Gyvenimo būdas

Grybavimo sezonas prasidėjo: grybautojai internete dalinasi neįtikėtinomis istorijomis

0

Ne paslaptis, kad dažnas lietuvis rudens laukia dėl grybavimo. Tai ne tik puiki proga pasimėgauti grynu oru, rudenėjančia gamta, bet ir prisirinkti tikro delikateso – baravykų. Socialiniame tinkle  „Facebook“ grupė  „Grybautojai“ jungia daugiau nei 53 tūkst. grybavimo entuziastų. Šiomis dienomis grupės srautas kaip niekad gyvybingas ir viliojantis į mišką – nuotraukose šimtai baravykų ir kitų grybų.

 „Viedras po plastinės operacijos. O kaip kitaip iki mašinos pareitį?“ – klausia Gintas ir demonstruoja savo išradingumą, kuomet grybavimo rezultatas viršyjo visus lūkesčius.

 „Festivalis  „Pjaukim grybą“.“– Šmaikštauja Zita ir dalinasi nuotrauka, kurioje užfiksuotas automobilių kiekis galintis varžytis su sausakimša  „Žalgirio arenos“ aikštele renginių metu.

 „Ką vakar prisirinkau, tą tik šiandien baigiau darinėti.“. – Atvirauja Janina.

Grybautojai atskleidžia, kad grybų gausu visoje Lietuvoje ir ypatingai Kauno apylinkėse: Garliavos, Vaišvydavos, Kėdainių raj.

Nors tikras grybautojas dažnai slepia savo „vieteles“, tačiau pasitaiko ir  išimčių: „Šmirinėjom šiandien Vaišvydavoje su vaikais grybaudami aplink mašiną palei miško keliuką (nes leliukas automobilyje miegojo), o prie mūsų stabtelėjo vyriškis ir man į rankas įbruko savo rastus baravykus. Sako:  „Imkit, aš vistiek čia daug prisirenkau, pavažiuokit dar ten, ten tikrai daug yra“. Ir tikrai,  „Ten“ daug radom. Be galo smagu, jog yra tokių dosnių ir draugiškų grybautojų, vaikai džiaugės ir šukčiojo su kiekvienu rastu baravyku. Tad tariam didelį AČIŪ dėdei ne tik už pasidalintą laimikį, bet ir už išduotą slaptavietę“. – Šilta istorija pasidalino Karolina, kuri tikisi, kad jos padėka pasieks istorijos herojų.

Komentarai

Comments are closed.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Gyvenimo būdas