Connect with us

Saulėja Spa

Hamamas

kaunieciams.lt

Paskelbta

MASAŽAI

Medaus nugaros masažas 35 € 45 min.
Muilo masažas „Muilo putų glėby“ 40 € 60 min.
Arabiškas muilo putų masažas 50 € 90 min.
Šokoladinis masažas (garinė pirtis, 40 min. atpalaiduojantis viso kūno masažas su šokoladu, taškinis veido masažas) 59 € 90 min.
Medaus viso kūno masažas 59 € 90 min.
Antioksidacinė spanguolės procedūra (kūno šveitimas, įvyniojimas, garinė pirtis, 40 min. masažas) 62 € 90 min.
Ritualas „Tūkstantis ir viena naktis“ (garinė pirtis, kūno šveitimas „Kese“ plaušine, arabiškas muilo putų masažas, 40 min. atpalaiduojantis viso kūno masažas) 85 € 120 min.
Dienos grožio ir atgaivos SPA programa moterims (viso kūno šveitimas, 60 min. atpalaiduojantis viso kūno masažas, SPA plaukų procedūra, SPA manikiūras) 120 € 200 min.

 

KŪNO PROCEDŪROS HAMAME DVIEM ASMENIM

Muilo masažas hamame „Muilo putų glėby“ (garinė pirtis, arabiškas muilo putų masažas) 75 € 60 min.
Arabiškas muilo putų masažas (garinė pirtis, kūno šveitimas “Kese“ plaušine, arabiškas muilo putų masažas) 95 € 90 min.
Šokoladinis masažas hamame (garinė pirtis, 40 min. atpalaiduojantis viso kūno masažas su šokoladu, taškinis veido masažas) 100 € 90 min.
Hamamo ritualas “Tūkstantis ir viena naktis“ (garinė pirtis, kūno šveitimas “Kese“ plaušine, arabiškas muilo putų masažas, 40 min. atpalaiduojantis viso kūno masažas) 150 € 120 min.

Skaityti toliau

Redakcija

Endosferinis aparatas – geros savijautos garantas

Avatar

Paskelbta

Kineziterapeutė-masažuotoja Saulė Petniūnaitė, jau apie 12 metų dirbanti „Saulėja SPA“ centre, pabrėžia psichologinės ir fizinės būklių reikšmes. Anot Saulės, gražus žmogus yra sveikas žmogus, todėl svarbu yra rūpintis savo sveikata ir kviečia kartu su ja atrasti geros savijautos balansą.

Endosferinio aparato procedūra – kas tai?

Interviu metu, Saulė pristato procedūrą su endosferiniu aparatu, kuris masažistės dažnai yra vadinamas trečiąja ranka. Aparato sfera sudaryta iš penkiasdešimties rutuliukų, kurie yra specialiai sudėlioti pagal odoje esančią struktūrą. Enfosferinis aparatas sukelia spaudimą į visus odos sluoksnius taip padarydamas mikrovibraciją ir kompresiją. Būtent šis veikimo principas gali būti padaromas tik aparato, o to rankomis išgauti yra neįmanoma. Taip pat jis padeda išjudinti visus odos sluoksnius, limfotaką ir sukelia vibruojančią bangą, kuri padeda organizmui išvaduoti iš audinių esantį skysčių perteklių.

Procedūros nauda

Ši procedūra yra skirta išjudinti limfą, suaktyvinti veninę cirkuliaciją, bei atlikti svarbų mechaninį limfodrenažą visame kūne. Kineziterapeutė Saulė pabrėžia, kad endosferinės terapijos padeda atstatyti ir pašviesinti strijas, puikiai tinka randams gydyti po chirurginių ar plastinių operacijų ir gerina kraujotaką. Taip pat svarbu paminėti, kad tai yra vienintelė fizioterapija, tinkanti maitinančioms mamoms.

Įdomus faktas, kad būtent endosferinis aparatas buvo sukurtas kosmonautam. Po skrydžių jiems būtina atstatyti medžiagų apykaitą ir kraujotaką, o ši procedūra pagerina bendrą sveikatos būklę ir odos tolygumą.

Save realizuojanti kineziterapeutė-masažuotoja sako, kad endosferinė terapija yra ne tik profilaktika, bet ir gydymas, todėl visus kviečia atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir apsilankyti „Saulėja SPA“ centre atlikti šią procedūrą.

Visas interviu apie procedūrą:

 

Skaityti toliau

Gyvenimo būdas

Ko reikia vyrams? Specialistų komentarai prieš tėvo dieną

kaunieciams.lt

Paskelbta

Sekmadienį sveikinsime tėčius, tačiau norint juos nustebinti, dažnai tenka pasukti galvą. Trys specialistai dalinasi patarimais, vis dar ieškantiems dovanų idėjų.

1. Sveikatos pasitikrinimas

Gydytojas urologas  sako, kad vis dar pasitaiko atvejų, kai į gydytojo kabinetą ateina vyrai, kurie pas gydytoją nesilankė 20 ar net 30 metų. Pasak jo, tai didelė klaida. Gera dovana gali būti sveikatos patikrinimas, tokią dovaną dažnai įteikia ir vaikai savo tėvams.

„Kodėl mašiną techninės apžiūros centre tikriname kas 2 metus, o savo sveikatai nerandame laiko? Pradėkime rūpintis savo sveikata bent jau taip pat, kaip rūpinamės mašina ir bent kartą kas keletą metų nueikime pasitikrinti“, – sako gydytojas.

2. Kraujospūdžio matavimo aparatas

Vaistininkas sako, kad renkant dovaną tėčiui svarbu atsižvelgti į jo gyvenimo būdą, amžių, vengti pirkti priemones, kurių tėtis įprastai nenaudoja. Jis sako, kad tiems tėčiams, kurie nevartoja vitaminų ar apskritai skiria nedaug dėmesio savo sveikatai, verta padovanoti kraujospūdžio aparatą, taip jie galės reguliariai tikrintis savijautą, galbūt tai paskatins juos iš anksto susirūpinti savo sveikata.

3. Laikas mėgstamoms veikloms

Ieškodamas atsakymo į klausimą, ko nori vyrai, žymiausias šalies etiketo specialistas sako, kad, ko gero, dauguma vyrų norėtų laiko mėgstamoms veikloms. „Ne toms, kurių nori žmona, draugė, šeima ar mama, o laiko tam, ko nori jis pats. Galbūt jis nori gaudyti lydekas (žvejoti), gal su draugais pirtyje gerai išsiperti, gal mėgstamam bare su jaunystės draugu pasėdėti, gal su sūnumi į žygį išeiti ir dar daugybė kitų veiklų“, – teigia jis. Todėl tėvo diena gera proga pasiūlyti nuveikti tai, ką mėgsta tėčiai.

4. Magnio ir kalio preparatai

Pasak vaistininko, vyrams reikia ir vitaminų. Naudinga vartoti vitaminus širdžiai stiprinti, todėl naudingi magnio ir kalio preparatai. „Vasarą kai karšta, prakaituojame, būtina stiprinti širdį, tam padės kalis ir magnis“, – sako vaistininkas ir priduria, kad tai medžiagos, kurios tinka vartoti daugeliui. Vaistininko teigimu, būtent vitaminų vaistinėse dažniausiai ieško ir patys vyrai, todėl tai gali būti naudinga dovana.

5. Mėgstamos kosmetikos priemonės

Vaistininkas sako, kad dovanoti kosmetikos priemones vyrams verta labai atsakingai, geriausia – atsižvelgti į tai, ką tėtis turi savo spintelėje. Geriausia rinktis tai, ką tėtis naudoja, arba girdėjote, kad norėtų išbandyti. Vaistinėje taip pat galite rasti ir priemonių barzdos priežiūrai, kurios gali būti naudingos, jeigu tėtis augina barzdą.

6. Padrąsinimas

Gydytojas urologas teigia, kad dar viena tinkama dovana tėčiams galėtų būti padrąsinimas pasitikrinti dėl prostatos vėžio, nes tai viena dažniausių Lietuvos vyrų sergamumo ir mirštamumo priežasčių. Kasmet pasaulyje nustatoma apie 1 milijonas prostatos vėžio atvejų. „Tai liga, kuri neaplenkia nei jauno, nei seno. Jauniausias vyras, kuriam buvau nustatęs prostatos vėžį – 37 metai.

Tuo tarpu keletas atliktų tyrimų rodo, kad net 5 proc. vyrų iki 30 metų turėjo prostatos vėžį. Nuo 2006 m. Lietuvoje yra atliekama prostatos vėžio diagnostikos programa, kai pacientams iš kraujo nemokamai atliekami prostatos specifinio antigeno (PSA) tyrimai. Deja, net ir šiandien dalis vyrų apie šią programą nėra girdėję. Labai liūdina kada nustatome pažengusį prostatos vėžį, kurio buvo galima išvengti“, – sako gydytojas.

7. Fizinė veikla

Urologas pastebi, kad viena dažniausių daugelio vyrų ligų priežasčių – nutukimas, todėl naudinga dovanoti veiklas, kurios skatintų didesnį fizinį aktyvumą – sporto klubo abonementus, sporto inventorių. „Nėra blogesnio pasiteisinimo už „blogus genus“, lėtą medžiagų apykaitą ir stambius kaulus. Dietų mados keičiasi dažniau, nei oras Didžiojoje Britanijoje.

Yra sukurta keli šimtai dietų, tačiau jei neprisiminsite fizikos, nei viena iš šių dietų nebus veiksminga. Pirmasis termodinamikos dėsnis sako, kad energija iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta, o iš vienos rūšies virsta į kitą. Visą kalorijų perteklių gautą su maistu turite sudeginti ir iškvėpti. Kitaip saldainiai ir tortai riebalų pavidalų kaupiasi pilve, šlaunyse ir ant sėdmenų“, – sako specialistas.

8. Mielas aksesuaras

Tėčio dienos proga galima simboliškai padovanoti ir aksesuarą. Etiketo specialistas teigia, kad tai gali būti sąsagos, portfelis, laikrodis ar kitas jam reikalingas aksesuaras.

9. Paklausti paties tėčio

Vaistininkas teigia, kad išrinkti dovaną tėčiui – labai individualu, todėl kartais gali būti naudinga paprasčiausiai paklausti, ko jam reikia, galbūt tėtis seniai nori mesti rūkyti, skundžiasi sąnarių skausmais ar kitomis problemomis, tačiau tai yra dalykai, kuriuos verta dovanoti tik tada, kai to paprašoma, nes priešingu atveju, tai prieštarautų etiketui.

10. Pagarba ir meilė

Be viso to, ką jau turi ar dar gaus dovanų, vyrams reikalinga ir pagarba bei meilė. „Nesvarbu kokie konkretaus vyro pasiekimai, kiekvienas nori, kad jis būtų gerbiamas, vertinamas jo autoritetas. Daugumai vyrų, manau, reikia labai artimo žmogaus šalia, kuris jį mylėtų gerbtų, ir kuriuo jis galėtų rūpintis mylėti gerbti“, – sako etiketo specialistas.

Skaityti toliau

Saulėja Spa

Pirtis ir procedūros pirtyje

kaunieciams.lt

Paskelbta

PIRTIES NUOMA

Garinė pirtis 10 € 20 min.
Sauna su jakuzzi 2 asm. 50 € 90 min.
Sauna su jakuzzi iki 5 asm. 80 € 90 min.
Lietuviška pirtis su baseinu 2 asm. 60 € 60 min.
Papildoma valanda 25 € 60 min.
Lietuviška pirtis su baseinu iki 10 asm. 100 € | 130 € 2 val | 3 val
Lietuviška pirtis su baseinu iki 15 asm. 150 € | 180 € 2 val | 3 val
Papildoma informacija : draudžiama atsinešti savo maistą ir gėrimus bei juos vartoti pirties ir vandens zonoje.

PIRTIES PROGRAMA

Poilsis pirtyje su pirtininko programa 3-5 asm. 165 €
Antano Bagdono pirties programa grupei (10 asm.) 210 €
Antano Bagdono pirties programa grupei (15 asm.) 300 €

PROCEDŪROS PIRTYJE

SPA programa „Vantų šlamesys“ 1 asm. 50 € 90 min.
SPA ritualas „Miško magija“ (15 min. pasibuvimas pirtyje, 15 min. viso kūno šveitimas su kaštonais, 30 min. Žilvičio vytelių masažas) 1 asm. 60 € 60 min.
Individuali pirties procedūra 1 asm. 65 € 120 min.
SPA programa „Vantų šlamesys“ 2 asm. 80 € 120 min.
SPA ritualas „Lietuviškasis pirties ritualas“ 2 asm. 100 € 150 min.

Skaityti toliau

Saulėja Spa

Paslaugos vaikams

kaunieciams.lt

Paskelbta

  • Kirpčiukų kirpimas – 6 Eur
  • Plaukų kirpimas – 13/15 Eur
  • Kasdienis plaukų šukavimas  – 15/20/25 Eur
  • Proginis šukavimas – 25/35/50 Eur
  • Perlinė vonia (trukmė 15 min) – 10 Eur
  • Nugaros masažas su šiltais akmenimis (trukmė 30 min) – 20 Eur
  • SPA viso kūno masažas (trukmė 40 min) – 35 Eur
  • Mechaninis veido odos valymas (trukmė 60 min) – 40 Eur / (trukmė 90 min) – 50 Eur

Šių paslaugų kainos taikomos Saulėja SPA klientams iki 14 metų

Skaityti toliau

Saulėja Spa

Saulėja Spa masažai

kaunieciams.lt

Paskelbta

MASAŽAI
Pėdų masažas 12 € 15 min.
Express nugaros masažas 20 € 20 min.
Express tajų pėdų masažas 20 € 25 min.
Veido masažas 23 € 30 min.
Nugaros masažas 25 € | 37 € 30 min. | 45 min.
Tailandietiškas nugaros, pečių juostos ir galvos masažas 27 € 30 min.
Nugaros ir pėdų masažas 35 € 45 min.
Tajų pėdų masažas (su kvapnia pieno vonele ir žiedlapiais) 40 € 60 min.
Atpalaiduojantis viso kūno masažas 45 € | 63 € 60 min.| 90 min.
Kambodžietiškas Khmer masažas 45 € | 65 € 60 min. | 90 min.
Tailandietiškas masažas 47 € | 59 € 60 min. | 90 min.
Klasikinis masažas 47 € | 63 € 60 min. | 90 min.
Povandeninis masažas 20 € 20 min.
Žilvičio vytelių masažas 26 € | 38 €  50 min. | 70 min.
Klasikinis viso kūno masažas  47 € | 65 € 60 min. | 90 min.
Švediškas viso kūno masažas 49 € | 65 €  60 min. | 90 min.
Aromaterapinis viso kūno masažas 49 € 60 min.
Karštų akmenų masažas 50 € 60 min.
„Titano galia“ (atpalaiduojantis viso kūno masažas su titano losjonu) 50 € 60 min.
Chiromasažas 50 € | 65 € 60 min. | 90 min.
Liekninamasis tailandietiškas masažas 50 € 60 min.
Šventinis aukso dulkių masažas (ypač rekomenduojama prieš ypatingas šventes, pobūvius, nes palieka blizgų spindesį odoje) 50 € 60 min.
Autorinis Baltų etninis masažas „Tarp garso ir tylos“ (autorinis masažistės Linos Uleckienės masažas) 50 € 60 min.
Tailandietiškas atpalaiduojantis aromaterapinis masažas 50 € | 65 € 60 min. | 90 min.
Individualus atstatomasis masažas 50 € | 65 € 60 min. | 90 min.
Tailandietiškas masažas su karštomis pintomis 55 € | 70 € 60 min. | 90 min.
Galvos ir pečių juostos masažas 20 € 20 min.
Tailandietiškas viso kūno masažas 47 € | 59 € | 80 € 60 min. | 90min. | 120 min.

MASAŽAI NEŠČIOSIOMS
Limfodrenažinis masažas “Lengvos kojos“ 25 € 45 min.
Holistinis nugaros masažas nėštumo metu 37 € 45 min.
Holistinis viso kūno masažas nėštumo metu 45 € 60 min.

KŪNĄ FORMUOJANTYS MASAŽAI
Angliarūgštės vonia ir galvos masažas 21 € 40 min.
Anticeliulitinis masažas (kojoms ir sėdmenims) 35 € | 55 € 30 min. | 60 min.
Anticeliulitinis medaus masažas kojoms, sėdmenims ir pirtis 40 € 45 min.
Angliarūgštės vonia ir kojų masažas 40 € 60 min.
„Perfect sculpt“ masažas figūros formavimui, celiulito mažinimui , odos stangrinimui 40 € 40 min.
Angliarūgštės vonia ir limfodrenažinis masažas visam kūnui 47 € 90 min.
Formuojantis anticeliulitinis masažas (probleminėms kūno vietoms) 55 € 60 min.
„Perfect Sculpt“ masažas su įvyniojimu 59 € 60 min.
Liekninamoji kūno procedūra (50 min. probleminių vietų masažas ir nulupama liekninamoji kūno kaukė) 59 € 90 min.
Formuojantis lipolitinis viso kūno masažas 60 € 60 min.
Lipolitinis viso kūno masažas ir purvo kaukė 70 € 90 min.
Jūros dumblių įvyniojimas „Micronized Marine Algae“ kūno šveitimas, jūros dumblių įvyniojimas, 40 min. kūno masažas 59 € 90 min.

Skaityti toliau

Įmonės

Apklausa parodė, kokios Valentino dienos dovanos tikisi žmonės

Avatar

Paskelbta

Kol parduotuvės klijuoja širdeles ant visų įmanomų prekių, įvairios apklausos stengiasi išsiaiškinti, kokių dovanų iš tikro nori žmonės meilės dienos proga. Jei dovanos dar nenupirkote, šis sąrašas padės jums išrinkti prasmingą ir lauktą dovaną. 

Labiausiai pasiilgsta romantikos

Tarp laukiamiausių dovanų tikrai nesipuikuoja brangūs pirkiniai. Net 58% apklaustųjų teigia, kad jiems labiausiai patiktų romantiška vakarienė. 50% respondentų pasitenkintų ir šokoladiniais skanėstais, o 46% pakaktų ir gėlių. Tačiau daugumai švento Valentino diena asocijuojasi su ypatingu dėmesiu savo partneriui, todėl norėtų tą dieną praleisti dviese. Masažas nudžiugintų net 46 % apklaustųjų, o apsilankymas SPA, savaitgalio išvyka ar vakaras be vaikų pradžiugintų lygiai trečdalį apklausoje dalyvavusių žmonių. 

„Kauniečiai labai vertina laiką be pašalinių akių. Ne tik švento Valentino dienos proga, bet ir gimtadienių ar vestuvių metinių sukaktims paminėti mylimieji dovanoja vieni kitiems privačius pirties seansus. Tai tikrai patogu, nes kuponą galima nupirkti ir paskutinę minutę. Tačiau žavesys yra visai ne tame. Tai laikas, kai aplinka tiesiog ištirpsta. Kai liekate tik jūs. Tada nėra kitų žmonių, šurmulio, skubėjimo. Galite pasimėgauti atviru pokalbiu ir vienas kito artumu bei dėmesiu. Niekas neblaško, netrukdo, neskubina.

Man labai žavu, kad kauniečiai šventą Valentiną švenčia ne tik poroje, bet visa šeima kartu! Ateina privačiam seansui ir seneliai, tėvai bei vaikai. Kartais ateina ir seserų ar brolių šeimos. Nes meilė juk egzistuoja ne tik tarp partnerių, bet ir tarp visų šeimos narių. Pavyzdžiui, pas mus vienu metu privatų vizitą gali turėti iki 10 žmonių – tai apima tiek pirties ritualą tiek įvairias procedūras.“ – pasakoja „Saulėja SPA“ direktorė Elena. 

Šventė skirta ne tik porelėms 

Elena pastebi, kad šiais laikais jaunimas neskuba kurti santykių, tad švento Valentino dieną švenčia draugų apsuptyje – „Dažnai pasitaiko, kad vienišos draugės pasidaro sau pramogų vakarą. Kad nereikėtų vienoms liūdnai stebėti romantiškai besiglaustančių porelių jos susigalvoja įvairiausių pramogų ir vakarą leidžia kartu. Manau, tai puiki tradicija. Meilės diena pas mus minima žiemos metu, kai niūru ir šalta, tad prasiblaškyti tikrai norisi. 

Džiugu, kai esi jaunas ir turi daug draugų. Tačiau šią dieną derėtų nepamiršti ir savo mamų ar tėvų, jei jie po skyrybų ar partnerio netekties liko vieniši. Juos taip pat galima pasikviesti kartu pavakarieniauti, pažiūrėti filmo, smagiai pasišildyti pirtyje ar net atsipalaiduoti masaže. O vėlyvą vakarą praleisti su savo partneriu. Mano nuomone, meilė yra toks gražus ir didelis jausmas, kad jo tikrai užteks ir partneriui, ir tėvams, vaikams ir draugams!“  

Skaityti toliau
Naujienosprieš 3 val

Dėl žiauraus elgesio su gyvūnais atliekami 79 tyrimai – D. Remeika

Dėl žiauraus elgesio su gyvūnais šiuo metu Lietuvoje atliekami 79 tyrimai, sako Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Darius Remeika. Pasak...

Rajonasprieš 5 val

Domeikava jau turi šiuolaikinį verslo centrą

Nors Kaunas pasiekiamas ranka, tačiau Domeikavos gyventojams važiuoti į miestą pramogauti arba apsipirkti nebūtina – centrinėje Mildos gatvėje įsikūrė šiuolaikinis...

Kultūraprieš 17 val

Pristatome naujai sukurtą jungtinio projekto „Atgimimo vaikai” vaizdo klipą „Lietuva – Milžinų tauta”

Šiemet, minint Lietuvos žydų genocido dieną (rugsėjo 23 d.), muzikinis projektas „Atgimimo vaikai” visuomenei pristato muzikinį vaizdo klipą „Lietuva –...

Grožisprieš 17 val

Kosmetologė Edita Debesienė išvardijo didžiausias odos priežiūros klaidas rudenį

Keičiantis metų laikams labai svarbu ne tik papildyti garderobą šiltais rūbais, bet ir veido odos priežiūrą pakeisti iš esmės. Mat...

Miestasprieš 17 val

Socialiniai būstai – ne loterija

Manipuliacijos, bandymai pasinaudoti lengvatomis, nesibaigiančios laukiančiųjų eilės ir jokios motyvacijos kabintis į gyvenimą. Socialinio būsto srityje tai vis dar yra...

Miestasprieš 1 d.

Pirmasis modernus hibridinis autobusas – jau Kaune

Išaušo ilgai laukta diena – Kauną pasiekė pirmasis iš šimto naujasis hibridinis „MAN Lion’s City 12“ autobusas. Jis atvežtas į...

Miestasprieš 1 d.

Iš mokyklos – į baseiną: startuoja nemokamas plaukimo pradžiamokslis visiems Kauno antrokams

Beveik 3 tūkst. Kauno miesto pradinukų, einančių į antrą klasę, kartą per savaitę ners į baseinus. Miestas drauge su Švietimo,...

Rajonasprieš 1 d.

Šimtametis pats nusikasa sodintas bulves

Taikus charakteris, pozityvumas, smalsumas, aktyvus gyvenimo būdas – taip šimtamečio Šlienavos (Samylų sen.) gyventojo Broniaus Kučinsko ilgaamžiškumo paslaptį aiškina jo...

Naujienosprieš 1 d.

Lietuvos miestuose – tradicija tapusi „Diena be automobilio“

Rugsėjįo 22 d. Lietuva kartu su kitomis Europos valstybėmis mini Tarptautinę dieną be automobilio. Šią dieną nemažai šalies savivaldybių ragina...

Kriminalaiprieš 2 d.

Kauno rajone „skriejęs“ vyras nors ir trumpam, tačiau „pailsės“ nuo vairavimo

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, rugsėjo 14-20...

Skaitomiausi