Connect with us

KA-Ringas

Gimtadienio šventė

Paskelbta

Puiki idėja gimtadienio šventei – apsilankymas su draugais klube “KA-Ringas”.vaiko gimtadienio svente Mes Jums galime pasiūlyti ne tik smagų žaidimą lazeriais, bet ir vietą, kur galėsite pasivaišinti atsineštomis vaišėmis. Gimtadienio šventė klube “KA-Ringas” – tai puiki pramoga, smagiai praleistas laikas ir daug gražių įspūdžių, emocijų, kurios leis prisiminti šventę ilgam. Tad kviečiame švęsti gimtadienius ne tik moksleivius, bet ir vyresnius mūsų žaidėjus, įmones, organizacijas. Jūsų šventę galime papildyti protų mūšio žaidimu ar mago pasirodymu. Patikėkite savo šventės idėjas mums, o mes pasistengsime jas išpildyti.

Gimtadienio šventei dalyvius galite sukviesti naudodamiesi mūsų kvietimais. Susisiekite su mumis ir išsiųsime Jums kvietimo maketus, kuriuos atsispausdinę galėsite įteikti savo draugams, kad jie nepamirštų gimtadienio šventės datos ir žemėlapio, pagal kurį galės atvykti pas mus.

Gimtadienio kaina: 11 eurų asmeniui. (kolektyvams virš 10 asmenų dalyvio kaina yra 10 eur asmeniui)

Gimtadienio vieta: Kaunakiemio g. 5, Kaunas. Esant pageidavimui, galime atvykti į vietą (dėl kainos ir galimybių žinute).

Gimtadienio šventės programa:

  •  1 val 20 min. žaidimas lazeriais su instruktažu (misijų kiekis priklauso nuo to kaip sekasi vykdyti komandoms skiriamas užduotis)
  • 30 min. vaišėms. Vaišės galimos tik po žaidimo. Žaidimo metu vaišintis nėra galimybių, nes dalyviai visą laiką užimti pramogoje ir nesėdi prie vaišių stalo nei minutei. Tarp misijų galima nebent atsigerti. Vaišės prieš žaidimą nerekomenduojamos, nes tam nėra skirto laiko ir dėl to dažniausiai žaidimas sutrumpėja dvigubai. Jeigu norite vaišes daryti prieš žaidimą, pasitarkite su mumis.
Skaityti toliau

KA-Ringas

Šaudymo lazeriais žaidimai

Paskelbta

“Draugų mūšio” lazerių erdvėje kainos:

1 val 30 min trukmės žaidimas kainuoja 11 eurų vienam asmeniui. Didesnėms nei 10 asmenų grupėms taikoma nuolaida ir kaina yra 10 eurų vienam asmeniui.

“Karo keliu” – tai naujausias “Ka-Ringas” lazerių ervės žaidimas, skirtas norintiems puolimu ir gynyba paremtos karinės aktyvios pramogos.

“Lobių sala” – tai populiariausias ~1,5 val trunkantis scenarijus sudarytas iš 6 skirtingų misijų. Jo metu kovojama dėl KA-Ringas salos lobių.

“McDonalds lazerių erdvė” – specialiai McDonalds restoranų lankytojams sukurtas lazerių erdvės žaidimo scenarijus, kurio metu kovojama ne tik dėl pergalių misijose, bet ir dėl McDonalds ingridientų, nulemiančių laimėtoją scenarijaus pabaigoje.

“KA-Ringas Turnyras” – specialus ir išskirtinis pasiūlymas 12-18 asmenų kolektyvui, verslo partneriams.

Skaityti toliau

KA-Ringas

Aktyvios pramogos mokykloms

Paskelbta

Žaidimas lazeriais „Knygnešiai ir žandarai“ sudarytas iš:

  • 3 skirtingų šaudymosi misijų;
  • 3 skirtingų gynybos/puolimo misijų.

DĖMESIO! Žaidimo vedėjas bet kada gali papildyti žaidimą lazeriais papildomomis misijomis.

Žaidimo trukmė:

iki 16 asmenų grupei:
Žaidimas lazeriais “Knygnešiai ir žandarai” trunka apie 1 val. 30 min.  (Rekomenduojame susiplanuoti 2 valandas laisvo laiko šiai pramogai, jei tęsite ekskursiją keliaudami į kitus objektus)

Nuo 17 iki 24 asmenų grupei:
Žaidimas lazeriais “Knygnešiai ir žandarai”, pasiskirsčius į tris komandas iki 8 žaidėjų vienoje, trunka apie 2 val. 15 min.  (Rekomenduojame susiplanuoti 2,5-3 valandas laisvo laiko šiai pramogai, jei tęsite ekskursiją keliaudami į kitus objektus)

Nuo 25 iki 48 asmenų grupei:
Žaidimas lazeriais “Knygnešiai ir žandarai”, pasiskirsčius į keturias-šešias komandas iki 8 žaidėjų vienoje, trunka apie 3-4 val.  (Rekomenduojame susiplanuoti 4 valandas laisvo laiko šiai pramogai, jei tęsite ekskursiją keliaudami į kitus objektus). Jei komandų skaičius daugiau nei trys, vienu metu aikštelėje visi žaidėjai žaisti negali, todėl grupė skeliama į dvi dalis ir kol vieni žaidžia aikštelėje, kitiems svečiams siūlome pažaisti stalo žaidimus arba protų mūšį.

Žaidimo sudėtingumas: 2 lygis.

Žaidėjų skaičius: Vienu metu aikštelėje gali žaisti iki 16 žaidėjų susiskirsčiusių į dvi komandas. Esant didesniam žaidėjų skaičiui, galima žaisti su pasikeitimais arba rinktis turnyrą, kuriame dalyvauti gali 3-4 komandos.
Dėmesio! Šio žaidimo negalima žaisti mažesnėms nei 8 žaidėjų grupėms.

Galimi prizai, dovanos:
Nugalėtojų taurė, knygnešių pasai, knyga apie Lietuvos praeitį

Kaina:

8 € vienam asmeniui darbo dienomis iki 17 val
10 €  vienam asmeniui darbo dienomis nuo 17 val
10 €  vienam asmeniui savaitgaliais

Skaityti toliau

Skaitomiausi