Naujienos

Grožio injekcijos

0

Turbūt pastebėjote, kokia minkšta kūdikių oda? Vieni lygią odą išsaugo ilgai, kiti jau jaunystėje susiduria su odos problemomis: spuogais, sausa oda, anksti atsirandančiomis raukšlėmis veide. Ilgainiui veidrodyje ima atsispindėti vis didesnis amžiaus poveikis, kurį priimame skirtingai. Veido odos raukšlių kontrolei ir veido jaunatviškumo užtikrinimui galima pasitelkti šias grožio injekcijas.

Biorevitalizacija – kas tai?

Pats pavadinimas, susideda iš kelių žodžių: ,,bio’’, tai, kas natūralu, ,,re’’ – atkūrimas, ,,vita’’ – gyvenimas. Tai reiškia natūralų odos atgaivinimo procesą. Pati procedūra išpopuliarėjo visai neseniai, dviem italų mokslininkams 2001 m. pabandžius suleist hialurono į eksperimento dalyvių giliuosius odos sluoksnius. Per kelis mėnesius dalyvių odos būklė pagerėjo 40 proc.

Suleistas po oda hialuronas skatina elastino ir kolageno gamybą, dėl to vyksta odos regeneracija, oda tampa lygesnė ir skaistesnė.

Biorevitalizacija dažniausiai atliekama veido, kaklo, rankų bei dekoltė sritims. Šios vietos dažniausiai būna atidengtos ir yra labiau veikiamos išorinių veiksnių. Biorevitalizaciją galima atlikti dėl įvairių priežasčių. Procedūra sumažina ar net visiškai panaikina mažus randelius, spuogelius. Kremai negali odos sudrėkinti taip, kaip biorevitalizacijos procedūra. Biorevitalizacijos procedūrą galima atlikti prieš botulino injekciją.

Biorevitalizacijos procedūras reikia kartoti, bet jei pradėsite vos atsiradus pirmiesiems senėjimo požymiams, procedūrų reikės gerokai mažiau.

Ar biorevitalizacija tinka visiems? Biorevitalizacijos atlikti negalima, jei sergate kokia nors lėtine liga, taip pat, nekontroliuojama epilepsija. Turintiems porfiriją (paveldimų ligų grupė, kurios metu organizmas nebegamina tam tikrų fermentų, dažnai pažeidžiama oda) biorevitalizacija nerekomenduojama.

Botulino injekcijos

Botuliną naudoja ne tik estetinės dermatologijos specialistai. Mimikos raukšlių korekcija, kaklo odos stangrinimas, padidėjęs prakaitavimas, griežimas dantimis – tai pagrindinės problemos, kurios išsprendžiamos botulino injekcijų pagalba.

Botulino pagalba išlyginamos viršutinės veido raukšlės: horizontalios rūpesčio, vertikalios pykčio, aplink akis susidarančios žąsies kojelės. Injekcijomis atliekama ir apatinės veido dalies mimikos raukšlių korekcija: lūpų, smakro, nosies ir kaklo srityse.

Odos būklė priklauso nuo genų, odos priežiūros, aplinkos poveikio. Botulino injekcijas galima leisti ne tik brandaus amžiaus žmonėms. Nuo 65 metų botulino injekcijos nerekomenduojamos ir vietoj jų specialistai siūlo kitas estetines procedūras.

Norint geresnio lygios odos efekto, botulino injekcijas reikia kartoti. Leidžiant ilgesnį laiką ilgėja ir poveikio trukmė, todėl mažėja procedūrų skaičius. Veidas netaps tarsi kaukė – botulino injekcijos nesustingdo veido išraiškas formuojančių raumenų veiklos. Kitą procedūrą patartina kartoti ne anksčiau nei po 3-4 mėnesių.

Tiek botulino, tiek hialurono injekcijos yra skirtos raukšlių mažinimui ir prevencijai, bet preparatų veikimo laikas skiriasi. Botulinas leidžiamas mažomis dozėmis į paveiktos vietos raumenį, kurį ir atpalaiduoja. Rezultatas matomas greitai. Hialurono injekcija tolygiai pasiskirsto po odą. Hialuronas užpildo raukšles iš vidaus, taip jas išlyginant. Hialurono injekcijas taip pat galima naudoti lūpoms putlinti bei veido kontūrams koreguoti.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos