 37 390 357

Lietuvos aviacijos muziejaus informacija

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x